Kabaret Malina

W Patronite od 19.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1052

Liczba Patronów: 2098

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
325 miesięcznie
3 020 łącznie
Siemanko Kochani! Kabaret Malina to grupa zdolnych, kreatywnych twórców którzy parodiują znane hity muzyczne wraz z teledyskami. Ostatnio jednak uwagę swoją skupili na produkcji serialu pt Królowie Żyta. Jest to zabawna opowieść o ludziach mieszkających na polskiej wsi! Zapraszam do wsparcia!

O Autorze

KRÓLOWIE ŻYTA

Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z naszą twórczością!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sandra Zielinski
Sandra Zielinski
Próg: 50 zł
Paulina i Łukasz 🇬🇧
Paulina i Łukasz 🇬🇧
Próg: 100 zł
Paulina i Łukasz 🇬🇧
Paulina i Łukasz 🇬🇧
Próg: 25 zł
Paweł Musarz
Paweł Musarz
Próg: 25 zł
Piotr Goliński
Piotr Goliński
Próg: 25 zł
Janek Domański
Janek Domański
Próg: 250 zł