AUTO-BACHUS Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy-Kamil :)

W Patronite od 10.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1838

Liczba Patronów: 1765

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
130 miesięcznie
5 625 łącznie
Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy czyli Kamil z Auto-Bachus w swoim świecie :)
Tematyka motoryzacji, ciekawostki warsztatowe i wiele wątków związanych z moją praca mechanika we własnym warsztacie samochodowym. Szczypta wiedzy połączonej z humorem i dystansem do siebie :)

O Autorze

To taki skrót mojego życia.
Lubię robić coś innego niż wszyscy. Zawsze tak było, trochę na odwrót.
Tutaj zamontowałem turbosprężarkę do bagażnika bo mówili, że to nie ma sensu.

Lubię wyciągać wnioski na podstawie własnych błędów chociaż staram się ich nie popełniać.
Tutaj chciałem pokazać jak używać manualnej skrzyni biegów bez używania sprzęgła.
Przydało się już kilku osobom i przejechały bez lawety tysiące kilometrów, gdy pedał sprzęgła wpadł im w podłogę. Taki mały szczegół ale zdarzyło mi się raz, że osobiście spotkałem w sklepie kogoś kto mi szczerze za ten film podziękował. To bardzo miłe i pokazuje mi, że to co robię ma jakiś sens.Chodziłem kiedyś do Motor Klubu Wawer jako nastolatek. Miałem przyjemność się tam doszkalać od podstaw w dziedzinie motoryzacji. To długa historia. Minęło 20-lat. Jestem w trakcie stawiania tego klubu na nowo aby dać młodym jakąkolwiek szansę rozwoju bez smartfona. Chcę aby mieli szansę się uczyć tego co przyda im się w życiu w każdej sytuacji. Wiem, że nadeszły ciężkie czasy a ja w wieku 16 lat potrzebowałem czegoś takiego aby odnaleźć światło w tunelu. Teraz takich rzeczy już nie ma. Tak więc moim celem na przyszłość jest doszkalanie praktykantów oraz prowadzenie szkółki bezpiecznej jazdy dla najmłodszych. Ten film poniżej jest z tamtych czasów gdy byłem jeszcze młodym szczawiem. To był rekord polski, który pobiliśmy razem z kolegami na już zamkniętym torze FSO w Warszawie. To były czasy. Tęsknie za nimi.Na dzień dzisiejszy prowadzę warsztat samochodowy pod nazwą AUTO-BACHUS. Ukierunkowałem swój rozwój na markę BMW. Powiem wprost. Sam siebie nie rozumiem dlaczego nie wybrałem grania na komputerze i zarabiania w sieci. Jestem informatykiem z zawodu a wybrałem ciężką pracę w smarach. Gryzie to moje ego, że w dzisiejszych czasach łatwiej zarobić w sieci. Mam taką możliwość lecz sumienie nie pozwala mi z tej możliwości skorzystać. Czułbym, że przed komputerem marnuję swój czas. Dlatego też staram się robić wszystko aby ciężko pracować, mieć w przyszłości jakiś swój daszek (wynajmuję warsztat i mieszkanie) ale i też wykorzystać trochę więcej swój wizerunek w sieci jaki został mi ofiarowany.

Dziękuję bardzo za wsparcie. To dla mnie wiele znaczy.

Pozdrawiam serdecznie

Kamil Pabich
(Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy Kamil z Auto-Bachus) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika