Avatar użytkownika

Zabiegani.TV

0
patronów
0 
miesięcznie
2 540 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 540 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

1 zł miesięcznie
Wybierz 1 zł
5000 dostępnych miejsc
Wirtualna piątka biegaczy :)

Dziękujemy, że chcesz nam pomóc w rozwijaniu Zabiegani.TV!

Jeśli tylko widzisz nas na biegu, podejdź, zagadaj, uśmiechnij się, będzie nam MEGA miło.

Krzyknij JESTEM ZABIEGANA/ZABIEGANY to cykniemy Ci fotkę, którą znajdziesz w naszej galerii na FB!
5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1000 dostępnych miejsc
Jesteś prawdziwie zabiegany, doceniasz naszą pracę i dobrze nam życzysz :)

Dziękujemy, że jesteś z nami. Pomagasz nam budować Zabiegani.TV!

W prezencie, co miesiąc, możesz wybrać jedno z opublikowanych przez nas zdjęć i otrzymać je w pełnej rozdzielczości - zdjęcia publikujemy na naszym profilu na FB.

*Chcesz mieć fajną fotę z biegu, złap nas na trasie i szeroko się uśmiechnij krzycząc "JESTEM ZABIEGANY/ZABIEGANA" na bank pojawisz się w galerii!
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
500 dostępnych miejsc
Pierwsze o czym myślisz po przebudzeniu to bieganie. Widzieliśmy się na niejednym biegu i pewnie zobaczymy jeszcze nie raz!

Dziękujemy za wsparcie! Dzięki Tobie Zabiegani.TV rozwiną skrzydła!

W prezencie, co miesiąc, możesz wybrać 4 z opublikowanych przez nas zdjęć i otrzymać je w pełnej rozdzielczości - zdjęcia publikujemy na naszym profilu na FB.

*Chcesz mieć fajną fotę z biegu, złap nas na trasie i szeroko się uśmiechnij krzycząc "JESTEM ZABIEGANY/ZABIEGANA" na bank pojawisz się w galerii!
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
250 dostępnych miejsc
Gdy widzisz biegacza na mieście, nie myślisz o niczym innym, tylko o tym, aby pobiegać razem z nim! To już BIEGOHOLIZM :)

Dziękujemy, że chcesz, aby Zabiegani.TV tworzyli coraz lepsze materiały! Dzięki Tobie nasze marzenie jest bliższe spełnieniu.

W prezencie otrzymasz od nas kubek ze zdjęciem, wybranym przez Ciebie spośród opublikowanych w galeriach naszym profilu na FB.

*Próg zawiera nagrody ze wszystkich poniższych progów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
100 dostępnych miejsc
Znajomi wiedzą, że jeśli chcą się z Tobą spotkać, muszą uwzględnić kalendarz biegów ;)

Dziękujemy, że podzielasz naszą pasję i chcesz, abyśmy promowali bieganie!

W prezencie otrzymasz od nas wydrukowane w wysokiej jakości zdjęcie w formacie 30x20, wybrane przez Ciebie spośród opublikowanych w galeriach na naszym profilu na FB,

*Próg zawiera nagrody ze wszystkich poniższych progów. Czyli za 50 zł otrzymujesz wydrukowane zdjęcie, kubek ze zdjęciem, możesz również wybrać 5 zdjęć miesięcznie, spośród wszystkich, które dotychczas opublikowaliśmy na naszym profilu na FB.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
50 dostępnych miejsc
Nie śpisz bo biegasz, nie jesz bo ciśniesz podbiegi!

Dzięki Tobie mamy jeszcze więcej motywacji do działania :) Dziękujemy, że jesteś z nami!

Bieganie to nie tylko twoja pasja, ale element życia ważniejszy od oddychania. Wiesz, że social media kochają twoje foty biegowe, zatem zrobimy Ci sesję z której otrzymasz 50 zdjęć.

*Poza nagrodą progu możesz wybrać 20 zdjęć z galerii opublikowanych na naszym profilu na FB i otrzymać je w pełnej rozdzielczości.

** Sesja odbędzie się w Warszawie, bądź na jednym z biegów, na których będziemy obecni - termin do wcześniejszego ustalenia.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
25 dostępnych miejsc
Nie wyobrażasz sobie życia bez biegania, wśród znajomych masz tylko biegaczy...

Jesteś naszym Bohaterem! Dziękujemy Ci za twoje wsparcie :) Twoje zaangażowanie sprawia, że BIEGOHOLIZM zarazi kolejnych ludzi!

Marzysz o filmie dokumentującym twoje zmagania na trasie biegu OCR lub przełamanie osobistej bariery? Nie ma sprawy stworzymy film, który będziesz mógł puszczać swoim wnukom!

Otrzymujesz od nas materiał filmowy o długości około 3 minut.

*Poza nagrodą progu możesz wybrać 30 zdjęć z galerii opublikowanych na naszym profilu na FB i otrzymać je w pełnej rozdzielczości.

**Nagranie odbędzie się w Warszawie, bądź na jednym z biegów na których będziemy obecni - termin do wcześniejszego ustalenia.
600 zł miesięcznie
Wybierz 600 zł
10 dostępnych miejsc
ŻYJĘ ABY BIEGAĆ, BIEGAM ABY ŻYĆ!

JESTEŚ ANIOŁEM ZABIEGANYCH! Sprawiasz, że spełniają się nasze marzenia :) Dziękujemy!

