Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

65 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
672
miesięczne wsparcie
638
liczba patronów

  Cześć! Tutaj Ewa z Jem zdrowo i smacznie na YouTube. Uwielbiam wszystko co zdrowe, naturalne i dzięki temu piękne. Tworzę proste i naturalne dania, głównie witariańskie, czyli pełne życia! Wierzę, że jedząc jak najwięcej naturalnie najlepiej dbamy o siebie. Dzięki żywemu jedzeniu skóra nabiera blasku, ciało staje się piękne, a my szczęśliwi!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 95 zł
STRONA INTERNETOWA Z DARMOWYMI PRZEPISAMI DLA WAS!
Powiedźmy sobie szczerze, jeśli chodzi o przepisy, to po prostu trzeba je zapisać (szczególnie te dobre ;) Dlatego chcę zwiększyć dostępność zdrowych przepisów, porad i przydatnych trików oraz dodać więcej nowych, które nie zawsze zdążę sfilmować.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
NOWY FILM 2 x w TYGODNIU!
Filmy będą udostępniane co najmniej 2 razy w tygodniu lub nawet częściej! Będzie to oznaczać więcej o 100% przepisów, inspiracji i jak zawsze DUŻO ZDROWIA I UŚMIECHU!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 995 zł
PREZENTY NIESPODZIANKI
Raz w miesiącu zostanie wybrany losowo* Patron, do którego wyślę PREZENT - NIESPODZIANKĘ!

*Dlaczego piszę wybrany? -Tak nakazuje prawo: losowanie może być przeprowadzone tylko w obecności specjalnej Komisji Kontroli Gier i Zakładów. Będę wybierać randomowo - przypadkowo i uczciwie: macie moje słowo, ale nie mogę nazwać tego losowaniem, bo nie ma specjalnej komisji. Niespodzianki będą wysłane pod wskazany adres w Polsce.

Co to może być w Twojej paczce?
Książka w wersji papierowej, gadżet do kuchni lub coś zupełnie innego, niespodziewanego ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1995 zł
SPOTKANIE NA MAZOWSZU
Od 1000 zł mogę zorganizować spotkanie otwarte dla WSZYSTKICH. Zawsze chciałam się z Wam spotkać! Chciałabym porozmawiać z każdym z Was. Może uda się to chociaż przez chwilę :) Dodatkowo postaram się zorganizować jakąś atrakcję lub pokaz

Większość Patronów zadecyduje gdzie na Mazowszu się spotkamy. A Ty, gdzie byś chciał(a) się spotkać?
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2995 zł
Spotkanie w dowolnym miejscu w Polsce
Za tą kwotę będę mogła zorganizować spotkanie, w wybranej przez Was miejscowości w Polsce. Chętnie pojadę tam, gdzie mnie jeszcze nie było. Oczywiście, tak jak poprzednio: spotkanie odbędzie się pro publico bono - czyli każdy może wejść!

Większość Patronów zadecyduje, w którym dużym mieście w Polsce się spotkamy. A Ty, już wiesz gdzie chcesz, żeby było kolejne spotkanie?

O Autorze

Kocham wszystko, tak długo, jak jest to zdrowe :)

Nazywam się Ewa Kowalska. Od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube o szalenie naturalnym i zdrowym odżywianiu, z prostymi przepisami na smakowite, zdrowe i super odżywcze pyszności :) głównie witariańskie, ale nie tylko....

 

Po co? Dzięki zdrowemu, nieprzetwożonemu jedzeniu nasz organizm wreszcie nie traci energii na trawienie ciężkich i mało odżywczych rzeczy. Teraz może zająć się spalaniem tłuszczu, wydalaniem toksyn, odnawianiem skóry, przywracaniem blasku włosom, a my mamy mnóstwo energii.  Odporność się poprawia, chce sie skakać z radości i serce nam promienieje. Tak to prawda, na surowej diecie chce się skakać do nieba. Nasze ciało wreszcie odżywa, a nawet się leczy, bo wreszcie otrzymuje prawdziwe jedzenie z mnóstwem witamin, antyoksydantów, minerałów i wszystkiego co jest mu potrzebne do zdrowia i szczęścia!


A tak w ogóle co oznacza przymiotnik zdrowe? To chyba najbardziej nadużywane słowo na rynku i za razem najczęściej pomija się jego prawdziwy sens, wciskając nam tani przetworzony 'szajs' z dodatkiem błonnika lub  paru witamin... ehhh... szkoda gadać. Przecież wszyscy wiemy, że to co zdrowe jest naturalne i najlepsze, a więc...

 

Wrócimy do korzeni...

...oraz do owoców i warzyw! Natura już dawno przygotowała to co dla nas najlepsze i najzdrowsze. W filmach pokazuję, że jest to całkiem proste. Wystarczy chcieć, aby osiągnąć wymarzony cel. Nie ważne czy to młodszy wygląd, super kondycja, płaski brzuch do lata czy po prostu zdrowie. Nie jest to aż takie trudne, ale na pewno efekty są warte niewielkiego wysiłku :) a do tego wszystko tak świeżo i naturalnie smakuje! Dlatego zapraszam Cię po przepisy i proste rady na mój kanał :)  Zajrzyj i sprawdź, co najlepiej pasuje do Ciebie!

 

Dzięki Wam, od blisko 3 lat kanał Jem zdrowo i smacznie rozwija się. Bez Was nie byłoby to możliwe. Dlatego dziękuję każdemu, kto w dowolny sposób postanowił wspierać go! Niech jak najwięcej osób cieszy się trwałym zdrowiem i szczęściem :)  Dzielmy się tym co dobre!


