MojaAstronomiaPL

W Patronite od 23.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3135

Liczba Patronów: 3020

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
40 łącznie

Rozwój i utrzymanie Moja Astronomia.PL

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 495 zł

brakuje

Moja Astronomia ma być miejscem wspólnego poznawania Wszechświata, miejscem gdzie nie tylko ja ale i Wy wszyscy dzielicie się swoimi obserwacjami, pytaniami czy planami.

Praca nad mediami jest mi dobrze znana i pochłania ona duże ilości czasu. Jeśli uzyskam niezbędne wsparcie będę w stanie w więcej zaangażować się w projekty astronomiczne, które dają Wam dużo satysfakcji i wiedzy. Rozwój bloga, kanału czy podcastów wymaga wiele a chciałbym robić to dobrze dla Was dlatego potrzebuję wsparcia.

Dzięki Waszemu wsparciu to może się udać i stać się dobrą alternatywą dla projektów, które nie zawsze niosą w sobie dobrą wiedzę i często przekazują nie do końca poprawne treści z tej dziedziny.

Prelekcje/ wykłady to najlepszy kontakt

2 900 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 895 zł

brakuje

Jeśli powiedzie się ten cel to zobowiązuję się do przeprowadzenia co miesięcznej prezentacji, wykładu lub obserwacji we wspólnie wybranym miejscu! Może być to szkoła, przedszkole, uniwersytet III wieku czy inne zainteresowane grono, które zgłosi się do mnie z taką propozycją.

Podobno dobrze opowiadam i potrafię zarażać astronomią (zdarza mi się dość regularnie prowadzić obserwacje i wykłady w Obserwatorium Astronomicznym na Lubomirze). Jeśli chcecie się przekonać jak można się pozytywnie zarazić to liczę na wsparcie i powiększanie grona ludzi patrzących w nocne i nie tylko nocne niebo.

W ten sposób pomagając mnie, możecie przyczynić się do zachęcenia młodych ludzi do rozpoczęcia przygody z astronomią, która obecnie nie istnieje praktycznie w programach edukacyjnych w naszym szkolnictwie.

P.S.
Posiadam kwalifikacje nauczycielskie czyli nie tylko mam pasję ale i w fachowy sposób potrafię wiedzę przekazać :)

Moja Astronomia - na pełny gwizdek

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 995 zł

brakuje

Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel to Moja Astronomia ruszy na pełen "gwizdek" i Nasza Astronomia będzie regularnie publikowac filmy i programy naukowe na kanale YouTube, regularnie nagrywać podcasty i spotykać się z Wami na obserwacjach nie tylko online ale i pod niebem pełnym cudów.

Wiem że to duże wyzwanie ale jestem gotowy, a czy Wy jesteście przekonamy się wspólnie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Brych
Arkadiusz Brych
Próg: 5 zł