Wojciech Klessa

W Patronite od 21.03.2019

Od 2011 roku tworzę  stronę zaliczgmine.pl, gdzie kilka tysięcy rowerzystów bierze udział w niezwykłej konkurencji, która polega na zwiedzaniu i odhaczaniu każdej odwiedzonej gminy w Polsce. Pomóż mi sprawić, aby strona nabrała blasku.

O Autorze

Urodziłem się w ....

Moje życie zawodowe i pasja to programowanie. Od 6 klasy podstawówki poświęcałem mnóstwo czasu najpierw na naukę programowania, a później na tworzenie aplikacji, stron i narzędzi, które były mi potrzebne.

Wiem jak to brzmi, koleś pewnie chodzi w szarym sweterku albo w kraciastej koszuli i nie wychodzi z piwnicy, a słońce ogląda tylko na ekranie monitora. Pewnie tak właśnie wyglądałoby moje życie, gdyby nie moja pasja do podróży rowerowych i i grania muzyki. Te zainteresowania nadają mojemu życiu humanistycznej treści i dzięki nim nawiązuję wiele relacji z niezwykłymi ludźmi.

 

Jaki jest koń - każdy widzi...

Najbardziej lubię długie wyprawy rowerowe z noclegami pod namiotem i posiłkami robionymi na ognisku, albo na kuchence gazowej. Świat znad rowerowej kierownicy ogląda się inaczej, niż jadąc samochodem. Wszędzie mogę się zatrzymać i z każdym porozmawiać. Widoki przesuwają się powoli i można się nimi nasycić tak, aby zostały z nami na długo.

Wyszehrad 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

O co mi chodzi?

Od 2011 roku tworzę  stronę zaliczgmine.pl, gdzie kilka tysięcy rowerzystów bierze udział w niezwykłej konkurencji, która polega na zwiedzaniu i odhaczaniu każdej odwiedzonej gminy w Polsce. 

Dostaję mnóstwo wiadomości od Łowców Gmin z pomysłami na modernizację serwisu. Wszystkie są wspaniałe, ale nie mogę pozwolić sobie na poświęcenie takiej ilości czasu, aby zrealizować je nieodpłatnie w wolnym czasie, którego nie mam zbyt wiele.

Tak narodził się pomysł uzyskania wsparcia i rozwinięcia serwisu tak, jak życzyliby sobie tego użytkownicy. Chcę zrobić to zawodowo, poświęcając odpowiednią ilość czasu, aby strona działała i wyglądała profesjonalnie, a jednocześnie była funkcjonalna i wygodna. Proszę Was o wsparcie, a w zamian oferuję rozwój witryny i realizację wspaniałych pomysłów, które pojawiły się przez lata naszego wspólnego działania przy zaliczgmine.pl.

 

Podziękowania

Chciałem też podziękować użytkownikom forum: podrozerowerowe.info, którego jestem miłośnikiem.  Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, to zapraszam. Tam poznałem wielu przyjaciół i pasjonatów podróży rowerowych. Tam też dyskutujemy nad rozwojem strony zaliczgmine.pl

podrozerowerowe.info

Zapraszam do wsparcia i dziękuję za wszelką pomoc

Wojtek Klessa


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)