Nie znasz mnie? Nic nie szkodzi, tutaj zobaczysz moje filmy i może uda nam się przełamać pierwsze lody!

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję, że dołączyłeś do grupy moich Patronów :) To bardzo ważne dla mnie. Cieszę się, że otaczają mnie tacy wspinali ludzie jak Ty! Pięć złotych to już 2 kilo jabłek, których nie może zabraknąć pod polską witariańską strzechą ;)

Jako mój oficjalny Patron zostaniesz zapisany w KSIĘDZE PATRONÓW na moim fanpage'u na Facebooku :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twoje wsparcie. Teraz stajesz się Patronem z Subskrypcją na SAŁATĘ:

Patron z subskrypcją na SAŁATĘ otrzymuje dostęp do co miesięcznych przepisów (sałatki, słodkości itp.) udostępnianych tylko dla Patronów, które jeszcze nigdzie nie były dostępne i nie będą dostępne przez cały okres trwania tego patrona!

Oczywiście każdy Patron (chyba, że wolisz zostać anonimowy) zostanie wpisany do KSIĘGI PATRONÓW na moim fanpage'u na facebooku.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twoje wsparcie.

Teraz jesteś Patronem z PAKĄ SAŁATY! czyli otrzymujesz:
otrzymujesz ode mnie e-booka PAKA SAŁATY z pysznymi, surowymi i zdrowymi przepisami. Możesz korzystać z niego gdzie chcesz: na komputerze telefonie i tablecie lub też wydrukować go do użytku prywatnego.
oraz
SUBSKRYPCJĘ NA SAŁATĘ, czyli raz w miesiącu wysyłam Ci zdjęcie i przepis mojej aktualnie ulubionej sałatki... albo czegoś innego czym obecnie rozkoszują się moje kubki smakowe!

oraz otrzymujesz WSZYSTKIE przywileje z niższych progów
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Patron FILMOWY: Jako wyraz mojej wdzięczności za wsparcie Twoje imię i nazwisko, nazwa firmy lub pseudo będą widoczne na końcu każdego filmu (jeśli sobie tego nie życzysz, to daj znać :)

Dodatkowo otrzymujesz:
SUBSKRYPCJĘ NA SAŁATĘ
PAKĘ SAŁATY
WPIS DO KSIĘGI PATRONÓW NA FB

oraz otrzymujesz WSZYSTKIE PRZYWILEJE z poprzednich progów (10 zł, 30 zł).
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Patron ROZMAWIAJĄCY: Chcesz ze mną POROZMAWIAĆ? Będziemy mogli pogadać przez Skype'a lub telefon we wcześniej ustalonym terminie. Chcesz się o coś zapytać na żywo, nabrać motywacji i optymizmu lub po prostu pogadać? Zarezerwuję dla Ciebie mój specjalny czas... Już wiesz o co chcesz mnie zapytać?

Dodatkowo otrzymujesz wszystko z poprzednich progów.
IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY / PSEUDO na końcu filmów.
SUBSKRYPCJĘ NA SAŁATĘ
PAKĘ SAŁATY
WPIS DO KSIĘGI PATRONÓW NA FB

Dziękuję i do usłyszenia niebawem!
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Patron SPOTYKAJĄCY: Będziemy mogli poznać się osobiście! Zapraszam Cię na spotkanie w wąskim gronie. Pozwiedzamy, pogadamy i zjemy sobie coś zdrowego na mieście. Większość patronów z tego progu i powyżej zadecyduje gdzie i kiedy się zobaczymy.

Dodatkowo otrzymujesz wszystkie przywileje z poprzednich progów.

Ilość miejsc w tym progu jest ograniczona.

Bardzo Ci dziękuję :) i do zobaczenia!
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Patron WYSTĘPUJĄCY:
Czy chcesz wystąpić w filmie? Może chcesz pokazać jakiś swój ulubiony przepis? Masz kilka ciekawych zdrowych rad lub trików lub po prostu chcesz wystąpić we vlogu jako fan i patron. To miejsce specjalnie dla Ciebie. Razem stworzymy nowy film!

Ilość miejsc w tym progu jest ograniczona.

Dodatkowo:
SPOTKANIE
ROZMOWA przez SKYPE lub telefon
IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY / PSEUDO na końcu filmów.
SUBSKRYPCJĘ NA SAŁATĘ
PAKĘ SAŁATY
WPIS DO KSIĘGI PATRONÓW NA FB

Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Teraz już jesteś prawdziwym Mecenasem!

Jako MECENAS:
Przede wszystkim jestem bardzo Ci wdzięczna.
W zamian za to oferuję umieszczenie nazwiska, nazwy lub logo Patrona w materiałach i programie spotkań oraz we wszystkich filmach utworzonych w okresie Patronatu. (o ile sobie tego życzysz). Może chcesz coś ciekawego pokazać lub powiedzieć na spotkaniu?

Ilość miejsc w tym progu jest ograniczona.

Dodatkowo masz dostęp do wszystkich korzyści z poprzednich progów.
WYSTĄPIENIE W FILMIE,
SPOTKANIE
ROZMOWA przez SKYPE lub telefon
SUBSKRYPCJĘ NA SAŁATĘ
PAKĘ SAŁATY
WPIS DO KSIĘGI PATRONÓW NA FB
IMIĘ I NAZWISKO / NAZWA FIRMY / PSEUDO na końcu filmów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni