Fundacja "Dobre Media"

W Patronite od 01.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2816

Liczba Patronów: 3078

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
3 210 łącznie

Archiwizacja danych

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 480 zł

brakuje

Kochani, aby móc codziennie pokazywać wam nowe wydarzenia ewangelizacyjne, rekolekcje potrzebujemy funduszy związanych z obsługą i archiwizacji danych i amortyzacją serwera, a także potrzebujemy wraz z nowymi materiałami coraz więcej miejsca na serwerach. Jeśli oglądacie nasze transmisje to zapraszamy do wsparcia Dobrych Mediów.

Produkcja płyt

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 480 zł

brakuje

Najciekawsze nasze transmisje nagrywamy na płyty i rozpowszechniamy wśród naszych widzów. Wiążą się z tym koszty obróbki filmów, grafiki, projekty okładek i płyt oraz zakupu nośników danych. Pomóż nam wspierać to dzieło.

Transmisje

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 480 zł

brakuje

Od ponad 7 lat jeździmy po całym kraju aby transmitować dla Was wydarzenia ewangelizacyjne, kulturalne i społeczne. Zgromadzone materiały udostępniamy na naszej stronie internetowej, gdzie prowadzimy kanał TV (24/h) i na kanale YouTube. Aby wypełniać naszą misję potrzebujemy środków na tą działalność. Pomóż nam pokryć wydatki dotyczące transmisji, takie jak: paliwo, eksploatacja samochodu, zlecenia dla dodatkowych operatorów oraz pozostałe koszty z nimi związane. Miej udział w dziele ewangelizacji.

Obsługa biura

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakuje

To właśnie w biurze Dobrych Mediów dzieje się obróbka wszystkich nagranych materiałów, to tutaj dla was przygotowujemy materiały, tutaj pracujemy. Pragniemy, aby stało się miejscem przyjaznym i dobrze wyposażonym w sprzęt, programy i meble ułatwiające nam pracę, a co za tym idzie wypuszczanie nowych materiałów w świat jeszcze sprawniej i szybciej. To tutaj montujemy nagrane materiały do blogu bez piuski. Jeśli chcesz pomóc nam stworzyć przyjazne biuro Dobrych Mediów, również dla gości, to zapraszamy do wsparcia tego celu.

Specjalista z zakresu IT

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakuje

Kolejnym naszym celem jest zatrudnienie na stałe specjalisty od informatyki, grafiki, a może i nawet od obróbki dźwięku. Dzięki temu my będziemy pewni co do naszego bezpieczeństwa w internecie, a Wy będziecie mogli nabyć np. audiobooki czy nagrania muzyki chrześcijańskie w atrakcyjnej oprawie, bo na służbie Bogu chcemy dbać o każdy detal. Wesprzyj nas w tym działaniu.

Operatorzy kamer

8 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 480 zł

brakuje

Dobre Media transmitują na żywo różne wydarzenia, festiwale chrześcijańskie oraz rekolekcje. Marzymy o tym, aby dla was właśnie być tam gdzie głoszą Dobrą Nowinę, tam gdzie dzieje się coś ciekawego, zatrudniając dodatkowych operatorów kamer będziemy mogli być w dwóch różnych miejscach. Jeśli chcesz pomóc nam działać na szerszym polu to wesprzyj nasze działania.

Pomysły

Fundacja "Dobre Media" - projekty

KAMERA SONY PXW-Z150

12 399 zł

27%

osiągnięto

9 014 zł

brakuje

Dobre Media transmitują na żywo różne wydarzenia, festiwale chrześcijańskie oraz rekolekcje. Marzymy o tym, aby dla was właśnie być tam gdzie głoszą Dobrą Nowinę, tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Potrzebujemy nowych kamer by zwiększyć możliwość dotarcia do różnych wydarzeń w jednym czasie, jak również poprawić jakość. Jeśli chcesz pomóc nam działać na szerszym polu to wesprzyj nasze działania.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ewa Jakszuk
Ewa Jakszuk
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Wojciech Łapiński
Wojciech Łapiński
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł