Komiksomaniak

Finansowanie opłat związanych z kanałem!

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

W takiej kwocie mniej-więcej zamykają się wszystkie moje opłaty miesięczne związane z kanałem, takie jak opłaty licencji, oprogramowania, kont itp. W nagrodę, po przekroczeniu tego progu będziecie mogli mnie wymęczyć pytaniami na live Q&A.

Komiksy, film i modernizacja kanału.

900 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Po przekroczeniu tego progu nie będę musiał już martwić się o wydatki na nowe komiksy, opłacanie Marvel Unlimited, biletów do kina, rozszerzenie kolekcji DC (która nie ma swego Unlimited ;) ), abonamentu Netflix i wszystkich innych źródeł tematów, o których regularnie gadam na kanale. Po przekroczeniu tego progu zobowiążę się, że choćby się waliło i paliło, raz na miesiąc dostaniecie ode mnie dodatkowe, solidne i długie "Kim są? Co czytać".

Modernizacja sprzętu i studia!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Przy takiej kwocie mógłbym zacząć poświęcać naprawdę lwią część swego czasu na kanał. Miałbym możliwość zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, oświetlenie, czy green-screen (i nie musiałbym już budować prowizorycznych konstrukcji meblowych, służących za statywy pod mikrofon! :D). Po przekroczeniu tej kwoty zorganizuję spotkanie z patronami i stworzę materiał przedstawiający moje domowe studio.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)