Wojtek Krzyżaniak: Głos Szczerej Słowiańskiej Szydery

W Patronite od 19.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 120

Liczba Patronów: 178

Zostań Patronem
Kup na prezent
108 patronów
4 140 miesięcznie
63 140 łącznie

Plan minimum :)

5 000 zł

miesięcznie

82%

osiągnięto

860 zł

brakuje

Plan minimum, ale zawsze jakiś plan. Dzięki takiej wypłacie będę mógł po prostu w miarę spokojnie żyć z pracy dla Was i regularnie wypełniać miskę Czesławowi po wszystkich comiesięcznych opłatach i opłatach związanych z ciągłością “Szydery”. Opcja trwania tak jak jest, że tak powiem, czyli codzienne (bez niedziel) spotkania z Wami. Tradycyjne - bo możemy już mówić chyba o tradycji - ględźby oparte na szczerości, życzliwości i uśmiechu. W miarę możliwości również dodatkowa seria tematyczna, ale czy regularna, tego gwarantować nie mogę, bo sam, bez wsparcia logistycznego i technicznego tego nie ogarnę. Przynajmniej nie na zadawalającym Was i mnie poziomie.

Byłoby fajnie :)

8 000 zł

miesięcznie

51%

osiągnięto

3 860 zł

brakuje

Byłoby fajnie. Stać by mnie było na kolejne delikatne, ale regularne inwestycje w sprzęt i przede wszystkim oprogramowanie niezbędne do rozwoju kanału nie tylko w wersji youtubowej. Przy takim poziomie będzie nas stać również na utrzymanie godnej jakości przekazu audio bezpośrednio do Waszych ulubionych aplikacji. Ale jeszcze nie w takiej wersji, z jakiej wszyscy bylibyśmy zadowoleni. Mógłbym też delikatnie zacząć płacić osobie, która pomoże mi od strony czysto technicznej i realizacyjnej. A skoro tak, to pewnie mógłbym już zagwarantować przynajmniej jeden stały dodatkowy format audio i wideo.

Ludzie - bo bez nich to się nie uda!

12 000 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

7 860 zł

brakuje

O widzicie. Tu jest taki próg, powyżej którego, do tych wszystkich spraw, o których wyżej, mógłbym pozwolić sobie na zatrudnienie bardzo ważnych osób: 1) ogarniającej całe to nasze przedsięwzięcie od strony technicznej. Mam rzecz jasna wsparcie Video Brothers w kwestii samego YouTube, ale to nie wystarczy, jeśli w grę ma wchodzić realizacja dodatkowych, profesjonalnie, acz bez głupich szaleństw realizowanych formatów, profesjonalizacja codziennych lajwów (unikanie wpadek technicznych, kłopotów z dźwiękiem i obrazem) i ogarnianie tego wszystkiego co leży po naszej stronie. Dbanie o ciągłość produkcji, że tak powiem, montowanie materiałów do różnych formatów audio i wideo itd. 2) ogarniającej Szyderę organizacyjnie. Ci z Was, którzy doświadczyli kontaktu ze mną wiedzą, że jestem roztrzepanym nieogarem, który łeb ma na przemian albo w książce, albo w chmurach. A mamy fajne pomysły integrujące naszą całkiem przyjemną społeczność.

Nie ma co ukrywać, bez ASS, Barrego i PaKwy nic by z tego nie było. Nie mogę i nie chcę w nieskończoność korzystać z ich dobrej woli i przyjaźni. To są dobrzy ludzie, więc na mnie nie krzyczą i nie grożą strajkiem, ale chciałbym, żeby to nabrało jakichś cech profesjonalizmu. Poza tym wiecie co? Jest tak, że jak nie płacisz, to nie możesz wymagać. W każdym razie ja tak nie potrafię. Chciałbym, żebyśmy mogli działać po partnersku, bo ich szanuję i cenię.

