Ewa Kowalska

W Patronite od 27.02.2017

EKSKLUZYWNY E-KURS: PODSTAWY DIETY PROZDROWOTNEJ

50 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

40 zł

brakuje

Rozwój pierwszego surowego kanału w Polsce jest możliwy dzięki Twojemu wsparciu. Z tego powodu zostało stworzone kilka wyjątkowych progów, tylko dla Patronów - Patronite exlusive.

Pierwszym z nich będzie specjalny kurs video, dostępny tylko dla Patronów - zostanie odblokowany już przy progu 50 zł! Podczas kursu zdobędziesz wiedzę na temat zdrowia, odchudzania się bez elektów ubocznych, naturalnego odmładzania i przywrócenia sił witalnych oraz chęci do życia! Dodatkowo masz pewność, że wszystkie materiały zostały sprawdzone w Polsce, są wolne od błędów logicznych czy związanych z tłumaczeniem, dostosowane do naszych warunków ekonomicznych i klimatycznych. Dowiesz się też m.in o:
jak zacząć surową dietę,
jak przemienić się mentalnie aby odnieść sukces,
jak przemienić kuchnię, aby nie była źródłem pokus,
jak stworzyć pierwsze listy zakupów i gdzie się zaopatrywać,
jak dopasować dietę do siebie i Twoich potrzeb (nie zależnie czy chcesz być 100% na raw czy po prostu dołączyć więcej zdrowych posiłków do jadłospisu.

Na te i inne pytania odpowiem podczas tego wyjątkowego kursu. Jego wartość jest wielokrotnie wyższa, jednak chcę wynagrodzić Twoje zainteresowanie i pomoc w rozwoju rodzimego raw food i naszej surowej rewolucji!

LIVE CO MIESIĄC TYLKO DLA PATRONÓW

100 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

90 zł

brakuje

Lubicie nagrania na żywo? Od tej pory będą odbywać się regularnie, raz w miesiącu dostępne na żywo tylko dla Patronów. Będę odpowiadać na Wasze pytania na żywo lub będziemy poruszać wybrane przez Was zagadnienia. Samo nagranie będzie później dostępne publicznie w postaci filmu, prawdopodobnie po edycji na kanale Jem zdrowo i smacznie.

NOWY FILM 2 x w TYGODNIU!

500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Filmy będą udostępniane co najmniej 2 razy w tygodniu lub nawet częściej! Będzie to oznaczać więcej o 100% przepisów, inspiracji i jak zawsze DUŻO ZDROWIA I UŚMIECHU!

Filmy na YouTube bez REKLAM!

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

990 zł

brakuje

Bądźmy szczerzy: nikt ich nie lubi, ja też. We wszystkich nowych filmach na czas trwania tego patrona zostanie wyłączone zarabianie. Co to oznacza dla Was? Przed i w trakcie moich filmów nie zobaczycie już reklam, zaoszczędzicie mnóstwo czasu, a denerwujący "pan z reklamy" więcej się do Was nie odzewie ;) Jeśli uda mi się wyłączyć reklamy dla starszych filmów, (a jest ich dosyć dużo) to również to zrobię :) Pa, pa reklamy!

NOWY SPRZĘT AUDIO i VIDEO

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 490 zł

brakuje

Zmiany są nieuniknione, ale są też okazją do rozwoju. W pierwszej kolejności chciałabym wymienić mikrofon, co oczywiści przekłada się na lepszy i bardziej krystaliczny dźwięk. Każdy wie jak ważne jest dobre audio :)

Kolejnym krokiem jest wymiana aparatu fotograficznego lub zmiana na kamerę. Rozważam kilka opcji, ale cele są 3:
-poprawa jakości i ostrości nagrań
-możliwość nagrywania w 4K (prędzej czy później będzie to konieczne)
-możliwość nagrywania LIVE z kamery/aparatu.

Jak macie jakieś sugestie, to piszcie śmiało, każda pomoc się przyda.

PREZENTY NIESPODZIANKI

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 990 zł

brakuje

Raz w miesiącu zostanie wybrany losowo* Patron, do którego wyślę PREZENT - NIESPODZIANKĘ!

Co to może być w Twojej paczce?
Wartościowa książka w wersji papierowej, gadżet do kuchni lub coś zupełnie innego, niespodziewanego wraz z kartką ode mnie!

*Dlaczego piszę wybrany? - Tak nakazuje prawo: losowanie może być przeprowadzone tylko w obecności specjalnej Komisji Kontroli Gier i Zakładów. Będę wybierać randomowo - przypadkowo i uczciwie: macie moje słowo, ale nie mogę nazwać tego losowaniem, bo nie ma specjalnej komisji. Niespodzianki będą wysłane pod wskazany adres w Polsce.

SPOTKANIE NA MAZOWSZU

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 990 zł

brakuje

Od 1000 zł mogę zorganizować spotkanie otwarte dla WSZYSTKICH. Zawsze chciałam się z Wam spotkać! Chciałabym porozmawiać z każdym z Was. Może uda się to chociaż przez chwilę :) Dodatkowo postaram się zorganizować jakąś atrakcję lub pokaz

Większość Patronów zadecyduje gdzie na Mazowszu się spotkamy. A Ty, gdzie byś chciał(a) się spotkać?

Spotkanie w dowolnym miejscu w Polsce

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 990 zł

brakuje

Za tą kwotę będę mogła zorganizować spotkanie, w wybranej przez Was miejscowości w Polsce. Chętnie pojadę tam, gdzie mnie jeszcze nie było. Oczywiście, tak jak poprzednio: spotkanie odbędzie się pro publico bono - czyli każdy może wejść!

Większość Patronów zadecyduje, w którym dużym mieście w Polsce się spotkamy. A Ty, już wiesz gdzie chcesz, żeby było kolejne spotkanie?

NOWA KSIĄŻKA W WERSJI PAPIEROWEJ

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 990 zł

brakuje

Wiem jak wiele osób chciałoby trzymać w rękach taką książkę przepisami.
Chciałabym by była wydana w wysokim standardzie, ze zdjęciami, na ładnym papierze. Otrzymałam już wstępną wycenę. Będzie można ją kupić przez internet oraz w lepszych księgarniach. Dodatkowo każdy Patron z progu 45 zł i powyżej otrzyma książkę z moim autografem. Dwie książki zostaną wysłane w przypadku progów 80 zł i powyżej. Natomiast każdy prób przybliża wydanie książki.

"Będzie to pierwsza książka z Surowymi przepisami wydana w Polsce, przez autorkę, która mieszka w Polsce, wie czego potrzebujemy w umiarkowanym klimacie z latem i prawdziwą zimą, zna "nasze możliwości", wie jakie są dostępne produkty oraz realnie patrzy na ich cenę."

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)