CalypteAviation

W Patronite od 29.06.2017

Uwierzyć w Patronite

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Do tej pory CalypteAviation otrzymywało wsparcie indywidualne przez jednorazowe lub ponawiane wpłaty. To pomocne, ale nieregularność tej formy wsparcia uniemożliwia planowanie aktywności w dłuższej perspektywie. Jeśli Patronite zadziała - CalypteAviation będzie bardziej regularne - z przynajmniej jednym tekstem i jednym video lub "live" tygodniowo.

1 nietypowy dodatek miesięcznie

350 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Czasem warto spróbować czegoś nietypowego. Ale kupowanie dodatków, które mogą mi nie pasować to ryzyko, na które godzę się rzadko. Może jednak warto spróbować? Wyjść poza swoją "comfort zone".

Seria wirtualna licencja PPL

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Od dawna mam pomysł na serię filmów i powiązanych z nimi materiałów na Youtube - przejście przez wszystkie etapy szkolenia do licencji licencja pilota z relacją na blogu i Youtube.

Seria realizowana byłaby niezależnie od innych materiałów na blogu i pokazała latanie na symulatorze z perspektywy "as real as it gets". Bez uproszczeń, ułatwień. Może (pozornie) z mniejszym poziomem "funu", ale za to z lepszymi rezultatami edukacyjnymi.

Licencja pilota - PPL(A)

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

Wyjście poza symulator! Myślicie, że się da? Prawdziwy samolot, prawdziwa licencja i prawdziwe szkolenie. Droga do licencji PPL(A) nagrana kilkoma kamerami, z obszernym komentarzem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)