Fundacja "Dobre Media"

W Patronite od 01.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 866

liczba Patronów: 798

4 patronów
80 zł miesięcznie
1 040 zł łącznie
Naszą misją jest głoszenie mocy Słowa Bożego w kraju i na świecie. Specjalizujemy się w transmisjach na żywo, ale udostępniamy również materiały archiwalne na naszej stronie www.dobremedia.org, na YouTube i Facebooku. Dobre Media to Wasze dzieło. Istniejemy dzięki Wam i dla Was. Ewangelizujmy razem!

O Autorze

Fundacja „Dobre Media Nowej Ewangelizacji” zajmuje się tworzeniem profesjonalnego przekazu medialnego w środowisku internetowym. Fundacja została powołana 7 lat temu przez biskupa Edwarda Dajczaka. Naszą misją jest głoszenie mocy Słowa Bożego w świecie. Działa na terenie kraju i za granicą, a nasze transmisje ogląda cały świat. Tematyka poruszana w transmisjach dotyczy wiary, kultury, pomocy społecznej, wychowania. Staramy się tworzyć i promować dobre relacje, zachowania i działanie wewnątrz społeczne w celu kształtowania rozsądnego, kulturalnego, prawego i odważnego obywatela dla budowania pełnego pokoju, szacunku i odpowiedzialności społeczeństwa otwartego na dobro wspólne.

Od samego początku pracują w niej osoby z doświadczeniem ewangelizacji przez media internetowe. Te pionierskie działanie głównie w przestrzeni transmisji na żywo, zaowocowało spotkaniem wielu ciekawych osób w kraju i za granica oraz spowodowało, że wiele dobrych – służących wielu ludziom inicjatyw – ujrzał cały świat.

Bieżący program naszej TV: 

Specjalizujemy się w transmisjach na żywo, ale udostępniamy również materiały archiwalne. Posiadamy stronę internetową. Prężnie działamy na Facebooku i YouTube. Z miesiąca na miesiąc powiększa się grono obserwujących i subskrybentów.

W ubiegłym roku prezentowaliśmy uroczyste Msze św., rekolekcje, konferencje, prelekcje, czy video blogi tematyczne, festiwale muzyczne ale również przy współpracy z „CK 105” transmitowaliśmy „Festiwal Młodzi i Film” (jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Polsce), także Spotkanie Młodych Chrześcijan z Europy i Świata „Go4Peace” na Rynku Staromiejskim w Koszalinie.

Poniżej jedna z konferencji wygłoszonych przez ks. Piotra Pawlukiewicza na Forum Charyzmatycznym w Szczecinie w 2018r.

Do największych wydarzeń transmitowanych w ubiegłym roku należy zaliczyć:

  • Spotkanie Młodych Chrześcijan z Europy i Świata „Go4Peace” (kilka tys. osób uczestniczących),
  • „Festiwal Młodzi i Film” (kilka tys. osób uczestniczących),
  • Spotkanie Młodzieży i uroczystości odpustowe w Skrzatuszu (ponad 20 tys. osób uczestniczących),
  • „Stadion Młodych” w Warszawie (ponad 40 tys. osób uczestniczących).

A tak radośnie było na Golgocie Młodych 2018 - Poranny fitness z br. Zbyszkiem :)

Całe relacje z tych wydarzeń oraz wiele, wiele innych nagrań można znaleźć na naszej stronie (http://dobremedia.org/), Facebooku (https://www.facebook.com/TVdobremedia/) i YouTube (https://www.youtube.com/user/DobreMedia).  Zachęcamy do śledzenia nas i subskrybowania.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni