Fundacja SKŁADAK

W Patronite od 01.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1214

Liczba Patronów: 1192

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
305 miesięcznie
620 łącznie

Działalność statutowa Fundacji

5 000 zł

12%

osiągnięto

4 380 zł

brakuje

Powyższa kwota wspomoże naszą Fundację w podstawowych działaniach takich jak:

1. Realizowanie celów statutowych Fundacji.
2. Wynagrodzenia dla pracowników merytorycznych i technicznych, a więc osób które poświęcają swój czas i zaangażowanie aby prowadzić terapię indywidualną i grupową, warsztaty i kursy, zajmować się prowadzeniem naszych mediów społecznościowych oraz tworzeniem grafik i materiałów promocyjnych.
3. Opłaty za lokal Fundacji- utrzymanie gabinetów terapeutycznych, sali konferencyjnej, stołówki, miejsc noclegowych itd.
4. Niezbędne opłaty administracyjne, w tym opłacenie księgowości, opłacenie miesięcznych subskrypcji serwerów i niezbędnych programów, z których korzystamy pracując.

Będziemy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia, które pomogą nam jak najlepiej realizować misje naszej Fundacji - być z Wami i dla Was.

Remont pomieszczeń

15 000 zł

4%

osiągnięto

14 380 zł

brakuje

Fundacja ma dopiero rok, jednak miejscem naszego działania jest wiekowy Dom Rekolekcyjny w Kunicach Żarskich, który zdecydowanie nie idzie z duchem czasu. Z tego względu z dnia na dzień stają przed nami nowe wyzwania, którym chcemy sprostać, aby wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób, które witamy w naszych progach.

Z czym właściwie się mierzymy? A to rury w kanalizacji nie wytrzymują napięcia, a to schody zaczynają się kruszyć, nasza wieloletnia gastronomiczna lodówka przestaje mrozić, piec w kotłowni wyłącza się w niewyjaśnionych okolicznościach, a tynk na ścianach, jak na złość, ani myśli trzymać się swojego miejsca...

Jeżeli w jakimś stopniu nasz Dom stał Ci się bliski i zależy Ci na tym, by nie popadł w ruinę, możemy zawalczyć o to razem! :)

Jeżeli chciałbyś wspomóc nas w innej formie niż finansowo - np. potrafisz malować ściany, naprawiać agd, kłaść kafelki, wymieniać kanalizację - to zapraszamy do kontaktu: fundacjaskladak@gmail.com
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aga Kulczycka
Aga Kulczycka
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Alina Wiązowska
Alina Wiązowska
Próg: 25 zł
Tomasz Paleski
Tomasz Paleski
Próg: 50 zł
Halina Stefańczyk
Halina Stefańczyk
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł