Ewa Kowalska

W Patronite od 27.02.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1489

liczba Patronów: 1295

1 patron
10 zł miesięcznie
140 zł łącznie
Cześć! Tutaj Ewa z Jem zdrowo i smacznie na YouTube. Pomagam wielu osobom chudnąć, żyć w zgodzie z naturą i w pełnym zdrowiu. Tworzę proste i naturalne dania, głównie witariańskie, czyli pełne życia! Wierzę, że jedząc jak najwięcej naturalnie najlepiej dbamy o siebie. Spróbuj!

O Autorze

Kocham wszystko, tak długo, jak jest to zdrowe :)

Nazywam się Ewa Kowalska. Od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube o szalenie naturalnym i zdrowym odżywianiu, z prostymi przepisami na smakowite, zdrowe i super odżywcze pyszności :) głównie witariańskie, ale nie tylko....

 

Po co? Dzięki zdrowemu, nieprzetwożonemu jedzeniu nasz organizm wreszcie nie traci energii na trawienie ciężkich i mało odżywczych rzeczy. Teraz może zająć się spalaniem tłuszczu, wydalaniem toksyn, odnawianiem skóry, przywracaniem blasku włosom, a my mamy mnóstwo energii.  Odporność się poprawia, chce sie skakać z radości i serce nam promienieje. Tak to prawda, na surowej diecie chce się skakać do nieba. Nasze ciało wreszcie odżywa, a nawet się leczy, bo wreszcie otrzymuje prawdziwe jedzenie z mnóstwem witamin, antyoksydantów, minerałów i wszystkiego co jest mu potrzebne do zdrowia i szczęścia!


A tak w ogóle co oznacza przymiotnik zdrowe? To chyba najbardziej nadużywane słowo na rynku i za razem najczęściej pomija się jego prawdziwy sens, wciskając nam tani przetworzony 'szajs' z dodatkiem błonnika lub  paru witamin... ehhh... szkoda gadać. Przecież wszyscy wiemy, że to co zdrowe jest naturalne i najlepsze, a więc...

 

Wrócimy do korzeni...

...oraz do owoców i warzyw! Natura już dawno przygotowała to co dla nas najlepsze i najzdrowsze. W filmach pokazuję, że jest to całkiem proste. Wystarczy chcieć, aby osiągnąć wymarzony cel. Nie ważne czy to młodszy wygląd, super kondycja, płaski brzuch do lata czy po prostu zdrowie. Nie jest to aż takie trudne, ale na pewno efekty są warte niewielkiego wysiłku :) a do tego wszystko tak świeżo i naturalnie smakuje! Dlatego zapraszam Cię po przepisy i proste rady na mój kanał :)  Zajrzyj i sprawdź, co najlepiej pasuje do Ciebie!

 

Dzięki Wam, od blisko 4 lat kanał Jem zdrowo i smacznie rozwija się. Bez Was nie byłoby to możliwe. Dlatego dziękuję każdemu, kto w dowolny sposób postanowił wspierać go! Niech jak najwięcej osób cieszy się trwałym zdrowiem i szczęściem :)  Dzielmy się tym co dobre!


Nie znasz mnie? Nic nie szkodzi, tutaj zobaczysz moje filmy i może uda nam się przełamać pierwsze lody!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni