Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
13

patronów

275 zł

miesięcznie

3260 zł

łącznie

Omawiam filmy, komiksy, seriale i inne rzeczy związane z tematyką komiksową (i nie tylko!). Prowadzę kanał na YoTube, a także współtworzę dwa podcasty. Czy mówiłem już, że lubię komiksy?

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 91%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 25 zł
Finansowanie opłat związanych z kanałem!
W takiej kwocie mniej-więcej zamykają się wszystkie moje opłaty miesięczne związane z kanałem, takie jak opłaty licencji, oprogramowania, kont itp. W nagrodę, po przekroczeniu tego progu będziecie mogli mnie wymęczyć pytaniami na live Q&A.
0%
30 %
100%
osiągnięto 30%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 625 zł
Komiksy, film i modernizacja kanału.
Po przekroczeniu tego progu nie będę musiał już martwić się o wydatki na nowe komiksy, opłacanie Marvel Unlimited, biletów do kina, rozszerzenie kolekcji DC (która nie ma swego Unlimited ;) ), abonamentu Netflix i wszystkich innych źródeł tematów, o których regularnie gadam na kanale. Po przekroczeniu tego progu zobowiążę się, że choćby się waliło i paliło, raz na miesiąc dostaniecie ode mnie dodatkowe, solidne i długie "Kim są? Co czytać".
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1725 zł
Modernizacja sprzętu i studia!
Przy takiej kwocie mógłbym zacząć poświęcać naprawdę lwią część swego czasu na kanał. Miałbym możliwość zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, oświetlenie, czy green-screen (i nie musiałbym już budować prowizorycznych konstrukcji meblowych, służących za statywy pod mikrofon! :D). Po przekroczeniu tej kwoty zorganizuję spotkanie z patronami i stworzę materiał przedstawiający moje domowe studio.

O Autorze

Cześć wszystkim.

Nazywam się Oskar Rogowski i już od dobrych kilku lat działam w sieci. Interesuję się głównie komiksami superbohaterskimi, ale też szeroko pojętym kinem. Najbardziej jednak lubię się ową wiedzą dzielić z innymi, zarówno na kanale YoTube, jak i w podcastach Comics Weekly, oraz Nienazwanym Podcascie Filmowy.

Materiały publikuję dość często - na kanale właściwie każdego dnia, podcast Comics Weekly pojawia się co tydzień, natomiast Nienazwany Podcast Filmowy mniej więcej raz na dwa-trzy tygodnie. Dzięki moim widzom dostaję coraz więcej propozycji na rozwój kanału, wzbogacanie go o nowe i ciekawe treści które, jeśli pozwala mi na to czas, chętnie dodaję.

W planach mam przede wszystkim stały rozwój serii w której streszczam najważniejsze wydarzenia ze świata Marvela, a także (znacznie bardziej czasochłonnej) "Kim są? Co czytać?", czyli serii gdzie dokładnie omawiam historie konkretnych postaci. Ponadto na kanale pojawia się coraz więcej recenzji filmów (już nie tylko komiksowych), a także seriali, które śledzę regularnie.

Tego typu materiały znajdują się w wymienionych przeze mnie seriach:

 

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 3
Każdy grosz się liczy! Przywitaj się kiedyś, kiedy mnie spotkasz - podziękuję Ci osobiście.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziesięć złotych to już konkret! Ta kwota daje Ci dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie razem z widzami będę omawiał tematy na kolejne odcinki moich regularnych serii!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 4
Bardzo dziękuję! Jesteś już prawdziwym patronem, poza bonusami z poprzednich progów, twoje imię lub nick znajdzie się na końcu każdego materiału, na moim kanale!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
Wielkie dzięki! Masz oczywiście dostęp do wszystkich korzyści z poprzednich progów, ale dodatkowo, jeśli w danym miesiącu pojawi się interesujący Cię news, który przegapiłem, daj znać, a krótko omówię go na kanale!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Wchodzimy już w poważne kwoty. Tutaj masz oczywiście dostęp do korzyści z poprzednich progów, ale zamiast newsa możesz podać mi historię Marvela, która nada się do formatu "Komiksów Marvela okiem Komiksomaniaka", a ja w ciągu miesiąca ją tam omówię.

Dodam, że jeśli okażę się, że ową historię w jakiś sposób już omówiłem, dostaniesz o tym informację, a ja chętnie przyjmę inną propozycję.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
To już mała góra pieniędzy! Za tą kwotę masz benefity z progów 5-20 zł, a do tego możesz mi zlecić newsa, temat do "Komiksów Marvela okiem Komiksomaniaka", albo recenzje filmu lub odcinka serialu. Ponieważ może się okazać, że danego filmu/serialu nie widziałem musisz dać mi przynajmniej 2 miesiące na zrealizowanie tego materiału.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Toż to już fortuna! Jeśli zdecydowałeś się na wpłacanie takiej kwoty, będziesz mógł wybrać dowolną postać Marvela, a ja przekopię się dla Ciebie przez wszystkie komiksy jakie z nią znajdę i nagram specjalny, długi odcinek "Kim są? Co czytać?". Przysługują Ci oczywiście korzyści z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni