Zazyjkultury.pl

W Patronite od 29.10.2018

Strona

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Celem projektu ZazyjKultury.pl jest rozbudowa NASZEGO WSPÓLNEGO PORTALU. Chcemy, aby stał się jeszcze bardziej użyteczny i funkcjonalny.

Wiemy, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale z Waszym wsparciem damy radę! Chcemy, aby nasz serwis kulturalny oglądało się z większą przyjemnością i łatwością. Do tego chcemy poruszać coraz więcej tematów. Zwyczajnie zwracamy się o dodatkowe fundusze, które pozwoliłby Nami na wyjazdy, rozwinięcie pasji. Razem możemy wszystko!

Każda złotówka jest dla nas ważna. Część zebranych funduszy przeznaczymy na modernizację, utrzymanie naszego portalu, druga część idzie na wsparcie dla recenzentów (kawa..., pomoc przy wydarzeniach kulturalnych, internetowe wypożyczalnie filmów itd.). To już coś więcej niż tylko niezobowiązujące marzenie. To działający portal z krwi i kości! Chcemy, aby nasza strona była jeszcze bardziej funkcjonalna, ciekawa dla Was, dla Użytkowników. Potrzebujemy na to jednak dodatkowych środków. Dlatego zwracamy się o pomoc właśnie do Was.

Jesteśmy pewni, że z Waszą pomocą portal będzie jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze bardziej funkcjonalny. Rozmowom o kulturze powinna towarzyszyć odpowiednia oprawa! Za zebrane pieniądze będziemy rozbudowywać serwis, a w tym dodamy nowe, ciekawe funkcje, które ułatwią Wam codzienne przeglądanie strony i dodawanie treści. Dodatkowo za otrzymane środki będziemy wspierać Naszych miłośników kultury. Na tym nie poprzestaniemy. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Każdy z patronów dorzuca swoją cegiełkę w budowie czegoś wyjątkowego i unikalnego! To będzie również Twoje miejsce w sieci!

Jak już zapewne wiesz, naszym głównym celem jest rozbudowa portalu, który będzie miejscem dla każdego pasjonata kultury oraz wsparcie ludzi. Niezależnie od tego, czy słuchasz jazzu czy rocka, oglądasz polskie czy zagraniczne filmy, czytasz horrory czy romanse… to będzie miejsce, w którym znajdziesz swój ciepły kącik i będziesz mógł zarażać swoją pasją innych. To jest właśnie nasz dodatkowy cel.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)