Zadzieram kiecę i lecę

W Patronite od 04.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 634

Liczba Patronów: 1141

Zostań Patronem
8 patronów
590 miesięcznie
3 190 łącznie

YouTube na pełen etat

5 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

4 410 zł

brakuje

Marzenie... Wrzucając dwa filmy tygodniowo, potrzebuję na montaż, opisy i promocję około 30 godzin... Pracuję sama, od początku do końca. Przynajmniej jak do tej pory ;)) Gdybym mogła poświęcić się temu całkowicie, filmy byłyby na coraz wyższym poziomie i mogłabym publikować jeszcze więcej. Bo ja wiadomo, najcenniejszy w życiu jest CZAS! Dziękuję Wam za ten czas! :))

Na loty 💃

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To co w moim życiu najdroższe... Loty, loty i jeszcze raz loty! ;)) Wiecie, niby zadzieram kiecę i fru, ale jednak to też kosztuje. Te 500 zł miesięcznie nie pokryje pewnie kwot, które łącznie wydaję na loty, ale z pewnością realizacja kolejnych wypraw będzie dużo łatwiejsza. Dziękuję! :))

Nowy sprzęt

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mój kochany laptop zachorował w Afryce na malarię i walczy o życie... Nawet jeśli uda się go odratować, ciężko będzie robić na nim duże projekty i montować filmy. Także zbieram. Na laptopa ;)) Przydałaby się też wreszcie jakaś kamera, albo chociaż lepszy mikrofon, lampy etc. Sprzętu nigdy dość. Chcę robić dla Was filmy na jak najwyższym poziomie! Dziękuję za wsparcie! Dzięki Wam jestem bliżej celu! :))
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Krzysztof Ptaszek
Krzysztof Ptaszek
Próg: 50 zł
Izabela Rutkowska
Izabela Rutkowska
Próg: 20 zł
Andrzej Beraś
Andrzej Beraś
Próg: 35 zł
Stela  Ślusarczyk
Stela Ślusarczyk
Próg: 35 zł