Zbrodnie Prowincjonalne

W Patronite od 07.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 392

Liczba Patronów: 256

Zostań Patronem
Kup na prezent
82 patronów
1 335 miesięcznie
11 070 łącznie
Część! Mam na imię Agnieszka i prowadzę podcast o tematyce true crime - Zbrodnie Prowincjonalne. W historiach, o których opowiadam, najbardziej interesuje mnie kontekst społeczny i specyficzne realia małych miejscowości.

O Autorze

Podcast true crime Zbrodnie Prowincjonalne powstał w pamiętnym 2020 pandemicznym roku. W moich historiach zabieram słuchaczy w podróż do małych wiosek, w bezludne okolice i do małych społeczności, w których panuje zmowa milczenia. Łączę w nim swoje pasje i doświadczenia - studia na polonistyce i socjologii, pracę w marketingu oraz niesłabnące od dziesiątego roku życia zamiłowanie do tematyki kryminalnej.

Mam też szczególną słabość do kur, które stają się niemymi świadkami zbrodni, manekinów, które w rzeczywistości nie są manekinami i domów pod lasem na skraju wsi.

Kilka miesięcy po tym, jak zaczęłam nagrywać podcast, rzuciłam pracę w agencji PR i zaczęłam utrzymywać się z pracy freelancera oraz podcastu. Wkroczyłam więc na dość niepewny grunt, dlatego to od Waszego zaangażowanie i wsparcia może zależeć to, w jakim stopniu będę w stanie poświęcić się realizacji nowych odcinków.

W tym roku zrealizowałam serię "Ostatnie safari Julie Ward", podążając śladami sprawy zaginięcia młodej Brytyjki do Kenii.

Plany na przyszłość? Jeszcze więcej spraw z polskiej prowincji, realizowanie odcinków z elementami wizualnymi, a co jakiś czas kolejne dodatkowe serie o mało znanych sprawach z różnych stron świata.

Udzielając swojego wsparcia na Patronite, możecie okazać mi wdzięczność za kilkadziesiąt nagranych do tej pory odcinków i pomóc mi w realizowaniu kolejnych.

Jeśli lubicie słuchać Zbrodni Prowincjonalnych i chcecie więcej, Wasze wsparcie będzie dla mnie ogromnym wyróżnieniem i pomocą w kontynuowaniu drogi, którą wybrałam.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Martyna Podsiadło
Martyna Podsiadło
Próg: 10 zł
Agnieszka Krasoń
Agnieszka Krasoń
Próg: 100 zł
Artur Pabjańczyk
Artur Pabjańczyk
Próg: 10 zł
Dorota Banasiak
Dorota Banasiak
Próg: 20 zł
Łukasz Wiśniewski
Łukasz Wiśniewski
Próg: 10 zł
Bogdan Magda
Bogdan Magda
Próg: 10 zł