Agnieszka Morysiak

W Patronite od 26.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 600 łącznie
MALUJ, to słowo słyszę ciągle i ze wszystkich stron. I tak robię od kilku lat, chociaż jestem totalnym samoukiem. Uprawiam malarstwo przedstawiające o wszechstronnej tematyce. Pasjonuje mnie sztuka dawnych mistrzów, których techniki stosuję w swoich obrazach olejnych. Portretuję. Uwielbiam pastele.

O Autorze

Moi Drodzy,  

    Uważam, że Sztuka to dialog z wyobraźnią, ze szklanką emocji, łyżką szczerości, ziarnem niedopowiedzenia, szczyptą arogancji, garścią zagubienia i całym wachlarzem sprzeczności.  Artystą się nie zostaje, artystą się jest. Artyzm objawia się u mnie we wszystkim, przesłania mi sposób myślenia, wtrąca się do życia, nie daje spać, przeszkadza w nauce, nie pozwala spokojnie zjeść, odrywa od codzienności, zatrzymuje w drodze, atakuje w najmniej oczekiwanej chwili i daje nieraz fizyczny ból. Moja sztuka jest jak jedna wielka podróż, jedna niekończąca się opowieść. Czasem jest przygodą, a czasem doświadczeniem, może lśniącą w oku łzą, a może rozwianym włosem. Niby jestem do niej przygotowana, ale nie do końca. Niby zawiązałam już sznurowadła na butach, ale nie zabrałam kurtki ani parasola. Niby zamknęłam za sobą drzwi, ale zostawiłam uchylone okno, żeby zawsze przyleciawszy mógł spocząć mój ptak, mój duch, dobra myśl i natchnienie. Podwaliny mojej sztuki stanowi człowieczeństwo. W malarstwie pragnę uchwycić i utrwalić ruch i emocje na płótnie, zostawiając ułożony z nich trwały ślad dla pokoleń.

Jakie to ciekawe, że na twarzy skupionego człowieka nigdy nie widać uśmiechu, a przecież cała dusza w środku się raduje… Oczywiście, jeżeli skupiamy się na pasji.

Nic lepiej nie opisze tego zdjęcia, jak cytat Konfucjusza: Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. ✨

Mam ogromne szczęście łączyć moją pasję z pracą. Czy zawsze jest łatwo? Oczywiście, że nie, godziny przesiedziane przy sztaludze potrafią dać w kość… ale nigdy, przenigdy nie zdecydowałabym się na nic innego. ♥️

Malarstwo uczy wrażliwości na świat i nieskończonej cierpliwości. Dzięki niemu rozwijam się każdego dnia!

Mój TRYPTYK NARODOWY "OTO POLSKA"  w Muzeum Niepodległości w Warszawie

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Corvus
Corvus
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł