Avatar użytkownika

Michał Żywiecki

441
patronów
441
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Próg powoli będzie wygaszany, dziękuję wszystkim, którzy przez ten czas mnie wspierali na tym progu!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
139 dostępnych miejsc
💸Wybranie tej opcji, pokazuje, że po prostu wspierasz moją działalność czy to na instagramie, blogu, czy discordzie. Moje treści na większości platform zawsze będą darmowe. Jeżeli uważasz, że to co robię zasługuje na małe wsparcie - to ja mogę jedynie powiedzieć - DZIĘKI!

🚀 Każdy patron będzie miał dostęp do zamkniętego Discorda, gdzie buduje swoją społeczność. Aktualnie na discordzie spędzam najwięcej czasu, a z grupą ludzi dyskutujemy na przeróżne tematy, od programowania, szachów, filmów, seriali, aż po giełdę czy krypto.

💻 Tylko patroni mają dostęp do pewnej części discorda, która normalnie jest zamknięta. Zamknięta część discorda posiada także napisane przeze mnie boty, które pomagają w różnych aspektach, do użytku są także opłacone przeze mnie platformy jak i serwisy, do których dostęp jest poprzez różne kanały. Zamknięta część discorda, jak i ilość patronów będzie zawsze ograniczona!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
2 dostępne miejsca
💸 Jest to dokładnie to samo co pierwsza opcja. Nie zyskujesz nic z dodatkowych dostępów na discorda, jednak jako, że wspierasz moją działaność bardziej niż inni, jedyne co mogę zaoferować to elitarny kolorek na discordzie ;).

💸 Próg ten powstał głównie dla tego, że niektóre osoby tego same chciały - wspierać mnie trochę mocniej, za to co robię. Dzięki!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Żywiecki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Już od paru lat w internecie jestem 'znany' jako 'zthreee'. Na instagramie gdzie od zawsze opisywałem przeróżne badania naukowe, a także odnosiłem się do nowinek technologicznych. Dużo ludzi chciało się zawsze odwdzięczyć za takie informacje - teraz jest na to szansa.

Michał 'zthreee' Żywiecki

Z zawodu programista, fan Big Milków, ostatnio trochę mniej Oreo. Za dnia pisze kod i rozwiązuje problemy klientów, nocami czytam badania naukowe i nowinki technologiczne na przeróżne tematy. Hobbystyczne prowadzenie instagrama przerosło moje oczekiwania, a zbyt długie stories, które większość ludzi przeklikuje znikają w otłchani internetu i nigdzie nie można ich już znaleźć. Stąd też powstał pomysł bloga, gdzie pojawiają się dłuższe wpisy jak i opisy badań: https://www.zthreee.com

 

Ty dziękujesz... a ja?

Image result for discord app

Dużo osób chciało mi podziękować w jakiś sposób za to, że się czegoś nauczyli - jest to bardoz miłe i bardzo dziękuję! Jednak, w ramach podziękowania dla was, za to, że wspieracie moją działalność w internecie, dodatkowo co mogę zrobić to stworzyć społeczność na discordzie.

Więc w momencie jak zostajesz moim 'patronem' to dostajesz też wstęp na discorda, na którym poruszane są przeróżne kwestie, jednak na ten moment najbardziej aktywny kanał to 'giełda'. Dyskutujemy tam także o programowaniu, szachach, krypto-walutach, dietetyce, treningu, filmach i wielu innych rzeczach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Żywiecki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marek Fischer
Marek Fischer
10 zł
MisTyk
MisTyk
10 zł
lukasz k
lukasz k
10 zł
Krystian Konieczko
Krystian Konieczko
10 zł
Daruda
Daruda
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.