Mensider Magazine

W Patronite od 20.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2348

Liczba Patronów: 2166

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
380 łącznie

Staniemy się najlepszym polskim magazynem online dla mężczyzn

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 960 zł

brakuje

Za taką kwotę możemy skupić się na pracy i rozwoju portalu mensider.com oraz rozbudowywać jego dalsze elementy o autorskie sesje zdjęciowe, prowakacyjne teksty polskich autorów, relacje z najciekawszych wydarzeń kulturalnych, modowych, motoryzacyjnych i technologicznych. Będziemy mogli trzymać rękę na pulsie i informować Was o trendach, zjawiskach oraz innych ciekawych tematach, które nie powinny umknąć Waszej uwadze.

Rzucamy wszystko i tworzymy najlepszy digitalowy męski magazyn w Polsce

12 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

11 960 zł

brakuje

Taka miesięczna kwota pozwoli nam w spokoju realizować digitalowy męski magazyn, pełen autorskich i jakościowych treści, porad, sesji zdjęciowych oraz innych materiałów graficznych od najzdolniejszych polskich i zagranicznych redaktorów, kreatorów i twórców. Powyższa kwota, to comiesięczny koszt obejmujący najważniejsze elementy czyli przygotowanie tekstów przez naszych redaktorów i autorów zewnętrznych, redakcję, skład, korektę i przygotowanie numeru pod kątem graficznym oraz realizację oryginalnych sesji zdjęciowych i innych materiałów kreatywnych.

Pięknie drukowany magazyn i extra jakościowy content digital!

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 960 zł

brakuje

Dzięki comiesięcznej kwocie, będziemy mogli w spokoju nie tylko redagować i tworzyć najlepszy polski magazyn dla mężczyzn w druku (na ekologicznym papierze) i digitalu, gdzie znajdzie się miejsce dla najzdolniejszych polskich dziennikarzy, redaktorów, fotografów, artystów, modeli oraz innych twórców kreatywnych, ale też stworzyć serię poradnikowych edycji specjalnych + jakościowe materiały video (np. przewodniki po Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście).
Powyższa kwota, to comiesięczny koszt obejmujący najważniejsze elementy czyli przygotowanie tekstów przez naszych redaktorów i autorów zewnętrznych, redakcję, skład, korektę i przygotowanie numeru pod kątem graficznym oraz realizację oryginalnych sesji zdjęciowych oraz video, jak i innych materiałów kreatywnych.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Patryk Zybala
Patryk Zybala
Próg: 20 zł