Avatar użytkownika

Wojciech Klessa

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Od 2011 roku tworzę  stronę zaliczgmine.pl, gdzie kilka tysięcy rowerzystów bierze udział w niezwykłej konkurencji, która polega na zwiedzaniu i odhaczaniu każdej odwiedzonej gminy w Polsce. Pomóż mi sprawić, aby strona nabrała blasku.

Urodziłem się w ....

Moje życie zawodowe i pasja to programowanie. Od 6 klasy podstawówki poświęcałem mnóstwo czasu najpierw na naukę programowania, a później na tworzenie aplikacji, stron i narzędzi, które były mi potrzebne.

Wiem jak to brzmi, koleś pewnie chodzi w szarym sweterku albo w kraciastej koszuli i nie wychodzi z piwnicy, a słońce ogląda tylko na ekranie monitora. Pewnie tak właśnie wyglądałoby moje życie, gdyby nie moja pasja do podróży rowerowych i i grania muzyki. Te zainteresowania nadają mojemu życiu humanistycznej treści i dzięki nim nawiązuję wiele relacji z niezwykłymi ludźmi.

 

Jaki jest koń - każdy widzi...

Najbardziej lubię długie wyprawy rowerowe z noclegami pod namiotem i posiłkami robionymi na ognisku, albo na kuchence gazowej. Świat znad rowerowej kierownicy ogląda się inaczej, niż jadąc samochodem. Wszędzie mogę się zatrzymać i z każdym porozmawiać. Widoki przesuwają się powoli i można się nimi nasycić tak, aby zostały z nami na długo.

Wyszehrad 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

O co mi chodzi?

Od 2011 roku tworzę  stronę zaliczgmine.pl, gdzie kilka tysięcy rowerzystów bierze udział w niezwykłej konkurencji, która polega na zwiedzaniu i odhaczaniu każdej odwiedzonej gminy w Polsce. 

Dostaję mnóstwo wiadomości od Łowców Gmin z pomysłami na modernizację serwisu. Wszystkie są wspaniałe, ale nie mogę pozwolić sobie na poświęcenie takiej ilości czasu, aby zrealizować je nieodpłatnie w wolnym czasie, którego nie mam zbyt wiele.

Tak narodził się pomysł uzyskania wsparcia i rozwinięcia serwisu tak, jak życzyliby sobie tego użytkownicy. Chcę zrobić to zawodowo, poświęcając odpowiednią ilość czasu, aby strona działała i wyglądała profesjonalnie, a jednocześnie była funkcjonalna i wygodna. Proszę Was o wsparcie, a w zamian oferuję rozwój witryny i realizację wspaniałych pomysłów, które pojawiły się przez lata naszego wspólnego działania przy zaliczgmine.pl.

 

Podziękowania

Chciałem też podziękować użytkownikom forum: podrozerowerowe.info, którego jestem miłośnikiem.  Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, to zapraszam. Tam poznałem wielu przyjaciół i pasjonatów podróży rowerowych. Tam też dyskutujemy nad rozwojem strony zaliczgmine.pl

podrozerowerowe.info

Zapraszam do wsparcia i dziękuję za wszelką pomoc

Wojtek Klessa