Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jeśli pragniesz zacząć blogować, ale kompletnie nie ogarniasz jak rozpocząć, to dobrze trafiłeś. Tutoriale, kursy, WordPress Tipsy, podcast. Po prostu zacznij pisać bloga.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Zwyczajnie z dnia na dzień
Blog, podcast, WordPress Tips, kursy to wszystko jest mega pochłaniające. Zarówno od technicznej strony, jak i od merytorycznej. Zwłaszcza przygotowanie tutoriali, które muszą być zrozumiałe dla Was, bo przecież ja wiem o co mi chodzi. Cięcia, przeróbki, poprawki i tak w nieskończoność. Stając przed wyborem - zlecenie od klienta czy nowy tutek, wiadomo, że wybiorę zlecenie.
A chciałabym przynajmniej raz miesiącu wypuszczać i tutorial, i podcast i WordPress Tips... Dzięki Waszej pomocy jest na to realna szansa.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Z rozmachem
Kilka nowych projektów pcha się na światło dzienne, ale do ich realizacji potrzebuję lepszego sprzętu, na który teraz zwyczajnie mnie nie stać. Jak do tej pory udawało mi się pracować na moich starych, ukochanych sprzętach, ale powoli przestają dawać radę. Dla przykładu: Dell Latitude D620, dziadek na sterydach, któremu w bebechy władowałam wszystko, czego fabryka dać nie chciała... odmówił współpracy podczas webinarów (karta graficzna ma stare sterowniki, do których producent nie napisał nic nowego od lat wielu). Nie chcąc potrzebuję nowego lapka, na którym będę mogła co nieco przygotować, poprowadzić, nagrać i pokazać. Kolejny w kolejce to normalny i niesfochowany aparat foto, bo moje cudo często ma humory i raz działa, a raz nie. Może jeszcze dyktafon, bo na razie plener ogarniam Królikiem w kapuście. Co to? Samsung Note 3 - jak na razie niezawodny. I tyle :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 7000 zł
Wypas nad wypasy
Do szczęścia parasol, hamak i palemka. I brzuchem do góry ;)
Tak na poważnie, mogłabym w spokoju zająć się tym co lubię, co sprawia mi największą satysfakcję - być dla Was, móc pomagać, przygotowywać rzetelne materiały ale i samej się uczyć. Nie jestem alfą i omegą i bardzo chętnie uczę się od innych. A to czasami kosztuje.

O Autorze

Nazywam się Agnieszka Fiuk. Z internetami związana jestem od 2005 roku. Bloga w obecnym kształcie prowadzę od 2016 roku. Dzielę się na nim swoją wiedzą i doświadczeniem w cyklach WordPress Tips, podcaście Zacznij Pisać Bloga oraz wszystkich innych moich inicjatywach.

Poza prowadzeniem bloga czytam. Nałogowo, w ilościach hurtowych. Nie lubię literatury z wysokich półek, bo na nie nie sięgam ;) Książka ma mi przynieść radość, wręcz czasami oodmóżdżyć, zdystansować do otaczającego świata, przynieść zapomnienie. Zaczytuję się więc w fantasy i fantastyce. Zaczynałam od miesięczników Mała Fantastyka i Fantastyka. Dziś mam własną bibliotekę przekraczającą 1000 pozycji. 
Tropię wydry i bobry po praskiej stronie Wisły. I wdycham wiatr nad morzem (najlepiej wtety, gdy jest naburmuszonym od sztormu).

 

 

Stale się uczę, lubię się uczyć, bo wiedzy nigdy za mało. Bywam na koferencjach, na szkoleniach, na cudzych webinarach. Szukam w nich wiedzy i doświadczenia innych, szukam w nich inspiracji do swoich działań. Może na którymś z takich wydarzeń się spotkamy.


* Jeśli nie masz życzenia wystąpić w przygotowywanych materiałach jako Patron wymiony z imienia, nazwiska lub Nicka koniecznie daj znać - nie chcę naruszac Twojego zaufania i dobrej woli.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak się mówi ziarnko do ziarnka aż utworzy się miarka. 5 zł to jedno piwo, jeden duży lód, paczka chipsów. A dla mnie to jeden mały krok... Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że będę mogła podziękować osobiście gdzieś przy okazji spotkania face to face.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Duży kubek herbaty to miły start dnia. Za kawą nie przepadam, herbatę pijam litrami. Za tę dychę mogę już kupić testowy dostęp do niektórych wtyczek. Dziękuję :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow :) mogę kupić jeden z branżowych miesięczników i być na bieżąco z nowościami. Chcę Ci też podziękować - na końcu nagrywanych przeze mnie tutoriali pojawi się lista wszystkich Patronów, dzięki którym powstają te materiały.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
O kurdę. Normalnie siedzę i nie wierzę. To już nie ziarnko, a kolba cała :) Dzięki Tobie krok po kroku mogę realizować swoje cele. Chcąc podziękować, wymyśliłam sobie, że poza listą Patronów przy tworzonych przeze mnie tutoriali, możemy się spotkać na tajnym live streamie z pytaniami, na które bardzo chętnie odpowiem.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
O ho, ho. Ogarniam moje cele, realizuję swoje plany. W zamian, poza listą Patronów w przygotowanych tutkach i tajnym live streamie z pytaniami, oferuję godzinne spotkanie on-line via Skype lub Hangout.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Poziom master. Jesteś moim masterem i to takim, że serio zaniemówiłam. Nie dość powiedzieć, że mogę dużo, bo mogę wiele! I dam wiele (wyliczanka): miejsce na liście Patronów w każdym moim tutorialu, dostęp do tajnego live streamu z pytaniami, godzinne spotkanko on-line via Skype lub Hangout, i na deser dostęp do moich kursów internetowych.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK