Wojciech Klessa

W Patronite od 21.03.2019

Aplikacja mobilna

15 000 zł

4%

osiągnięto

14 395 zł

brakuje

To ambitny cel, ale kto wie, może się uda. Jeśli osiągniemy ten cel, to przygotuję aplikację mobilną, która będzie umożliwiała:


  • przeglądanie gmin na telefonie, dzięki czemu będziesz miał dostęp do zaliczania gmin w formie wygodnej, szybkiej aplikacji
  • powiadomienia o niezaliczonych gminach w okolicy na podstawie GPS
  • zaliczanie gmin na podstawie lokalizacji
  • rejestrację śladu
  • automatyczną detekcję odwiedzonych gmin na podstawie śladu i zaliczenie ich


Aplikacja mobilna, to zawsze najwygodniejsze narzędzie w terenie. Umożliwia większą swobodę aniżeli zwykła strona www. Aplikacja będzie nieodpłatna dla Patronów. Dla innych użytkowników będzie ona płatna.

Aktualizacja podziału administracyjnego

30 000 zł

2%

osiągnięto

29 395 zł

brakuje

Jeśli osiągniemy ten cel, to zrealizuję import aktualnego podziału administracyjnego z oficjalnej bazy TERYT. Mapa zostanie jednorazowo zaktualizowana poprzez import z podziału terytorialnego TERYT, który zapewnia aktualny podział administracyjny kraju.

Nowy podział administracyjny będzie działał równolegle z obecnym poziomem administracyjnym. Aktualizacja podziału administracyjnego zostanie udostępniona tylko patronom, pozostali użytkownicy będą mogli korzystać z szybkiej mapy, ale tylko z podziałem, który był dostępny podczas rejestracji konta. Patroni uzyskają możliwość wyboru konkretnej wersji podziału administracyjnego przy rozpoczęciu zaliczania oraz mechanizm przejścia do nowszego podziału w dowolnym momencie. Jest to ukłon w stronę patronów, którzy wsparli rozwój strony. Użytkownicy będą porównywani w statystykach na podstawie procentowego zaliczenia gmin w Polsce, ponieważ nie będzie możliwości ilościowego porównania użytkowników, którzy realizują zaliczanie w różnych podziałach administracyjnych.

Przygotuję mechanizm aktualizacji podziału w zaliczgmine.pl, który będzie umożliwiaj import podziałów administracyjnych, pod warunkiem, że będzie on kompatybilny z podziałem: województwo / powiat / gmina. Jeśli znikną powiaty w Polsce, to nie będzie możliwa aktualizacja. Aktualizacje nie będą przeprowadzane częściej niż raz w roku.

Nowoczesna mapa

45 000 zł

1%

osiągnięto

44 395 zł

brakuje

Najważnieszy element strony zaliczgmine.pl, to mapa. Umożliwia ona zaznaczanie odwiedzonych gmin w formie najbardziej intuicyjnej i naturalnej. W tej chwili działa prosta wersja mapy, jest ona bardzo wolna i uniemożliwia rozwijania jej dalej.

Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel, to przygotuję mapę dynamiczną, opartą na serwerze map, gdzie gminy wczytują się dynamicznie tak jak obszary mapy. Mapa ta będzie się automatycznie dostosowywać do poziomu zoom i wyświetlać gminy w poziomie szczegółowości dostosowanym do poziomu mapy, co sprawi, że będzie szybka.

Przygotuję mechanizm dynamicznego zaliczania gmin poprzez kliknięcie na mapie. Nie trzeba będzie kolejny raz klikać na przycisk Zapisz i zapisywać wszystkie zaliczone przez nas gminy. Spowoduje to znaczne przyspieszenie zapisywania gmin. Zaliczanie gmin stanie się proste i szybkie. Wystarczy zwykłe klikanie na mapie i gmina jest zaliczona.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)