Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Cześć ! Jestem Łukasz, mam 26, i jestem instruktorem w fitness klubie :) Pomagam ludziom w osiągnięciu ich celów, pokazuje im jak ważnym aspektem jest sport i aktywność ruchowa ! Sam w tym celu sam postanowiłem zrobić coś więcej ze swoim ciałem, z instruktora skierowałem się ku CrossFit'owi jak to wygląda sprawdźcie sami..

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Z CrossFitem PL !
Dzięki tej kwocie mogę zadbać spokojnie o stronę WWW oraz dotrzeć do większej ilości osób dzięki sponsorowanym postom na Fan Page !
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
SZKOLENIE PO SZKOLENIU !
Ta kwota umożliwi mi odkładanie jej na szkolenia które chciałybym zdobyć!
Oraz spełnić powoli moje marzenie, zostanie Certyfikowanym Trenerem CrossFit LV 1 !
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
OHO !
Chwilę..
Jestem w małym szoku !
Widziałeś moje marzenie o CrossFit LV 1 ?
Właśnie dzięki Tobie je spełniam !
Ponad to, mogę poszerzyć swoją stronę o różnego rodzaju recenzję sprzętu sportowego
VLOG - gdzie będę prezentował wam ich recenzje
Oraz zakup własnego sprzętu do ćwiczeń ! :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Prawdziwe życie z CrossFitem !
CrossFit to ciężki sport, sprzęt, dieta, prawidłowa regeneracja oraz ewentualna suplementacja, karnety, wyjazdy na eventy, video recenzje , zawody..
To jest życie !
Dzięki Tobię mogę to wszystko spełnić JUPIII !

O Autorze

Moje życie to sport, od piłki nożej po freestyle football z którym spędziłem ostanie 5 lat swojego życia. Uwielbiam motywować osob, "aby podpalić innych, sam musisz płonąć" to słowa które ciagle mam w sobie. Z piłką zwiedziłem wiele miejsc w Polsce, po przez występu dla Reprezentacji Polski Gwiazd Jerzego Engela, Drużyne Piłkarska Śląska Wrocław, po eventy/turnieje takie jak Nike Football X, Red Bull Krótka Piłka, Panna Knock Out, SHC Elements po wiele innych :) Czasem odczuwamy potrzebe zmian, więcej kiedy dostałem propozycje zostania instruktorem w fitness klubie, nie zawachałem się jej przyjąć. Chce być blisko ludzi, motywować ich, pomagać gdy upadna, pokazać im że mogą więcej, a zmiany które chcą osiągnąć są w zasięgu ręki. Sam poszedłem krok dalej, CrossFit, to to co daje mi pełne spełnienie i jest blisko zwiazane z moją pracą, sport w którym w pełni się odnajduje dzięki nowym wyzwanią i wiedzy którą dzięki niemu przyswajam.

Zapraszam Cię na moją stornę internetową w której możesz zobaczyć jak sobię radzę www.zcrossfitem.pl


Oraz fan page https://www.facebook.com/zcrossfitempl/
Ciągle chce się rozwijać i pogłebiać swoją wiedzę, dzięki Tobię może się to spełnić  !


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuje Ci za wsparcie !
Jeśli tylko będzie możliwość spotkania, z wielką uprzejmością podziękuje i podam dłoń ! :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Wiem że chcesz mnie wesprzeć !
Wiec wiedz że ja Ciebie też, masz pytanie odnoście treningu, formy diety jaką stosujesz ?
Ja jestem po to aby Ci doradzić w którą stronę się skierować :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki temu wpiszę Cie na specjalną listę na mojej stornie oraz podziękuje na fan page !
Każdy wpis z www.zcrossfitem.pl jaki się pojawi dostaniesz jaki pierwszy.
Jeśli chcesz pozostać anonimowy - oczywiście będzie to możliwe :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Trening personalny !
Potraktujemy to jako jako świetną zabawę lub jeśli tego oczekujesz sprawdzenie swoich umiejętności oraz ewentualna poprawę techniki dla Twoje zdrowia :)
Dzięki temu wsparciu zobaczysz szczery uśmiech na mojej twarzy oraz pomożesz mi rozwijać się dalej ! :)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30
Stałe porady on-line oraz dobra motywacja w każdy dostępny sposób !
Co się za tym kryje sprawdź sam, jeśli zabraknie Ci motywacji, będziesz miał pytanie, napiszesz do mnie a ja pomogę Ci wybrać słuszną drogę.
Ty dbasz o mnie, ja nie pozwolę Ci na chwilę zwątpienia !
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Tego nie da się opisać, pozwolę Ci osiągnąć wyższy poziom, usiądziemy razem i przeanalizujemy wszystkie ZA i PRZECIW Twojego treningu i Celu.
Spotkamy się wedle możliwości na 10 Treningach Personalnych rozłożonych przez nas w czasie.
Ja zdobędę wiedzę dzięki szkoleniu na które zbieram, a Ty przekonasz się o jego efektach.
Kontakt, e-mail, telefoniczny, każdy inny, pamiętaj jestem po to abyś Ty czuł się lepiej
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK