Avatar użytkownika

ALIEN X

0
patronów
0 
miesięcznie
226 
łącznie
0
patronów
0 zł 226 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
FAN SUPPORT

"DZIĘKUJĘ ZA SUPPORT" Mobilizacja, radość i siły do dalszych działań :)

Wesprzyj mój muzyczny świat , tak abym mógł dać to co najlepsze muzycznie wszystkim tym , którzy kochają dobrą muzykę, podcasty , transmisje.

Co w zamian ? Mój uśmiech, oczko i podziw !
14 zł miesięcznie
MUZYCZNY SUPPORT

To dla mnie wielka radość cieszyć się razem z Tobą tym , co kocham.

Muzyczne nowości, sety, podcasty , transmisje, które dają ogromną moc do dalszego dzielenia się z innymi :)

W zamian będziesz informowany/ na jako pierwsza osoba o nowościach, transmisjach, eventach , a za Twój "MUZYCZNY SUPPORT"
podziękuję Ci podczas występów czy nawet osobiście ;)
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
8 dostępnych miejsc
KLUBOWY SUPPORT

Rozkręcamy się z online w kierunku klubu. Każde wsparcie jest dla mnie mega ważne, a tutaj jako wytrwały "KLUBOWICZ" pomożesz mi realizować moje pomysły, marzenia i to co najważniejsze radość z pasji.

Dla Ciebie przygotowuję ciekawe możliwości w klubie ,w którym będę grał. Wejściówki, Wejście na Listę Gości , Zdjęcia z wybranymi Artystami na backstage czy Autografy Gwiazd ,które supportuję.
Do Zobaczenia w KLUBIE!! ;)
50 zł miesięcznie
PRZYJACIELSKI SUPPORT

SZACUN ZA WSPARCIE ! Jestem przeszczęśliwy, że mam klubowego PRZYJACIELA , który wspiera mój świat. Jest to nie lada gest, dzięki czemu mogę spełniać swoje marzenia i realizować swoje pasje.

Dla Ciebie PRZYJACIELU specjalne podziękowanie za wsparcie podczas transmisji , jak również osobiście. Otrzymasz dostęp jako pierwsza osoba , do nieopublikowanych jeszcze podcastów, setów oraz informacji o planowanych eventach, bookingach z moim udziałem i Gości Specjalnych - DJ'ów.
Będzie dla Ciebie okazja do zdjęć z wybranymi Gwiazdami na backstage, Twoje imię i nazwisko na pewno nie raz będzie na liście gości klubu , w którym będę ;)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
ALIEN X TEAM SUPPORT

Jak team to drużyna :) Tutaj pomoc w realizacji jest czymś więcej niż tylko wsparciem pieniężnym. W drużynie gramy i wspieramy się "RAZEM"

Wyjazdy , imprezy Klubowe, Eventy , Transmisje , Sety - Jedno ZAPROSZENIE , a tak wiele.

Dostęp do nieopublikowanych produkcji, setów , podcastów czy informacji o zbliżających się bookingach. Specjalne gadżety nalepki z moim logo oraz płyty CD z moim autorskim setem czy też autografem zarówno moim jak i GWIAZD ;) Możliwość odwiedzin w moim studio czy też na DJ'ce, w klubie na kawce.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ALIEN X w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kuba ( ALIEN X) "MUZYKA TO MOJE ŻYCIE", chcę tą pasją dzielić się z Wami. Imprezy klubowe, podcasty , transmisje live oraz eventy V.I.P.

  Cześć!

Postanowiłem dać możliwość wspierania mnie na Patronite swoim Klubowiczom, Słuchaczom oraz Widzom. Nagrywając dla Was podcasty czy transmisje chciałbym ,aby one dały Wam tyle samo radości co dla mnie muzyka .Patronite wydaje mi się dobrym rozwiązaniem , aby ten cel osiągnąć.

Bardzo Dziękuję Wam za każde WSPARCIE <3

 

Muzycznie Zapraszam na https://soundcloud.com/djalien-x 

 

ALIEN X – znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową , a szczególnie bielskim 2BE CLUB’em, którego jest twarzą od połowy roku 2008.

Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych , które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska inie tylko.

Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku . W 2006 został rezydentem Silver –Clubu w Bielsku-Białej , gdzie miał okazję grać u boku takich gwiazd jak: ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. Był to niewątpliwie dobry start na początek.

W 2008 roku podjął współprace z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności , aby zostać DVJ’em, (czyli dj’em który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).

W połowie roku 2008 przyszedł czas na rezydenturę w BIELSKIEM 2BE CLUB’ie. Dzięki temu klubowi otworzyły się drzwi w jego karierze. Rezydentura nie tylko zapewniła mu miejsce wśród czołówki dj’ów ,ale zapracował sobie na renomę wśród bielskiej i śląskiej publiki. Dzięki temu miał okazję grać u boku takich zagranicznych gwiazd jak :

Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn, The Shapeshifters, Phoebe d’Abo,Dirty Freek, Ben Delay, Joe Stone, Filatov & Karas,Mia Amare, Anton Ishutin,Lovely Laura Sax & Ben Santiago, Erik Hagleton.

 

Nie ominęła go również polska czołówka dj’ów i wokalistek oraz występów Live-Act with Dj, które supportował:

Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Groove Cocktail,& Chriss Jaxx, Darya Sergiyenko (vocal live ),Alec Sun Drae (vocalLive),MC John James (vocal live),Kasia Malenda (vocal live), Nick Sinckler (vocal live) oraz Krzysztof Sandecki (Sax Live) Aretha (Sax Live), Marcin Urzędowski (Djembe Live) oraz na skrzypcach: Kolina Violin LIVE ACT na SUMMER CARS PARTY w Katowicach OPEN AIR.

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BE CLUB’ie prowadził cykl autorskich chilout’owych imprez „DEEP SENSATION NIGHT”w MAGNUM PUB’ie, które odbywały się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność.

Uczestnik AUDIOLAKE FESTIVAL 2012 nad ZALEWEM RADKOWSKIM koło KŁODZKA , gdzie miał okazje supportować min. takie gwiazdy jak:

MARCIN CZUBALA, MICHAEL MIND , ALEX BAU czy TOM BOXER. Jego ciągłą aktywność możemy obserwować nie tylko w 2BE CLUB’ie. Współpracował między innymi z takimi klubami jak : RDZA (RIP) (KRAKÓW), CIEŃ (KRAKÓW), VAVAVOOM (ZAKOPANE),LE SCANDALE (ZAKOPANE), AVANGARDA (TYCHY), ENDORFINA (KATOWICE), KASHMIR (SOSNOWIEC) UKŁAD (OŚWIĘCIM), SAINT TROPEZ (RIP) (KATOWICE),BLUE BERRY CLUB (TYCHY), COCON MUSIC CLUB (KRAKÓW)

W 2014 roku miał okazję wystąpić na ORANGE WARSAW FESTIVAL gdzie supportował gwiazdy takie jak: DAVID GUETTA, MARTIN GARRIX, THE PRODIGY czy CHASE & STATUS.

W 2015 roku został OFICJALNYM REZYDENTEM 90’s FESTIVAL w BIELSKU-BIAŁEJ gdzie supportował takie gwiazdy jak :

2 UNLIMITED , SNAP!, CORONA, MASTERBOY, DJ.QUICKSILVER, DUNE, HADDAWAY, LOONA oraz wiele innych.

W 2018 i 2019 roku udało mu się zagrać gościnnie na IBIZI’E podczas zachodu słońca w TULP BEACH CAFE

oraz na lotnisku w stolicy Ibizy -Eivissa w 2018 roku.

Jego ulubionym stylem jest progressive house ,lecz w swoich setach gra głównie różne gatunki od oldschool’ owych ,house i soulful house ,deep house, nu-disco. Uważa ,że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika. Cały czas pogłębia tajniki miksowania oraz produkcji muzycznej ,by w niedalekiej przyszłości wydać swój własny utwór.

W dobie walki wirusem oddaję więcej czasu dla Was , na to co najlepsze - czyli muzyka, podcasty oraz transmisje live ,gdzie mam z Wami dobry kontakt.

 

Cele Autora

Zbieram na STUDIO
  • 3 000 zł
  • 2 774 zł brakuje
7%
Staram się cały czas iść z duchem czasu i postanowiłem spełnić jedno ze swoich marzeń, a mianowicie zrobić profesjonalne studio do nagrywania live streamów , produkcji muzyki, podcastów. Jest to na pewno marzeniem niejednego DJ'a. Takie studio składa się z kilkunastu elementów rzecz jasna, tak więc powoli będę dążył do celu za co Wam z góry dziękuję <3

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ALIEN X już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Mrzyk
Aleksandra Mrzyk
21 zł
Artur Szałaśny
Artur Szałaśny
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.