Strefa Patrona:

Milanówek
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

35 zł

łącznie

Cześć! Tutaj Ewa z Jem zdrowo i smacznie na YouTube. Uwielbiam wszystko co zdrowe, naturalne i dzięki temu piękne. Tworzę proste i naturalne dania, głównie witariańskie, czyli pełne życia! Wierzę, że jedząc jak najwięcej naturalnie najlepiej dbamy o siebie. Dzięki żywemu jedzeniu skóra nabiera blasku, ciało staje się piękne, a my szczęśliwi!

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 95 zł
STRONA INTERNETOWA Z DARMOWYMI PRZEPISAMI DLA WAS!
Powiedźmy sobie szczerze, jeśli chodzi o przepisy, to po prostu trzeba je zapisać (szczególnie te dobre ;) Dlatego chcę zwiększyć dostępność zdrowych przepisów, porad i przydatnych trików oraz dodać więcej nowych, które nie zawsze zdążę sfilmować.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
NOWY FILM 2 x w TYGODNIU!
Filmy będą udostępniane co najmniej 2 razy w tygodniu lub nawet częściej! Będzie to oznaczać więcej o 100% przepisów, inspiracji i jak zawsze DUŻO ZDROWIA I UŚMIECHU!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 995 zł
Jem zdrowo i smacznie MEETING
Zawsze chciałam się z Wam spotkać! Będziemy mogli porozmawiać o wszystkich tematach poruszanym na kanale. Jak wiadomo nie samym chlebem żyje człowiek, dlatego będziemy rozmawiać o zdrowiu, nagrywaniu filmów, treningach, no i oczywiście o jedzeniu :) Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich... i tak chciałam się w Wami spotkać, ale ten poziom będzie dla mnie znakiem, aby zrobić je szybciej :)

Większość Patronów zadecyduje gdzie się spotkamy. A Ty, gdzie byś chciał(a) się spotkać?

O Autorze

Kocham wszystko, tak długo, jak jest to zdrowe :)

Nazywam się Ewa Kowalska. Od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube o szalenie naturalnym i zdrowym odżywianiu, z prostymi przepisami na smakowite, zdrowe i super odżywcze pyszności :) głównie witariańskie, ale nie tylko....

 

Po co? Dzięki zdrowemu, nieprzetwożonemu jedzeniu nasz organizm wreszcie nie traci energii na trawienie ciężkich i mało odżywczych rzeczy. Teraz może zająć się spalaniem tłuszczu, wydalaniem toksyn, odnawianiem skóry, przywracaniem blasku włosom, a my mamy mnóstwo energii.  Odporność się poprawia, chce sie skakać z radości i serce nam promienieje. Tak to prawda, na surowej diecie chce się skakać do nieba. Nasze ciało wreszcie odżywa, a nawet się leczy, bo wreszcie otrzymuje prawdziwe jedzenie z mnóstwem witamin, antyoksydantów, minerałów i wszystkiego co jest mu potrzebne do zdrowia i szczęścia!


A tak w ogóle co oznacza przymiotnik zdrowe? To chyba najbardziej nadużywane słowo na rynku i za razem najczęściej pomija się jego prawdziwy sens, wciskając nam tani przetworzony 'szajs' z dodatkiem błonnika lub  paru witamin... ehhh... szkoda gadać. Przecież wszyscy wiemy, że to co zdrowe jest naturalne i najlepsze, a więc...

 

Wrócimy do korzeni...

...oraz do owoców i warzyw! Natura już dawno przygotowała to co dla nas najlepsze i najzdrowsze. W filmach pokazuję, że jest to całkiem proste. Wystarczy chcieć, aby osiągnąć wymarzony cel. Nie ważne czy to młodszy wygląd, super kondycja, płaski brzuch do lata czy po prostu zdrowie. Nie jest to aż takie trudne, ale na pewno efekty są warte niewielkiego wysiłku :) a do tego wszystko tak świeżo i naturalnie smakuje! Dlatego zapraszam Cię po przepisy i proste rady na mój kanał :)  Zajrzyj i sprawdź, co najlepiej pasuje do Ciebie!

 

Dzięki Wam, od blisko 3 lat kanał Jem zdrowo i smacznie rozwija się. Bez Was nie byłoby to możliwe. Dlatego dziękuję każdemu, kto w dowolny sposób postanowił wspierać go! Niech jak najwięcej osób cieszy się trwałym zdrowiem i szczęściem :)  Dzielmy się tym co dobre!


Nie znasz mnie? Nic nie szkodzi, tutaj zobaczysz moje filmy i może uda nam się przełamać pierwsze lody!

 

 

 

 

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję, że dołączyłeś do grupy moich Patronów :) To bardzo ważne dla mnie. Cieszę się, że otaczają mnie tacy wspinali ludzie jak Ty! Pięć złotych to już 2 kilo jabłek, których nie może zabraknąć pod polską witariańską strzechą ;)

Jako mój oficjalny Patron zostaniesz zapisany w KSIĘDZE PATRONÓW na moim fanpage'u na Facebooku :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twoje wsparcie.

Patron z PRZEPISAMI otrzymuje od mnie mój mini E-BOOK Z PRZEPISAMI, który do tej pory jeszcze nigdzie nie jest dostępny!

Oczywiście też zostaniesz wpisany do KSIĘGI PATRONÓW na moim fanpage'u :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Teraz już wiem, że mój wysiłek ma dla Ciebie szczególna wartość. Na prawdę czuję się wyjątkowo. Dziękuję za Twoje wsparcie.

Teraz jesteś Patronem z SAŁATKĄ! otrzymujesz SUBSKRYPCJĘ NA SAŁATĘ, czyli raz w miesiącu wysyłam Ci zdjęcie i przepis mojej aktualnie ulubionej sałatki... albo czegoś innego czym obecnie rozkoszują się moje kubki smakowe!

oraz otrzymujesz WSZYSTKIE przywileje z poprzednich progów (5 zł, 10 zł)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Patron FILMOWY: Jako wyraz mojej wdzięczności za wsparcie Twoje imię i nazwisko, nazwa firmy lub pseudo będą widoczne na końcu każdego filmu (jeśli sobie tego nie życzysz, to daj znać :)

oraz otrzymujesz WSZYSTKIE PRZYWILEJE z poprzednich progów (5 zł, 10 zł, 30 zł).
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Chcesz ze mną POROZMAWIAĆ? Będziemy mogli pogadać przez Skype'a lub telefon we wcześniej ustalonym terminie. Chcesz się o coś zapytać na żywo, nabrać motywacji i optymizmu lub po prostu pogadać? Zarezerwuję dla Ciebie mój specjalny czas... Już wiesz o co chcesz mnie zapytać?

Dodatkowo otrzymujesz wszystko z poprzednich progów.

Na prawdę Ci dziękuję :) do usłyszenia niebawem!
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Patron SPOTYKAJĄCY: Będziemy mogli poznać się osobiście! Zapraszam Cię na spotkanie w wąskim gronie. Pozwiedzamy, pogadamy i zjemy sobie coś zdrowego na mieście. Planuje dwa takie spotkania w Polsce: w wakacje i pod koniec roku. Większość patronów zadecyduje gdzie i kiedy się zobaczymy.

Dodatkowo otrzymujesz wszystkie przywileje z poprzednich progów.

Bardzo Ci dziękuję :) i do zobaczenia!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz