Otwocki Kalendarz Kulturalny

W Patronite od 14.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1548

Liczba Patronów: 1205

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
195 miesięcznie
7 240 łącznie
Otwocki Kalendarz Kulturalny służy promowaniu lokalnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i turystycznych.

O Autorze

Otwocki Kalendarz Kulturalny funkcjonuje od stycznia 2011 roku i przyczynił się do wypromowania wielu imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych w Otwocku i okolicach. Jego powstanie poprzedzone zostało badaniami ankietowymi, które wykazały potrzebę istnienia wirtualnego zbioru informacji o lokalnych wydarzeniach.

Udostępnienie treści za pośrednictwem Kalendarza Google daje użytkownikom możliwość szybkiego i sprawnego dodania interesujących wydarzeń do własnego kalendarza oraz stałej subskrypcji OKK. Kalendarz funkcjonuje także na portalach Facebook, Instagram oraz YouTube, gdzie prezentowane są zapowiedzi imprez i związane z nimi multimedia.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Kinga Błaszczyk
Kinga Błaszczyk
Próg: 20 zł
Magda Ruda
Magda Ruda
Próg: 10 zł
Bartłomiej Bołtryk
Bartłomiej Bołtryk
Próg: 10 zł
AgaMed Terapia Mowy i Słuchu
AgaMed Terapia Mowy i Słuchu
Próg: 20 zł
Marcin Misiek Michalczyk
Marcin Misiek Michalczyk
Próg: 20 zł
Tomasz Szatański
Tomasz Szatański
Próg: 20 zł