Avatar użytkownika

XBestCinema

2
patronów
25 
miesięcznie
4 240 
łącznie
2
patronów
25 zł 4 240 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Elegancko. Dzięki twojemu wsparciu możemy tworzyć kino niezależne.
10 zł miesięcznie
Elegancko. Dzięki twojemu wsparciu możemy tworzyć kino niezależne.
20 zł miesięcznie
Elegancko. Dzięki twojemu wsparciu możemy tworzyć kino niezależne.
30 zł miesięcznie
Elegancko. Dzięki twojemu wsparciu możemy tworzyć kino niezależne.
50 zł miesięcznie
Elegancko. Dzięki twojemu wsparciu możemy tworzyć kino niezależne.
100 zł miesięcznie
Jeżeli chcesz wesperzeć nas taką lub większą kwotą , odezwij się do nas w wiadomości prywatnej zanim to zrobisz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora XBestCinema w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezależna wytwórnia filmowa tworząca filmy fabularne oraz dokumentalne.

Obecnie nasze studio pracuje nad pełnometrażowym filmem fabularnym „Droga donikąd” Zapraszamy do śledzenia fanpage filmu, aby być na bieżąco.

https://www.facebook.com/theroadtonowherexbestcinema

Jesteśmy XBestCinema - Tworzymy w pełni autorskie projekty filmowe w różnych gatunkach i formatach. Zarówno filmy fabularne oraz dokumentalne, formy pełnometrażowe, jak i krótkie - za to zawsze wyjątkowe. Możecie nas znać z serii filmów dokumentalnych o mieszkańcach czarnobylskiej strefy zamkniętej, które tworzymy podczas akcji humanitarnych prowadzonych razem z napromieniowani.pl albo z filmów fabularnych takich jak "Ostatni Samotnik", który był pierwszym niezależnym polskim filmem w klimatach postapo. Większość naszych produkcji zostało również docenionych na festiwalach filmowych na całym świecie w różnych kategoriach.

Oprócz tworzenia własnych produkcji, aktywnie współpracujemy z polskimi twórcami kina niezależnego pomagając stworzyć takie produkcje jak „Pół wieku poezji później”, czy „Po pierwsze”. Komercyjnie nasze studio współpracowało z zarówno z artystami, komikami, firmami i różnymi organizacjami.  Mieliśmy przyjemność pracować między innymi z: Polsat, TVN, TVP, Kabarety: K2, Nowaki, Paranienormali i KSM, Napromieniowani.pl, Michał Gołkowski, Krzysztof Pieczyński, GRB, Militaria.pl oraz Strongfirst. Lista jest długa, ale kogo to obchodzi :) 

Od wielu lat bierzemy udział w akcjach humanitarnych mających na celu niesienie pomocy mieszkańcom czarnobylskiej strefy zamkniętej. Samosiołom, czyli ludziom, którzy pomimo przymusowej ewakuacji  postanowili pozostać na skażonej ziemi. Pomoc  ta trwa do dzisiaj pomimo wojny. 

Stworzyliśmy całą gamę filmów dokumentalnych o Czarnobylskiej Strefie Zamkniętej, jej historii, mieszkańcach oraz tym co z niej dzisiaj zostało. Materiały te cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród społeczności oraz mediów. Można w nich zobaczyć zarówno życie mieszkańców, Czarnobyla i posłuchać o ich historii oraz dowiedzieć się o takich tajemniczych miejscach jak piwnice fabryki Jupiter pod Prypecią. Naszym najnowszym filmem dokumentalnym jest „Czarnobyl: Ludzie ze stali”, który był nagrany tuż przed inwazją na Ukrainę i najdogłębniej przedstawia historię katastrofy w Czarnobylu z perspektywy osób bezpośrednią nią dotkniętych. Nasz udział w akcjach humanitarnych oraz filmy dokumentalne były szeroko opisywane w polskich mediach na łamach różnych programów.
 

 

Jesteśmy studiem filmowym, które przeznacza miesiące, a czasem lata pracy na stworzenie wysokich jakości produkcji, często bez zewnętrznego finansowania. Nasze produkcje pojawiają się nieregularnie, ale zawsze mają w sobie coś unikatowego. Liczymy na to, że wasze wsparcie pozwoli nam na tworzenie filmów, które chcecie oglądać. Jeżeli podoba Wam się to co widzicie i chcecie zobaczyć tego więcej to z wdzięcznością przyjmiemy wasze wsparcie, które zostanie przeznaczone na powstawanie nowych projektów. Będziemy również starali się publikować unikatowe materiały zakulisowe z powstawania naszych produkcji. 

Jeżeli pozyskiwane wsparcie pozwoli nam rozwijać nowe produkcje filmowe to postaramy się reanimować nasz kanał V-logowy, gdzie dostarczaliśmy wam całą doze kiepskiego humoru i materiałów zakulisowych.

https://www.youtube.com/@amadeuszkocan

 

 

 

 

 

Cele Autora

Krótki film dokumentalny z Czarnobyla
  • 1 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Podczas ostatniego prywatnego wyjazdu do Zony nagraliśmy sporo ciekawych materiałów. Potrzebujemy jednak pieniędzy na ich postprodukcję. Jednym z nich jest film nagrany w piwnicach fabryki Jupiter, w którym pokazujemy i opisujemy niezwykłe zjawisko. Znajdujemy najbardziej promieniotwórczy punkt w całej piwnicy by pokazać jaki efekt silne promieniowanie ma na matrycę kamery. Takie samo zjawisko można było obserwować na starych nagraniach tuż po katastrofie. Jeżeli pomożecie nam zdobyć ten cel, będziemy mogli wam pokazać wyprawę wgłąb piwnic Jupitera oraz pozwolić zobaczyć promieniowanie własnymi oczami.
Postprodukcja i dystrybucja: Ostatni Ludzie Czarnobyla 3
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Film Ostatni Ludzie Czarnobyla 3 jest już w trakcie powstawania. Na jego tworzenie poświęciliśmy ostatnie miesiące pracy i poświęcimy jeszcze trochę. Ten projekt powstanie bez względu na to czy uda się nam uzbierać powyższe minimum. Jednak kwota ta pozwoli na wyposażenie naszego montażysty na miesięczny zapas pączków i herbaty. W czasie bieżących trudnych wydarzeń na świecie, pozwoli mu to w spokoju zająć się montażem. Dobicie do tej sumy będzie świetnym początkiem przed następnymi celami, w których zaplanowane są już nowe produkcje i filmy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora XBestCinema już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Napromieniowani.pl
Napromieniowani.pl
20 zł
Anna Mierkiewicz-Kocan
Anna Mierkiewicz-Kocan
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.