Wyrwani z Niewoli

W Patronite od 16.12.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 175

liczba Patronów: 240

23 patronów
920 zł miesięcznie
11 755 zł łącznie

WZN Rozkmina VLOG

5 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

4 080 zł

brakuje

Rozwijamy rozkminę!
Nasz kanał na Youtube czyli "Wyrwani z Niewoli" to rozrastająca się społeczność gromadząca coraz więcej widzów. Kanał ciągle się rozwija i chcemy by było to na coraz lepszym poziomie. Pierwszym więc naszym celem są środki na tworzenie tego kanału i sukcesywne , regularne wrzucanie filmów . Jeśli się uda , to będziemy odwiedzać różnych ciekawych ludzi i miejsca w Polsce i nie tylko, by odkrywać różne płaszczyzny Wiary, duchowości itp. Jeśli chcecie pomóc zarzucać internet dobrymi treściami i abyśmy bez przeszkód mogli je tam umieszczać - zapraszamy do wsparcia.
Pokój i Dobro!
ps. Jeśli już udało Ci się to przeczytać, to prosimy wesprzyj także modlitwą ten projekt .. Amen :)

Teledyski i studio muzyczne

7 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

6 080 zł

brakuje

Muzyka najwyższej jakości, autentyczny przekaz, który dociera z mocą do młodych serc. Chcemy ubierać w obraz, by móc jeszcze głębiej trafiać do odbiorców i być alternatywą do szeroko rozlewającej się demoralizacji w utworach muzycznych.
Chcemy tworzyć profesjonalne teledyski fabularne i nie tylko, więc celem jest zebranie środków na realizacje tych projektów.
Jeśli chcecie pomóc zarzucać internet dobrymi treściami i żebyśmy bez przeszkód mogli je tam umieszczać. Zapraszamy do wsparcia.
Pokój i Dobro!
ps. Jeśli już tutaj dotarłeś dobry człowieku to prosimy wesprzyj także modlitwą ten projekt .. Amen :)
Zostań Patronem