Strefa Patrona:

17

patronów

450 zł

miesięcznie

5120 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
121
miesięczne wsparcie
137
liczba patronów

  Omawiam filmy, komiksy, seriale i inne rzeczy związane z tematyką komiksową (i nie tylko!). Prowadzę kanał na YoTube, a także współtworzę dwa podcasty. Czy mówiłem już, że lubię komiksy?

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 300 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Finansowanie opłat związanych z kanałem!
W takiej kwocie mniej-więcej zamykają się wszystkie moje opłaty miesięczne związane z kanałem, takie jak opłaty licencji, oprogramowania, kont itp. W nagrodę, po przekroczeniu tego progu będziecie mogli mnie wymęczyć pytaniami na live Q&A.
0%
50 %
100%
osiągnięto 50%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 450 zł
Komiksy, film i modernizacja kanału.
Po przekroczeniu tego progu nie będę musiał już martwić się o wydatki na nowe komiksy, opłacanie Marvel Unlimited, biletów do kina, rozszerzenie kolekcji DC (która nie ma swego Unlimited ;) ), abonamentu Netflix i wszystkich innych źródeł tematów, o których regularnie gadam na kanale. Po przekroczeniu tego progu zobowiążę się, że choćby się waliło i paliło, raz na miesiąc dostaniecie ode mnie dodatkowe, solidne i długie "Kim są? Co czytać".
0%
22 %
100%
osiągnięto 22%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1550 zł
Modernizacja sprzętu i studia!
Przy takiej kwocie mógłbym zacząć poświęcać naprawdę lwią część swego czasu na kanał. Miałbym możliwość zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, oświetlenie, czy green-screen (i nie musiałbym już budować prowizorycznych konstrukcji meblowych, służących za statywy pod mikrofon! :D). Po przekroczeniu tej kwoty zorganizuję spotkanie z patronami i stworzę materiał przedstawiający moje domowe studio.

O Autorze

Cześć wszystkim.

Nazywam się Oskar Rogowski i już od dobrych kilku lat działam w sieci. Interesuję się głównie komiksami superbohaterskimi, ale też szeroko pojętym kinem. Najbardziej jednak lubię się ową wiedzą dzielić z innymi, zarówno na kanale YoTube, jak i w podcastach Comics Weekly, oraz Nienazwanym Podcascie Filmowy.

Materiały publikuję dość często - na kanale właściwie każdego dnia, podcast Comics Weekly pojawia się co tydzień, natomiast Nienazwany Podcast Filmowy mniej więcej raz na dwa-trzy tygodnie. Dzięki moim widzom dostaję coraz więcej propozycji na rozwój kanału, wzbogacanie go o nowe i ciekawe treści które, jeśli pozwala mi na to czas, chętnie dodaję.

W planach mam przede wszystkim stały rozwój serii w której streszczam najważniejsze wydarzenia ze świata Marvela, a także (znacznie bardziej czasochłonnej) "Kim są? Co czytać?", czyli serii gdzie dokładnie omawiam historie konkretnych postaci. Ponadto na kanale pojawia się coraz więcej recenzji filmów (już nie tylko komiksowych), a także seriali, które śledzę regularnie.

Tego typu materiały znajdują się w wymienionych przeze mnie seriach:

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 4
Każdy grosz się liczy! Przywitaj się kiedyś, kiedy mnie spotkasz - podziękuję Ci osobiście.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziesięć złotych to już konkret! Ta kwota daje Ci dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie razem z widzami będę omawiał tematy na kolejne odcinki moich regularnych serii!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 6
Bardzo dziękuję! Jesteś już prawdziwym patronem, poza bonusami z poprzednich progów, twoje imię lub nick znajdzie się na końcu każdego materiału, na moim kanale! Dodatkowo Patronom od tego progu udostępniam wyedytowane wersje audio moich programów live, dzięki czemu mogą słuchać wersji skupionych na Emailowym Q&A.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 4
Wielkie dzięki! Masz oczywiście dostęp do wszystkich korzyści z poprzednich progów, ale dodatkowo, twoje pytania do mojego programu trafiają do oddzielnej puli, z której korzystam przy każdym programie z pytaniami widzów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Wchodzimy już w poważne kwoty. Tutaj masz oczywiście dostęp do korzyści z poprzednich progów, ale zamiast newsa możesz podać mi historię Marvela, która nada się do formatu "Komiksów Marvela okiem Komiksomaniaka", a ja w ciągu miesiąca ją tam omówię.

Dodam, że jeśli okażę się, że ową historię w jakiś sposób już omówiłem, dostaniesz o tym informację, a ja chętnie przyjmę inną propozycję.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
To już mała góra pieniędzy! Za tą kwotę masz benefity z progów 5-20 zł, a do tego możesz mi zlecić newsa, temat do "Komiksów Marvela okiem Komiksomaniaka", albo recenzje filmu lub odcinka serialu. Ponieważ może się okazać, że danego filmu/serialu nie widziałem musisz dać mi przynajmniej 2 miesiące na zrealizowanie tego materiału.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Toż to już fortuna! Jeśli zdecydowałeś się na wpłacanie takiej kwoty, będziesz mógł wybrać dowolną postać Marvela, a ja przekopię się dla Ciebie przez wszystkie komiksy jakie z nią znajdę i nagram specjalny, długi odcinek "Kim są? Co czytać?". Przysługują Ci oczywiście korzyści z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy