W Patronite od 01.03.2019

Wpłacając 9 zł na Patronite.pl zostajesz moim Mecenasem sztuki. Wesprzyj moją pasję. Fascynuje mnie abstrakcja, kolor, struktura, ruch i swoboda interpretacji. Jeżeli zechcesz opowiem Ci o moich ulubionych materiałach i wypracowanych technikach, wystawach, targach, galeriach i nie tylko.

O Autorze

Nazywam się Ewelina Naumnik (Inka2arte).

Zawsze byłam wrażliwa na sztukę, szczególnie jest mi bliskie malarstwo współczesne lecz stosunkowo  niedawno odkryłam w sobie także pasję do malowania.

Jestem zafascynowana abstrakcją, maluję techniką autorską z wykorzystaniem żywicy, wosku i barwników akrylowych, ale stałe eksperymentuję, odkrywam nowe materiały i techniki.
 

Odwiedź moją stronę internetową http://Inka2arte.pl i zobacz więcej moich prac, opinii, wydarzeń.  Możesz do mnie napisać  jeżeli masz pytania, chętnie odpiszę.

Moje malowanie

Uwielbiam wyzwania, chyba dlatego tak bardzo polubiłam odkrywanie nowych technik i materiałów. Maluję głównie farbami akrylowymi i łączę je z różnymi mediami min. z woskiem czy żywicą. 

Zdarza się, iż maluję kilka obrazów jednocześnie zużywając naprawdę duże ilości, najwyższej jakości farb i mediów. Chętnie maluję średnie i duże formaty, np podobrazia o wymiarach 200 cm x 100 cm x 6 cm. Moja technika wymaga odpowiedniego podłoża dlatego większość prac maluję na ręcznie wykonanych podobraziach.

Zawsze stawiam na produkty najwyższej jakości bo muszę mieć pewność, że mój obraz pod każdym względem będzie dopracowany.

Tu możesz zobaczyć moje malarstwo i krótką relację z mojej pierwszej wystawy indywidualnej pt.: „Zmiana klimatu”, gdzie pokazałam 15 obrazów. Na obraz przewodni wystawy wybrałam pracę pt.: „Zmienność”.

Drogi Patronie, Darczyńco, Mecenasie

Właśnie wspierasz moją sztukę. Dziękuję za Twój czas i hojność! 

Twoje wsparcie będzie miało wpływ na moje malarstwo:

- udoskonalę techniki, poznam nowe materiały, narzędzia,

- powiększę kolekcję, usprawnię pracę, unowocześnię warsztat,

- pokażę moje prace szerszej publiczności, zdobędę nowe doświadczenie w świecie sztuki .

W podziękowaniu za Twoją hojność podzielę się moim malarstwem, wprowadzę w warsztat, opowiem o moich doświadczeniach z wystaw, targów.

Otrzymasz tyle ile zechcesz i jeszcze więcej...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)