Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jeśli pragniesz zacząć blogować, ale kompletnie nie ogarniasz jak rozpocząć, to dobrze trafiłeś. Tutoriale, kursy, WordPress Tipsy, podcast. Po prostu zacznij pisać bloga.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Zwyczajnie z dnia na dzień
Blog, podcast, WordPress Tips, kursy to wszystko jest mega pochłaniające. Zarówno od technicznej strony, jak i od merytorycznej. Zwłaszcza przygotowanie tutoriali, które muszą być zrozumiałe dla Was, bo przecież ja wiem o co mi chodzi. Cięcia, przeróbki, poprawki i tak w nieskończoność. Stając przed wyborem - zlecenie od klienta czy nowy tutek, wiadomo, że wybiorę zlecenie.
A chciałabym przynajmniej raz miesiącu wypuszczać i tutorial, i podcast i WordPress Tips... Dzięki Waszej pomocy jest na to realna szansa.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Z rozmachem
Kilka nowych projektów pcha się na światło dzienne, ale do ich realizacji potrzebuję lepszego sprzętu, na który teraz zwyczajnie mnie nie stać. Jak do tej pory udawało mi się pracować na moich starych, ukochanych sprzętach, ale powoli przestają dawać radę. Dla przykładu: Dell Latitude D620, dziadek na sterydach, któremu w bebechy władowałam wszystko, czego fabryka dać nie chciała... odmówił współpracy podczas webinarów (karta graficzna ma stare sterowniki, do których producent nie napisał nic nowego od lat wielu). Nie chcąc potrzebuję nowego lapka, na którym będę mogła co nieco przygotować, poprowadzić, nagrać i pokazać. Kolejny w kolejce to normalny i niesfochowany aparat foto, bo moje cudo często ma humory i raz działa, a raz nie. Może jeszcze dyktafon, bo na razie plener ogarniam Królikiem w kapuście. Co to? Samsung Note 3 - jak na razie niezawodny. I tyle :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 7000 zł
Wypas nad wypasy
Do szczęścia parasol, hamak i palemka. I brzuchem do góry ;)
Tak na poważnie, mogłabym w spokoju zająć się tym co lubię, co sprawia mi największą satysfakcję - być dla Was, móc pomagać, przygotowywać rzetelne materiały ale i samej się uczyć. Nie jestem alfą i omegą i bardzo chętnie uczę się od innych. A to czasami kosztuje.

O Autorze

Nazywam się Agnieszka Fiuk. Z internetami związana jestem od 2005 roku. Bloga w obecnym kształcie prowadzę od 2016 roku. Dzielę się na nim swoją wiedzą i doświadczeniem w cyklach WordPress Tips, podcaście Zacznij Pisać Bloga oraz wszystkich innych moich inicjatywach.

Poza prowadzeniem bloga czytam. Nałogowo, w ilościach hurtowych. Nie lubię literatury z wysokich półek, bo na nie nie sięgam ;) Książka ma mi przynieść radość, wręcz czasami oodmóżdżyć, zdystansować do otaczającego świata, przynieść zapomnienie. Zaczytuję się więc w fantasy i fantastyce. Zaczynałam od miesięczników Mała Fantastyka i Fantastyka. Dziś mam własną bibliotekę przekraczającą 1000 pozycji. 
Tropię wydry i bobry po praskiej stronie Wisły. I wdycham wiatr nad morzem (najlepiej wtety, gdy jest naburmuszonym od sztormu).

 

 

Stale się uczę, lubię się uczyć, bo wiedzy nigdy za mało. Bywam na koferencjach, na szkoleniach, na cudzych webinarach. Szukam w nich wiedzy i doświadczenia innych, szukam w nich inspiracji do swoich działań. Może na którymś z takich wydarzeń się spotkamy.


* Jeśli nie masz życzenia wystąpić w przygotowywanych materiałach jako Patron wymiony z imienia, nazwiska lub Nicka koniecznie daj znać - nie chcę naruszac Twojego zaufania i dobrej woli.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak się mówi ziarnko do ziarnka aż utworzy się miarka. 5 zł to jedno piwo, jeden duży lód, paczka chipsów. A dla mnie to jeden mały krok... Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że będę mogła podziękować osobiście gdzieś przy okazji spotkania face to face.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Duży kubek herbaty to miły start dnia. Za kawą nie przepadam, herbatę pijam litrami. Za tę dychę mogę już kupić testowy dostęp do niektórych wtyczek. Dziękuję :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow :) mogę kupić jeden z branżowych miesięczników i być na bieżąco z nowościami. Chcę Ci też podziękować - na końcu nagrywanych przeze mnie tutoriali pojawi się lista wszystkich Patronów, dzięki którym powstają te materiały.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
O kurdę. Normalnie siedzę i nie wierzę. To już nie ziarnko, a kolba cała :) Dzięki Tobie krok po kroku mogę realizować swoje cele. Chcąc podziękować, wymyśliłam sobie, że poza listą Patronów przy tworzonych przeze mnie tutoriali, możemy się spotkać na tajnym live streamie z pytaniami, na które bardzo chętnie odpowiem.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
O ho, ho. Ogarniam moje cele, realizuję swoje plany. W zamian, poza listą Patronów w przygotowanych tutkach i tajnym live streamie z pytaniami, oferuję godzinne spotkanie on-line via Skype lub Hangout.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Poziom master. Jesteś moim masterem i to takim, że serio zaniemówiłam. Nie dość powiedzieć, że mogę dużo, bo mogę wiele! I dam wiele (wyliczanka): miejsce na liście Patronów w każdym moim tutorialu, dostęp do tajnego live streamu z pytaniami, godzinne spotkanko on-line via Skype lub Hangout, i na deser dostęp do moich kursów internetowych.
Zostań patronem