Komiksomaniak

Omawiam filmy, komiksy, seriale i inne rzeczy związane z tematyką komiksową (i nie tylko!). Prowadzę kanał na YoTube, a także współtworzę dwa podcasty. Czy mówiłem już, że lubię komiksy?

O Autorze

Cześć wszystkim.

Nazywam się Oskar Rogowski i już od dobrych kilku lat działam w sieci. Interesuję się głównie komiksami superbohaterskimi, ale też szeroko pojętym kinem. Najbardziej jednak lubię się ową wiedzą dzielić z innymi, zarówno na kanale YoTube, jak i w podcastach Comics Weekly, oraz Nienazwanym Podcascie Filmowy.

Materiały publikuję dość często - na kanale właściwie każdego dnia, podcast Comics Weekly pojawia się co tydzień, natomiast Nienazwany Podcast Filmowy mniej więcej raz na dwa-trzy tygodnie. Dzięki moim widzom dostaję coraz więcej propozycji na rozwój kanału, wzbogacanie go o nowe i ciekawe treści które, jeśli pozwala mi na to czas, chętnie dodaję.

W planach mam przede wszystkim stały rozwój serii w której streszczam najważniejsze wydarzenia ze świata Marvela, a także (znacznie bardziej czasochłonnej) "Kim są? Co czytać?", czyli serii gdzie dokładnie omawiam historie konkretnych postaci. Ponadto na kanale pojawia się coraz więcej recenzji filmów (już nie tylko komiksowych), a także seriali, które śledzę regularnie.

Tego typu materiały znajdują się w wymienionych przeze mnie seriach:

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)