Avatar użytkownika

Zbrodnie Prowincjonalne

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Część! Mam na imię Agnieszka i prowadzę podcast o tematyce true crime - Zbrodnie Prowincjonalne. W historiach, o których opowiadam, najbardziej interesuje mnie kontekst społeczny i specyficzne realia małych miejscowości.

Podcast true crime Zbrodnie Prowincjonalne powstał w pamiętnym 2020 pandemicznym roku. W moich historiach zabieram słuchaczy w podróż do małych wiosek, w bezludne okolice i do małych społeczności, w których panuje zmowa milczenia. Łączę w nim swoje pasje i doświadczenia - studia na polonistyce i socjologii, pracę w marketingu oraz niesłabnące od dziesiątego roku życia zamiłowanie do tematyki kryminalnej.

Mam też szczególną słabość do kur, które stają się niemymi świadkami zbrodni, manekinów, które w rzeczywistości nie są manekinami i domów pod lasem na skraju wsi.

Kilka miesięcy po tym, jak zaczęłam nagrywać podcast, rzuciłam pracę w agencji PR i zaczęłam utrzymywać się z pracy freelancera oraz podcastu. Wkroczyłam więc na dość niepewny grunt, dlatego to od Waszego zaangażowanie i wsparcia może zależeć to, w jakim stopniu będę w stanie poświęcić się realizacji nowych odcinków.

W tym roku zrealizowałam serię "Ostatnie safari Julie Ward", podążając śladami sprawy zaginięcia młodej Brytyjki do Kenii.

Plany na przyszłość? Jeszcze więcej spraw z polskiej prowincji, realizowanie odcinków z elementami wizualnymi, a co jakiś czas kolejne dodatkowe serie o mało znanych sprawach z różnych stron świata.

Udzielając swojego wsparcia na Patronite, możecie okazać mi wdzięczność za kilkadziesiąt nagranych do tej pory odcinków i pomóc mi w realizowaniu kolejnych.

Jeśli lubicie słuchać Zbrodni Prowincjonalnych i chcecie więcej, Wasze wsparcie będzie dla mnie ogromnym wyróżnieniem i pomocą w kontynuowaniu drogi, którą wybrałam.