Fundacja "Dobre Media"

W Patronite od 01.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3475

Liczba Patronów: 3296

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
3 260 łącznie

Archiwizacja danych

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Kochani, aby móc codziennie pokazywać wam nowe wydarzenia ewangelizacyjne, rekolekcje potrzebujemy funduszy związanych z obsługą i archiwizacji danych i amortyzacją serwera, a także potrzebujemy wraz z nowymi materiałami coraz więcej miejsca na serwerach. Jeśli oglądacie nasze transmisje to zapraszamy do wsparcia Dobrych Mediów.

Produkcja płyt

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Najciekawsze nasze transmisje nagrywamy na płyty i rozpowszechniamy wśród naszych widzów. Wiążą się z tym koszty obróbki filmów, grafiki, projekty okładek i płyt oraz zakupu nośników danych. Pomóż nam wspierać to dzieło.

Transmisje

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 490 zł

brakuje

Od ponad 7 lat jeździmy po całym kraju aby transmitować dla Was wydarzenia ewangelizacyjne, kulturalne i społeczne. Zgromadzone materiały udostępniamy na naszej stronie internetowej, gdzie prowadzimy kanał TV (24/h) i na kanale YouTube. Aby wypełniać naszą misję potrzebujemy środków na tą działalność. Pomóż nam pokryć wydatki dotyczące transmisji, takie jak: paliwo, eksploatacja samochodu, zlecenia dla dodatkowych operatorów oraz pozostałe koszty z nimi związane. Miej udział w dziele ewangelizacji.

Obsługa biura

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

To właśnie w biurze Dobrych Mediów dzieje się obróbka wszystkich nagranych materiałów, to tutaj dla was przygotowujemy materiały, tutaj pracujemy. Pragniemy, aby stało się miejscem przyjaznym i dobrze wyposażonym w sprzęt, programy i meble ułatwiające nam pracę, a co za tym idzie wypuszczanie nowych materiałów w świat jeszcze sprawniej i szybciej. To tutaj montujemy nagrane materiały do blogu bez piuski. Jeśli chcesz pomóc nam stworzyć przyjazne biuro Dobrych Mediów, również dla gości, to zapraszamy do wsparcia tego celu.

Specjalista z zakresu IT

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

Kolejnym naszym celem jest zatrudnienie na stałe specjalisty od informatyki, grafiki, a może i nawet od obróbki dźwięku. Dzięki temu my będziemy pewni co do naszego bezpieczeństwa w internecie, a Wy będziecie mogli nabyć np. audiobooki czy nagrania muzyki chrześcijańskie w atrakcyjnej oprawie, bo na służbie Bogu chcemy dbać o każdy detal. Wesprzyj nas w tym działaniu.

Operatorzy kamer

8 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 490 zł

brakuje

Dobre Media transmitują na żywo różne wydarzenia, festiwale chrześcijańskie oraz rekolekcje. Marzymy o tym, aby dla was właśnie być tam gdzie głoszą Dobrą Nowinę, tam gdzie dzieje się coś ciekawego, zatrudniając dodatkowych operatorów kamer będziemy mogli być w dwóch różnych miejscach. Jeśli chcesz pomóc nam działać na szerszym polu to wesprzyj nasze działania.

Pomysły

Fundacja "Dobre Media" - projekty

KAMERA SONY PXW-Z150

12 399 zł

29%

osiągnięto

8 794 zł

brakuje

Dobre Media transmitują na żywo różne wydarzenia, festiwale chrześcijańskie oraz rekolekcje. Marzymy o tym, aby dla was właśnie być tam gdzie głoszą Dobrą Nowinę, tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Potrzebujemy nowych kamer by zwiększyć możliwość dotarcia do różnych wydarzeń w jednym czasie, jak również poprawić jakość. Jeśli chcesz pomóc nam działać na szerszym polu to wesprzyj nasze działania.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Drawskie Nieruchomości Ewa Jakszuk
Drawskie Nieruchomości Ewa Jakszuk
Próg: 10 zł
Ewa Jakszuk
Ewa Jakszuk
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Wojciech Łapiński
Wojciech Łapiński
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł