Avatar użytkownika

Agnieszka Morysiak

0
patronów
0 
miesięcznie
2 600 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dziękuję, postawiłeś mi kawę lub ciastko kiedy akurat zaczyna brakować energii, Drogi Patronie ... w przerwie na malowanie :) Oczywiście już jesteś w tutejszej Galerii Patronów.
25 zł miesięcznie
Jestem wdzięczna za wsparcie. To dla mnie dwa nowe pędzle do detali. Po każdym większym obrazie pędzle do szczegółów mają już przetarte włosie. Twoje Nazwisko, jeżeli sobie oczywiście życzysz, wymienię w Galerii Patronów na moich kanałach społecznościowych.
50 zł miesięcznie
Serdecznie dziękuję. Mam na tubkę dobrej farby dzięki Tobie.
A Tobie oferuję w zamian:
• miejsce w Galerii Patronów na moich kanałach społecznościowych jeżeli oczywiście sobie tego życzysz,
• możliwość obejrzenia mojej najnowszej pracy na tydzień przed jej oficjalną prezentacją oraz możliwość zarezerwowania jej kupna.
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie mogę rozszerzyć swój warsztat o wartościową pozycję literatury fachowej lub pokusić się o zakup niezbędnych materiałów z biblioteki naukowej w ramach studiowania wybranego „Dzieła utraconego” i pracy nad nim,
Pomagasz mi pokryć koszty podróży w ramach zdobywania niezbędnych informacji do pracy nad np. rekonstrukcją „Dzieła utraconego”.
Tak więc w zamian:
• proponuję wszystko co jest zawarte w progu za 50 zł.,
• w dowód szczególnego podziękowania, jeżeli takie będzie Twoje życzenie, podaruję Tobie niewielką grafikę formatu A4 mojego pomysłu artystycznego raz na rok Twojego wsparcia,
• mam nadzieję, że co jakiś czas będzie okazja do spotkania online i porozmawiania o sztuce.
250 zł miesięcznie
Naprawdę doceniam Twoją szczodrość Przyjacielu Sztuki.
W zamian proponuję:
• wszystko co jest zawarte w progu za 50 zł,
• jeśli będzie takie Twoje życzenie - obraz formatu A3 w technice pastelowej mojego pomysłu, raz na rok Twojego wsparcia;
• mam nadzieję, że co jakiś czas będzie okazja do spotkania online i porozmawiania o sztuce.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Mój Drogi Mecenasie, bo tak chciałabym Ciebie nazywać. To dzięki Tobie mogę jeszcze bardziej rozwinąć moje artystyczne skrzydła. Mam nadzieję, że już masz poczucie, że wspierasz misję. W dowód wdzięczności otrzymasz ode mnie:
• zasłużone miejsce na podium w Galerii Patronów,
• specjalnie dla Ciebie także możliwość nie tylko obejrzenia najnowszych prac przed innymi Patronami, ale także - śledzenia jak one powstają w ramach specjalnych pokazów online,
• obraz pastelowy w uzgodnionej tematyce i formacie raz na rok Twojego wsparcia i oczywiście jeżeli masz takie życzenie,
• możliwość zakupu moich obrazów po specjalnej cenie, niedostępnej dla innych,
Mam nadzieję, że co jakiś czas będzie także okazja albo osobiście albo online porozmawiania o sztuce.
Myślę, że będziesz zadowolony Drogi Przyjacielu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agnieszka Morysiak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

MALUJ, to słowo słyszę ciągle i ze wszystkich stron. I tak robię od kilku lat, chociaż jestem totalnym samoukiem. Uprawiam malarstwo przedstawiające o wszechstronnej tematyce. Pasjonuje mnie sztuka dawnych mistrzów, których techniki stosuję w swoich obrazach olejnych. Portretuję. Uwielbiam pastele.

Moi Drodzy,  

    Uważam, że Sztuka to dialog z wyobraźnią, ze szklanką emocji, łyżką szczerości, ziarnem niedopowiedzenia, szczyptą arogancji, garścią zagubienia i całym wachlarzem sprzeczności.  Artystą się nie zostaje, artystą się jest. Artyzm objawia się u mnie we wszystkim, przesłania mi sposób myślenia, wtrąca się do życia, nie daje spać, przeszkadza w nauce, nie pozwala spokojnie zjeść, odrywa od codzienności, zatrzymuje w drodze, atakuje w najmniej oczekiwanej chwili i daje nieraz fizyczny ból. Moja sztuka jest jak jedna wielka podróż, jedna niekończąca się opowieść. Czasem jest przygodą, a czasem doświadczeniem, może lśniącą w oku łzą, a może rozwianym włosem. Niby jestem do niej przygotowana, ale nie do końca. Niby zawiązałam już sznurowadła na butach, ale nie zabrałam kurtki ani parasola. Niby zamknęłam za sobą drzwi, ale zostawiłam uchylone okno, żeby zawsze przyleciawszy mógł spocząć mój ptak, mój duch, dobra myśl i natchnienie. Podwaliny mojej sztuki stanowi człowieczeństwo. W malarstwie pragnę uchwycić i utrwalić ruch i emocje na płótnie, zostawiając ułożony z nich trwały ślad dla pokoleń.

Jakie to ciekawe, że na twarzy skupionego człowieka nigdy nie widać uśmiechu, a przecież cała dusza w środku się raduje… Oczywiście, jeżeli skupiamy się na pasji.

Nic lepiej nie opisze tego zdjęcia, jak cytat Konfucjusza: Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. ✨

Mam ogromne szczęście łączyć moją pasję z pracą. Czy zawsze jest łatwo? Oczywiście, że nie, godziny przesiedziane przy sztaludze potrafią dać w kość… ale nigdy, przenigdy nie zdecydowałabym się na nic innego. ♥️

Malarstwo uczy wrażliwości na świat i nieskończonej cierpliwości. Dzięki niemu rozwijam się każdego dnia!

Mój TRYPTYK NARODOWY "OTO POLSKA"  w Muzeum Niepodległości w Warszawie

 

Cele Autora

O CELACH
  • 1 zł miesięcznie
  • 1 zł brakuje
0%
Nie piszę i nie chcę pisać o konkretnych kwotach, ponieważ każda kwota dla mnie jest bezcenna i zwiększa moje możliwości poświęcenia się sztuce. Każda złotówka to możliwość tworzenia kolejnych dzieł. Realizacja moich planów i projektów w sposób oczywisty zależy od środków finansowych, jakie mogę mieć do dyspozycji.
W związku z tym, chciałam raczej podzielić się przemyśleniami co do tego, jak mogłaby wyglądać moja twórczość, gdyby sytuacja finansowa, w której się znajduję była silniejsza i stabilniejsza i tak:
● Dalsza nauka w kierunku klasy mistrzowskiej oraz poszerzanie wiedzy w zakresie malarskim, konserwatorskim, pisania ikon, obrazów pastelowych, czy grafiki cyfrowej. Do wszystkich tych dziedzin niezbędne są narzędzia, które dzisiaj nie są tanie a nieraz wręcz bardzo kosztowne.

● W planach mam realizację dla kolejnych pokoleń obrazów z zakresu tzw. „Dzieł utraconych”, a to wymaga jeszcze większej pracy, nierzadko podróży lub pozyskiwania materiałów pisanych i fotograficznych z bibliotek naukowych czy muzeów.
„Dzieła utracone” to potoczna nazwa setek tysięcy dzieł sztuki, które w różny sposób zaginęły podczas II wojny światowej lub uległy zniszczeniu i straciliśmy je jako Naród bezpowrotnie. Możliwość wizualnego przywrócenia społeczeństwu tych dzieł, próba ich rekonstrukcji to ogromne wyzwanie, wymagające nie tylko kunsztu ale i środków finansowych. Wykaz tych dzieł jest w posiadaniu Wydziału Restytucji Dóbr Kultury, działającego w strukturach Departamentu Dziedzictwa Kulturowego za Granicą i Strat Wojennych MKiDN.

● Moje przygotowywane projekty związane są z następującą tematyką:
- człowieczeństwo przez pryzmat czasu, historii i kontynentów,
- historia w obrazach,
- najpiękniejsze zwierzę świata, czyli koń przez wieki
oraz te myśli, które zrodzą się z czasem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agnieszka Morysiak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
Corvus
Corvus
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.