No i umówmy się, sam tego nie dam rady opanować i po prostu się zajadę. A potem stracę zęby, które i tak są krzywe jak cholera, ale jeszcze ostre, dzięki czemu potrafię ukąsić. Nie chcę ich tracić. Dajcie mi szansę! :)

Rozwój, goście i filmy dokumentalne

15 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

10 860 zł

brakuje

Rozwinięcie poprzedniego progu. Tylko lepiej i śmielej. Już z profesjonalną obsługą live stream, dedykowaną aplikacją i bazami podcastów oraz stałymi formatami programów audio wideo. Szydercze “Katechezy”, format mszalno ekumeniczny “Kościoła najczystszej Wanienki” z Markiem Grabie, przymiarki do krótkich filmów dokumentalnych, albo formatu z gośćmi. Na bardzo poważne tematy.

Plac zabaw dla Czesinka i inne marzenia :)

20 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

15 860 zł

brakuje

I to by było coś. Po ładnych kilku przetrąconych chorobą i innymi przykrościami latach nareszcie mógłbym żyć jak panisko. Codziennie ciepły posiłek w wygodnym samochodzie, w perspektywie domek z ogródkiem i specjalnym placem zabaw dla Czesinka…

A nie, sorry, miałem o tym nie pisać :) Chociaż czemu nie. Zawsze byłem z Wami szczery, to teraz na starość też nie będę ściemniał. Pewnie, że dzięki takim pieniądzom będę mógł żyć spokojniej, czuć się bezpieczniej i czasami zaszaleć jakimś absolutnie niepotrzebnym zakupem :)
Ale przede wszystkim jeśli zaufacie mi aż tak bardzo, że dotrzemy do tak wysokiego progu, na pewno prócz wszystkiego o czym pisałem wyżej, i doinwestowania Szyderczego projektu i wszystkich profesjonalnych spraw związanych z niekończącym się liveStreamem audio w formacie radiowym (możliwość korzystania z Waszych ulubionych aplikacji), zrealizujemy też plan, czyli jedno z moich zawodowych marzeń. Wiem, jestem przekonany, że bylibyście zadowoleni. Będziecie :) Ale chociaż chciałoby się o tym krzyczeć, to na razie nie mogę. Bo wiecie… I oczywiście własnym sumptem wydawanie owieczkowej literatury faktu, czyli książek z serii “..... w ujęciu sarkastyczno-szyderczym”

Poza tym… sky is the limit, więc #RyjemDoPrzodu

Szydera pomaga i edukuje

25 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

20 860 zł

brakuje

Jeśli przekroczymy wszystkie progi, bo zaskoczycie mnie poziomem swojego zaufania do mnie i hojnością, to pewnie wspólnie zaangażujemy się w jakąś istniejącą społeczną akcję, albo wymyślimy własną i będziemy po prostu pomagać, albo edukować w duchu najlepiej rozumianego humanizmu i współbycia. Albo sobie kupię jakiś jacht czy coś :)) A tak poważnie, to pisze się już słuchowisko, pisze się już skeczowy serial i genialny w swojej prostocie format słowno muzyczny. One będą mogły być realizowane przy utrzymaniu się składki w wyższych progach przez jakiś czas. Żeby można było na nie odłożyć.
Cele będziemy oczywiście optymalizować dopasowując je do Waszego zainteresowania.

Wszystkie ewentualne dodatkowe opcje sprzętowe będziemy rozważać w miarę rozwoju projektu i ewentualnie zakładać dodatkowe celowe zrzutki. Nic o Was bez Was, więc najpierw zapytamy, czy to Was w ogóle interesuje.

I pamiętajcie – Jezus nie zmartwychwstał, co jest dobrą nowiną, bo dzięki temu jesteśmy naprawdę wolni, i nie musimy robić czegoś dobrego z poczucia winy i patologicznej wdzięczności, a tylko dlatego, że jesteśmy dobrzy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Martin Poltorak
Martin Poltorak
Próg: 20 zł
Roman Kunicki
Roman Kunicki
Próg: 10 zł
Tomek Poplewski
Tomek Poplewski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Katarzyna Grabowska
Katarzyna Grabowska
Próg: 50 zł
Elwira Deruelles
Elwira Deruelles
Próg: 50 zł