Avatar użytkownika

Zazyjkultury.pl

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jak to miał w zwyczaju mawiać mistrz horroru – Stephen King: „Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.”

Wzięliśmy sobie do serca te słowa i tak zrodziło się w naszych głowach marzenie…
Chcesz poznać nas bliżej?
Zapraszam!

Drogi Użytkowniku, szanowny Pasjonacie kultury! Czytasz książki? Jesteś fanatykiem kina lub dobrej muzyki? Dołącz do naszej kulturalnej społeczności i wesprzyj naszą akcję!


O PROJEKCIE

Jak to miał w zwyczaju mawiać mistrz horroru – Stephen King: „Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.”

Wzięliśmy sobie do serca te słowa i tak zrodziło się w naszych głowach marzenie… z czasem to marzenie zmieniło się w rzeczywistość! Tak właśnie powstał serwis ZazyjKultury.pl. Chcesz poznać nas bliżej? Od początku chcieliśmy stworzyć coś unikalnego – miejsce, w którym można porozmawiać i wymieniać się opiniami na temat dzieł kultury. Jesteśmy pasjonatami, którzy w dobie cyfryzacji i powszechnej nijakości w mediach, stoją na straży wyższych wartości.

Jesteśmy wielbicielami kultury. Kochamy kino i teatr, czytamy książki, słuchamy dobrej muzyki i uczęszczamy na różne wydarzenia kulturalne. Dokładnie tak, jak Ty! Wokół naszego portalu zrzeszamy naszych przyjaciół, którzy dzielą się swoimi opiniami na temat tego, co ostatnio czytali, słuchali lub oglądali. Aktualnie stawiamy na rozwój i mamy wielką nadzieję, że do nas dołączysz.

Stwórz z nami miejsce, które będzie dla Ciebie oazą, w której będziesz mógł swobodnie dzielić się swoimi opcjami i przemyśleniami na temat kultury i sztuki. Kto wie, może zarazisz swoją pasją innych?

Na naszym portalu znajdziesz przede wszystkim rzetelne recenzje płyt, książek, filmów, wydarzeń. Podpowiemy Ci, co naprawdę warto poznać i gdzie się wybrać.  To nie koniec. Nie zapominajmy o współpracy z największymi wydawnictwami książkowymi, płytowymi, czy też z jedną z największych sieci kin Cinema-City. Dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

U nas mówimy o kulturze! Stawiamy na talenty i dajemy im szanse na rozwój. Chętnie budujemy pozytywne relacje i podejmujemy wszelkie współprace. Zazyjkultury.pl obejmuje także patronaty nad różnymi wydarzeniami. Objęliśmy nim chociażby autorów książek, taki jak Wiktor Pielewin, autor książki "S.N.U.F.F", „Miłość do trzech zuckerbrinów”, Mary E. Pearson, autorka powieści fantastyczno-naukowej „Fałszywy pocałunek”, Sebastien de Castel "Ostrze Zdrajcy", czy Dmitry Glukhovsky, autor powieści s-f „Czas zmierzchu”. Wspieramy również polskie zespoły, w tym np. Leśne LichoUr Jorge, YANISH oraz wydarzenia, wieczory autorskie,  48 Hour Film Project oraz Rock in Coco. Nie możemy zapomnieć o bardzo ciepło przyjętym dziale Muzyka world od A do Z.

ZazyjKultury.pl ma szansę zostać pierwszym tego typu portalem w Polsce. Z Twoją pomocą będziemy dalej się rozwijać i dbać o to, aby inni również doceniali kulturę.

 


 

Od fanów, dla fanów!

Budujemy pewną społeczność i to właśnie do niej zgłaszamy się z apelem o pomoc. Nie jesteśmy komercyjnym portalem, nie stoi za nami żadna wielka firma czy inwestor. ZazyjKultury.pl to portal tworzony przez grupkę zapaleńców, którzy poczuli, że mogą zrobić coś dobrego dla innych.

Za wszystkim stoją jednak pieniądze, które w tym momencie są nam potrzebne na ogólny rozwój. Kochani! Zdecydowaliśmy się na tą akcję, bo wierzymy, że również i Wy podzielacie nasze pasje.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.