Zdrowe Pasje

W Patronite od 05.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1825

liczba Patronów: 1593

1 patron
7 zł miesięcznie
14 zł łącznie

Utrzymanie odpowiedniego poziomu zasięgu i funkcjonalności serwisu

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 993 zł

brakuje

Wielu osobom wydaje się, że założenie atrakcyjnie prezentującego się bloga i opublikowanie w nim kilku interesujących artykułów w zupełności wystarczy, aby przyciągnąć uwagę potencjalnej publiczności. Niestety, osiągnięcie długoterminowej skuteczności rzędu 7-20 tysięcy odwiedzin dziennie nie jest zadaniem tak banalnie prostym. Wymaga to ciężkiej pracy, czasu, poświęcenia i cierpliwości. Pierwsze pozytywne efekty moich działań, poświęconych rozwojowi portalu zdrowepasje.pl zauważyłem dopiero po 3-4 latach. To był czas bardzo krótkich chwil satysfakcji, rozczarowań i niepewności. Ale postanowiłem nie poddawać się!

Po 5 latach od założenia portalu zdrowepasje.pl, zarówno obowiązki, jak i koszty związane z utrzymaniem odpowiedniej jakości i funkcjonalności serwisu sprawiły, że częściowo musiałem zrezygnować z wykonywania swojego zawodu i prawie całkowicie poświęcić się dalszemu rozwojowi portalu. Dlaczego? Otóż uważam, że efekty moich działań są pozytywne. Cieszę się, gdy widzę pozytywne komentarze do postów związanymi z publikowanymi artykułami. Odczuwam radość, gdy ktoś publicznie dziękuje za poruszenie danego tematu. Uważam, że to co robię jest dobre! W związku w faktem, że portal już niemalże całkowicie pochłania nie tylko mój czas, ale częściowo także moje pieniądze, bardzo proszę o patronowanie projektu zdrowepasje.pl !

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi utrzymywać zarówno zasięg, jak i funkcjonalność portalu zdrowepasje.pl na bardzo dobrym poziomie.

Rzucam pracę w branży IT i w pełni poświęcam się swojej pasji!

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 993 zł

brakuje

Jeśli osiągnę wsparcie finansowe w wysokości 15 tysięcy złotych miesięcznie, postanawiam rzucić swoje obecne stanowisko pracy jako specjalista IT i w pełni dedykować się dalszemu rozwojowi portalu zdrowepasje.pl. Umożliwiłoby to bardzo dynamiczny wzrost zarówno funkcjonalności, jak i zasięgu i efektywności przedsięwzięcia, nad którym intensywnie pracuje od ponad 5 lat przeżywając chwile radości, ale także rozczarowań.

Uważam, że moje ambicje i cele mają przynajmniej odrobinę przydatności społecznej. Niewiedza sprawia, ze chorujemy, lub tracimy chęć do życia. Pragnę dalej informować osoby czytające moje artykuły, nie tylko o czyhających na nich zagrożeniach, zarówno w żywności, lekach, jak i w przedmiotach codziennego użytku, ale także o mało znanych właściwościach pro-zdrowotnych wielu łatwo dostępnych pokarmów i ziół. W sumie natura oferuje nam wiele możliwości, które naprawdę warto poznać!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni