W Patronite od 01.03.2019

Pracownia na miarę ego ....i resztę artystki

3 750 zł

-1067%

osiągnięto

43 750 zł

brakuje

Moja pasja wkracza na wyższy poziom i wymaga nowych, znacznie obszerniejszych warunków lokalowych.
Aktualna pracownia to zaledwie niewielki 12m, uzbrojony w zabudowę biurową pokój z północnym oknem.  Wielu artystów powie, że to aż nadto lub że prawdziwy malarz to i w ciemnym kącie stworzy sztukę. Wszystko to prawda. Ale ja ukochałam abstrakcję, ekspresyjną wypowiedź kolorem, często w większym formacie. Fascynuje mnie łączenie technik, materiałów i ciągle poszukiwanie idealnej konsystencji.
Marzę o przestrzeni, gdzie będę mogła bezpiecznie eksperymentować z nowymi materiałami plastycznymi, pracować bezkarnie z palnikiem gazowym i móc oceniać efekty pracy bez konieczności wielokrotnego przenoszenia ciężkich obrazów. A co najważniejsze będę mogła w końcu tworzyć w formacie XXL, powyżej 2 metrów.
Chcę dzielić się doświadczeniem i zdobywać nową wiedzę od innych wyśmienitych, mniej i bardziej znanych artystów. Dlatego też inspiracje, proces twórczy i prace warsztatowe będą mogły być rejestrowane w nowiej pracowni i publikowane, udostępniane wszystkim zainteresowanym. Doskonale zdaję sobie sprawę z wielości materiałów tego typu dostępnych w internecie, ale dzięki temu dobrze wiem jakiej formy i treści nadal brakuje. O tym opowiem więcej po realizacji celu, liczę na efekt wow...
Od ponad roku bezskutecznie poszukuję lokalu spełniającego moje potrzeby i nie znajduję niczego wartego uwagi. Własnego domu nie mogę zaadoptować do moich potrzeb bez konieczności eksmisji najbliższych., choć pewnie sami by się wyprowadzili ;) Dlatego zainteresowałam się najprostszą, najuboższą wersją całorocznego domku typu letniskowego, których producentów pojawiło się wielu w ostatnich latach. Mam to szczęście iż miejsce pod taki 40 m, mobilny domek, już znalazłam. Do pełni szczęścia brakuje tylko i aż trochę pieniędzy.
Jeżeli jesteście zainteresowani wsparciem realizacji takiego właśnie marzenia to już pięknie dziękuję i zapraszam do kontaktu abym mogła osobiście podziękować .

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)