Game Troll

W Patronite od 11.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 89

Liczba Patronów: 110

Zostań Patronem
Kup na prezent
205 patronów
6 590 miesięcznie
241 441 łącznie
Game Troll to zakątek na polskim Youtubie, gdzie znajdziesz ludzi z pasją opowiadających o swojej pasji, jaką są gry planszowe, bitewne i fabularne. Naszym celem jest zaszczepienie bakcyla gier bez prądu u jak największej liczby graczy!

O Autorze

Szanowni Państwo,

Game Troll TV to najpopularniejszy i największy internetowy program  o grach planszowych, karcianych i bitewnych. Jego początki sięgają 2010 roku, kiedy to trzymana figurka trolla zainspirowała do założenia kanału na Youtubie. W krótkim czasie, znaleźliśmy odbiorców naszych treści i zawsze nadstawiając ucho do głosu widzów, zbudowaliśmy program, który trafia dziś w gusta wielu doświadczonych i początkujących graczy. Po pewnym czasie, postanowiliśmy wyjść z internetu do naszych widzów i stworzyliśmy jeden z najlepiej ocenianych konwentów planszówkowych w Polsce o nazwie "Rzuć Kostką". 

__________________________________________________________________________________________________________

W tej części dowiesz się, jakie filmy nagrywamy. Zajmie to kilka minut, a dokładnie poznasz różnorodność naszego kanału. 
 

                      Uczymy malować figurki                                             Toczymy epickie pojedynki

                                     Streamujemy!                                                                  Recenzujemy Pilnujemy też, byście nabywali dobre gry ______________________________________________________________________________________________________

Skoro już wiesz kim jesteśmy i co robimy, zapraszamy i zachęcamy do wsparcia naszej działalności, aby była jeszcze bardziej epicka. Poniżej znajdziecie film opisujący nasz cel i  filmy opisujące wszystkie progi wsparcia.

UWAGA! Jeśli wybrałeś próg i ukończyłeś transakcję, otrzymasz od nas maila z powitaniem i opisem co dalej. Sprawdzaj skrzynkę adresu użytego w rejestracji. Wysyłamy maila  w przeciągu 2-3 dni roboczych. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Konczyński
Piotr Konczyński
Próg: 55 zł
Tomisław Szeliga
Tomisław Szeliga
Próg: 10 zł
Grunbor
Grunbor
Próg: 55 zł
Matt Rzonca
Matt Rzonca
Próg: 100 zł
Michał Martens
Michał Martens
Próg: 10 zł