W Patronite od 04.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
226 łącznie
Kuba ( ALIEN X) "MUZYKA TO MOJE ŻYCIE", chcę tą pasją dzielić się z Wami. Imprezy klubowe, podcasty , transmisje live oraz eventy V.I.P.

O Autorze

  Cześć!

Postanowiłem dać możliwość wspierania mnie na Patronite swoim Klubowiczom, Słuchaczom oraz Widzom. Nagrywając dla Was podcasty czy transmisje chciałbym ,aby one dały Wam tyle samo radości co dla mnie muzyka .Patronite wydaje mi się dobrym rozwiązaniem , aby ten cel osiągnąć.

Bardzo Dziękuję Wam za każde WSPARCIE <3

 

Muzycznie Zapraszam na https://soundcloud.com/djalien-x 

 

ALIEN X – znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową , a szczególnie bielskim 2BE CLUB’em, którego jest twarzą od połowy roku 2008.

Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych , które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska inie tylko.

Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku . W 2006 został rezydentem Silver –Clubu w Bielsku-Białej , gdzie miał okazję grać u boku takich gwiazd jak: ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. Był to niewątpliwie dobry start na początek.

W 2008 roku podjął współprace z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności , aby zostać DVJ’em, (czyli dj’em który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).

W połowie roku 2008 przyszedł czas na rezydenturę w BIELSKIEM 2BE CLUB’ie. Dzięki temu klubowi otworzyły się drzwi w jego karierze. Rezydentura nie tylko zapewniła mu miejsce wśród czołówki dj’ów ,ale zapracował sobie na renomę wśród bielskiej i śląskiej publiki. Dzięki temu miał okazję grać u boku takich zagranicznych gwiazd jak :

Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn, The Shapeshifters, Phoebe d’Abo,Dirty Freek, Ben Delay, Joe Stone, Filatov & Karas,Mia Amare, Anton Ishutin,Lovely Laura Sax & Ben Santiago, Erik Hagleton.

 

Nie ominęła go również polska czołówka dj’ów i wokalistek oraz występów Live-Act with Dj, które supportował:

Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Groove Cocktail,& Chriss Jaxx, Darya Sergiyenko (vocal live ),Alec Sun Drae (vocalLive),MC John James (vocal live),Kasia Malenda (vocal live), Nick Sinckler (vocal live) oraz Krzysztof Sandecki (Sax Live) Aretha (Sax Live), Marcin Urzędowski (Djembe Live) oraz na skrzypcach: Kolina Violin LIVE ACT na SUMMER CARS PARTY w Katowicach OPEN AIR.

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BE CLUB’ie prowadził cykl autorskich chilout’owych imprez „DEEP SENSATION NIGHT”w MAGNUM PUB’ie, które odbywały się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność.

Uczestnik AUDIOLAKE FESTIVAL 2012 nad ZALEWEM RADKOWSKIM koło KŁODZKA , gdzie miał okazje supportować min. takie gwiazdy jak:

MARCIN CZUBALA, MICHAEL MIND , ALEX BAU czy TOM BOXER. Jego ciągłą aktywność możemy obserwować nie tylko w 2BE CLUB’ie. Współpracował między innymi z takimi klubami jak : RDZA (RIP) (KRAKÓW), CIEŃ (KRAKÓW), VAVAVOOM (ZAKOPANE),LE SCANDALE (ZAKOPANE), AVANGARDA (TYCHY), ENDORFINA (KATOWICE), KASHMIR (SOSNOWIEC) UKŁAD (OŚWIĘCIM), SAINT TROPEZ (RIP) (KATOWICE),BLUE BERRY CLUB (TYCHY), COCON MUSIC CLUB (KRAKÓW)

W 2014 roku miał okazję wystąpić na ORANGE WARSAW FESTIVAL gdzie supportował gwiazdy takie jak: DAVID GUETTA, MARTIN GARRIX, THE PRODIGY czy CHASE & STATUS.

W 2015 roku został OFICJALNYM REZYDENTEM 90’s FESTIVAL w BIELSKU-BIAŁEJ gdzie supportował takie gwiazdy jak :

2 UNLIMITED , SNAP!, CORONA, MASTERBOY, DJ.QUICKSILVER, DUNE, HADDAWAY, LOONA oraz wiele innych.

W 2018 i 2019 roku udało mu się zagrać gościnnie na IBIZI’E podczas zachodu słońca w TULP BEACH CAFE

oraz na lotnisku w stolicy Ibizy -Eivissa w 2018 roku.

Jego ulubionym stylem jest progressive house ,lecz w swoich setach gra głównie różne gatunki od oldschool’ owych ,house i soulful house ,deep house, nu-disco. Uważa ,że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika. Cały czas pogłębia tajniki miksowania oraz produkcji muzycznej ,by w niedalekiej przyszłości wydać swój własny utwór.

W dobie walki wirusem oddaję więcej czasu dla Was , na to co najlepsze - czyli muzyka, podcasty oraz transmisje live ,gdzie mam z Wami dobry kontakt.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Mrzyk
Aleksandra Mrzyk
Próg: 21 zł
Artur Szałaśny
Artur Szałaśny
Próg: 50 zł