MarlenaSzkice

W Patronite od 09.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2006

Liczba Patronów: 2424

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
100 miesięcznie
300 łącznie
MarlenaSzkice to projekt, który przenosi motoryzację na papier. Chcę robić coś ciekawego i oryginalnego - tym samym zostawić coś fajnego po sobie. Jeżeli jesteś fanem aut, motorów, ciężkiego sprzętu- to tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie.

O Autorze

Cześć, witam Cię serdecznie. Bardzo mi miło gościć Cię na moim profilu.
Nazywam się Marlena i rysuję. Jestem samoukiem. 

Rysowałam już w latach przedszkolnych. Pamiętam, że robiłam wszystko po swojemu. Nie słuchałam pań plastyczek, przez co miałam niemałe kłopoty. Tak naprawdę miałam swoje wizje. Nie lubiłam, kiedy ktoś mówił, co mam robić, jak i czego użyć. Byłam buntownikiem i tak jest nadal.  Uwielbiam moment, kiedy siadam przy biurku. Wpadam wtedy w całkowity trans. Wychodzę z niego dopiero, gdy zaczyna się już ściemniać 

 

Mając 7 lat stworzyłam już swoje pierwsze rysunkowe auta. Po kolejnych 10 latach - następny motoryzacyjny sprzęt. Przygodę z poważnym rysowaniem zaczęłam od momentu założenia strony na Facebooku w 2014 roku. Wtedy też pokazałam swoje prace publicznie. O dziwo - wielu osobom bardzo się to spodobało. Dostałam kopa do dalszego doskonalenia się, ćwiczeń. Grono moich szkicowych fanów cały czas się powiększa.


 

Dlaczego motoryzacja??

Jestem maniakiem motoryzacyjnym. Od najmłodszych lat obracałam się w tej tematyce. Czasami zbaczam na inne tematy, ale szybko wracam, żeby dalej rysować super pojazdy z refleksami i pięknymi chromami.


 

Dlaczego jestem na Patronite?

Od 2021 roku mam swoją pracownię, która pomaga mi skupić się na tym, co robię. Mam przestrzeń na swoją sztukę, którą mogę pokazać światu. Jest to moje miejsce, w którym czuję się rewelacyjnie. Niestety koszty życia nie pozwalają skupić mi się na rysowaniu w 100%.  Większość czasu zajmuje praca, nie mogę rysować i w pełni realizować moich planów.

Póki co moje plany są ogromne, ale i koszty wysokie, bo korzystam z materiałów naprawdę dobrej jakości Marzy mi się też robienie dobrej jakości zdjęć i nagrywanie filmów moich prac - a to kolejne wydatki

 

Totalnie nie znam się na obróbce filmów, po drugie zajmuje to wiele czasu, który wolałabym poświęcić na nowe projekty- chciałabym znaleźć osobę, która to ogarnie.

Twoje wsparcie pomoże mi w dalszej karierze i samodoskonaleniu się. Pomoże mi w nauce. Chciałabym wejść w świat malarstwa. Dzięki Tobie mój rysunkowy świat będzie większy i piękniejszy.

Jeżeli spodobało ci się to, co robię- będę totalnie wdzięczna za Twoje wsparcie. Przewiduję też bonusy dla motomaniaków


 

MarlenaSzkice charytatywnie

Przychodzi czas, kiedy to i ja pomagam.
Raz na jakiś czas razem z moimi ulubieńcami zbieram środki na pomoc dla zwierząt. Dzięki rysowaniu na zamówienie jestem w stanie odłożyć daną kwotę, która wspiera później samotne, chore zwierzęta. Na pewno przy dodatkowym wsparciu będę organizować częściej takie akcje, bo uwielbiam pomagać!!! Wspieram też WOŚP -zawsze tworzę kilka aukcji na ten cel. Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marton Ambrus
Marton Ambrus
Próg: 50 zł
Marton Ambrus
Marton Ambrus
Próg: 10 zł
Albert Krupieńczyk
Albert Krupieńczyk
Próg: 50 zł