Fundacja Motoryzacja Dzieciom

W Patronite od 15.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2162

Liczba Patronów: 2001

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
75 miesięcznie
1 540 łącznie
Fundacja Motoryzacja Dzieciom od początku istnienia skupia się na niesieniu radości dzieciom, które mimo młodego wieku mają jej bardzo niewiele. Organizujemy motoryzacyjne eventy dla dzieci z domów dziecka, ciężko chorych czy też niepełnosprawnych, przywozimy im uśmiechy i oderwanie od codzienności.

O Autorze

O Fundacji Motoryzacja Dzieciom

Fundacja Motoryzacja Dzieciom powstała w wyniku przekształcenia działającego od 2010 roku Stowarzyszenia Motocykliści Dzieciom. Od początku skupiamy się na niesieniu radości dzieciom, które mimo młodego wieku, mają jej bardzo niewiele. Organizując motoryzacyjne eventy dla dzieci z domów dziecka, ciężko chorych czy też niepełnosprawnych, przywozimy im uśmiechy i oderwanie od codzienności.

Pokazujemy maluchom nasze motoryzacyjne pasje, prezentujemy pojazdy którymi się poruszamy, organizujemy odwiedziny specjalnych gości z motoryzacyjnego świata oraz spełniamy ich napędzane benzyną marzenia. W naszych imprezach uczestniczą motocykliści oraz kierowcy różnorodnych aut - zabytkowych, sportowych, terenowych czy też startujących w profesjonalnych rajdach.

Komu pomagamy

Dotychczas wywołaliśmy uśmiechy na twarzach ponad 1500 dzieci. Motocyklami byliśmy w różnych nietypowych miejscach, m.in. na Stadionie Narodowym i trzecim piętrze dziecięcego szpitala. Aby urozmaicić organizowane przez nas spotkania z dziećmi, stale współpracujemy z różnorodnymi motoryzacyjnymi społecznościami, m.in. Mazowieckie AmCary, Eskadra 126p, Forum-Subaru.pl, Porsche Club Polska.

Fundację Motoryzacja Dzieciom tworzą pasjonaci i miłośnicy motoryzacji. Na każdy event przyjeżdżają właściciele wszelkiej maści motocykli, samochodów rajdowych, lśniących pojazdów zabytkowych oraz niejednokrotnie auta tak nietypowe iż nawet my nie możemy nimi nacieszyć oczu. Nie tylko pokazujemy dzieciom te pojazdy – każdym pojazdem maluchy mogą się przejechać na miejscu pasażera, usiąść za kierownicą, jak i nauczyć się od kierowcy obsługi wszystkich urządzeń.

Jak pomagamy ? 

Dzieci potrzebują radości, ciepła i poświęcenia im uwagi. Maluchy opuszczone przez rodziców, poważnie chore czy też niepełnosprawne, bardzo często nie rozumieją dlaczego spotyka je taki a nie inny los, zwykle potrzebując chociaż małego uśmiechu. Staramy się jak najwięcej radości przywozić dzieciom ze sobą. Obserwujemy że bardzo ważny jest dla nich fakt że ktoś chce poświęcić im swój czas, spotkać się z nimi, pokazać swoje pasje i najzwyczajniej usiąść przy motocyklu i normalnie porozmawiać. Każde spotkanie z dziećmi staramy się wzbogacać szkoleniami z pierwszej pomocy oraz spotkaniami z zapraszanymi gośćmi specjalnymi.

Pomóż nam pomagać ! 

Bez pomocy fantastycznych osób i firm, nie bylibyśmy w stanie organizować spotkań z dziećmi. Wszystkie osoby pracujące w ramach Fundacji Motoryzacja Dzieciom działają całkowicie społecznie, więc wszelkie środki otrzymywane od Partnerów przeznaczane są na rzecz maluchów i spotkań z nimi. 

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do grona naszych Partnerów. Każdy pomysł na wsparcie eventów, pomoc dzieciom czy też urozmaicenie organizowanych z nimi motoryzacyjnych spotkań, to szansa na sprawienie im jeszcze większej radości. Wystarczy skontaktować się z nami, a wspólnie naprawdę możemy znacznie więcej. 

Nasze działania można również wesprzeć finansowo, gdyż bez tego wsparcia nie uda nam się być u dzieci tak często jak byśmy chcieli. Nawet niewielkie kwoty są istotne, tak więc zachęcamy do wykonania przelewu lub stałego zlecenia na nasze konto bankowe z tytułem „Darowizna na rzecz Fundacji Motoryzacja Dzieciom”: 

03 1140 2004 0000 3002 8194 4389

Dane formalno-prawne & kontaktowe: 

Fundacja Motoryzacja Dzieciom
ul. Ppłk. Kiedacza 56/11
02-776 Warszawa

KRS 0000927645
NIP 951-252-82-23
REGON 520238621

Konto bankowe:
mBank
03 1140 2004 0000 3002 8194 4389

Dane kontaktowe:
+48 505-129-849
kontakt@motoryzacja-dzieciom.pl
www.motoryzacja-dzieciom.pl

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Robaszkiewicz
Wojciech Robaszkiewicz
Próg: 30 zł
Łukasz Kurpiewski
Łukasz Kurpiewski
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Artur Mączka
Artur Mączka
Próg: 10 zł
Lucas Lewandowski
Lucas Lewandowski
Próg: 5 zł