Na jeden dzień jesteśmy twoją prywatną ekipą foto/video dokumentujemy zmagania twoje i twoich znajomych.

Otrzymujesz od nas materiał filmowy o długości około 3 minut oraz 100 zdjęć.

*Poza nagrodą progu możesz wybrać 50 zdjęć z galerii opublikowanych na naszym profilu na FB i otrzymać je w pełnej rozdzielczości. Otrzymujesz również wybrane zdjęcie wydrukowane w formacie 30x20 oraz kubeczek ze zdjęciem.

**Zdjęcia odbędą się w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Polski - termin do wcześniejszego ustalenia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zabiegani.TV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kochamy biegać!!! Dzielimy się naszą pasją z innymi tworząc relacje foto i wideo z imprez biegowych. Uwieczniamy emocje, które towarzyszą biegaczom w czasie zmagań. Ból i zmęczenie przemijają, satysfakcja pozostaje, a my tworzymy nieśmiertelne dowody sukcesów.

Czołem! 

Z tej strony Kamila i Marcin czyli Zabiegani.TV. Jesteśmy parą, której wspólną pasją jest bieganie.  Na pierwszą randkę poszliśmy na jogging, a nasze oświadczyny miały miejsce na Runmageddonie. 


Kamila: w swoim dorobku biegowym posiadam Koronę Półmaratonów Polskich, kilkadziesiąt biegów miejskich, trailowych i górskich, a także kilka biegów przeszkodowych. W tym roku planuję wkroczyć do grona ultramaratończyków pokonując 53 km na trasie Garmin Ultra Race w Radkowie.

Marcin: mogę poszczycić się zdobyciem Korony Maratonów i Półmaratonów Polskich, czterokrotnym tytułem Weterana Runmageddonu, ukończeniem trzech ultramaratonów  oraz kilkudziesięciu biegów przeszkodowych, a także ukończeniem Maratonu Nowojorskiego.

Na naszym wieszaku z medalami wisi ich około 200!!!

W tym roku planujemy starty na takich biegach jak:

 • Bieg Cichociemnych w Sochaczewie
 • Ultramaraton i Półmaraton Karkonoski
 • Gorce Ultra Trail
 • Ultramaraton Magurski
 • Garmin Ultra Race
 • Runmageddon Warszawa
 • Adrenaline Rush Gold Autumn
 • Łemkowyna Ultra Trail

Oczywiście nasze plany wciąż ewoluują i lista biegów stale się wydłuża :)

Samo bieganie, zbieranie trofeów i turystyka biegowa to dla nas za mało...

Od 2016 roku prowadzimy internetową redakcję sportową. Na YouTube, Facebooku i Instagramie publikujemy materiały foto i wideo z biegów, prowadzimy biegowe talk-show, w którym w czasie joggingu rozmawiamy z gośćmi ze świata sportu i show-biznesu.

Dotychczas w naszym programie gościli m.in:  Cyber Marian, Maciej Dąbrowski aka Człowiek Warga, Grupa Filmowa Darwin, Izak, Krzysiek Golonka, Blowek, Joanna Jóźwik.


Coraz częściej jeździmy na biegi tylko po to, aby uwiecznić emocje biegaczy. Na naszym fanpage'u znajdziecie tysiące zdjęć, które zrobiliśmy na trasach w całej Polsce. Dzięki nim sportowe zmagania i duma z przezwyciężenia przeciwności staje się wieczna! Praca reporterska daje nam niesamowitą satysfakcję. Uwielbiamy gdy biegacze usmiechają się do nas, pozują do zdjęć i z daleka krzyczą "CZOŁEM ZABIEGANI"! Ta energia uzależnia :)


Na co dzień oboje pracujemy na pełne etaty w branżach niezwiązanych ze sportem. Biegi i działalność redakcji to nasze hobby, które pochłania dużo czasu i środków. Dojazdy, noclegi, pakiety startowe, ale przede wszystkim sprzęt, za sprawą, którego nasze materiały są coraz lepsze sporo kosztują. Pomyśleliśmy, że skoro doceniacie naszą pracę, pomożecie nam rozwinąć skrzydła, bo nasza motywacja i chęci są olbrzymi, czasami brakuje jednak środków. Marzymy o tym, aby Zabiegani.TV stali się naszą pracą...

Z Waszą pomocą na pewno się to uda :) Pomożecie?!?


Zobaczcie gdzie i z kim ostatnio biegaliśmy:
 

Cele Autora

TURBO JAKOŚ ZDJĘĆ - CANON 5D MARK IV
 • 12 500 zł
 • 9 960 zł brakuje
20%
Chcemy, aby nasze zdjęcia były jeszcze lepsze. Wymaga to lepszego sprzętu. Kamila od dawna marzy o Canonie 5D Mark IV. Dzięki Wam jej marzenie może się spełnić. Przesiadka na pełną klatkę wysokiej klasy gwarantuje, że zdjęcia z biegów sprawią, że ugną się Wam kolana :)
ROBIMY 2 RAZY WIĘCEJ!
 • 2 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Osiągnięcie tego progu pozwoli nam na częstsze wyjazdy na biegi. W zasadzie dzięki Wam, każdy weekend będziemy mogli przeznaczyć na wyprawy biegowe i tworzenie relacji :) DZIĘKUJEMY!!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zabiegani.TV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Małgorzata Nagańska-Pilak
Małgorzata Nagańska-Pilak
50 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.