Avatar użytkownika

Stronnictwo Popularów

37
patronów
621 
miesięcznie
19 457 
łącznie
37
patronów
621 zł 19 457 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Dziękuję, dziękuję - łezka spływa po policzku - nie mogę uwierzyć w Twą dobroć. Wspomnę Cię przy wieczornej modlitwie, jeśli nie zapomnę.
5 zł miesięcznie
Och, nie zasłużyłem na taką dobroć - chowa mokrą od łez twarz w dłoniach - że też na świecie są jeszcze tacy ludzie... Dziękuję, dziękuję! Gdy będę leżał na łożu śmierci wspomnę Twe imię, jeśli będę pamiętał.
10 zł miesięcznie
To niebywałe, skąd bierze się taka dobroć wśród ludzi! Niech Tyberiusz Grakchus ma Cię w opiece wspaniały człowieku!
20 zł miesięcznie
Możesz pozakomercyjnie robić co zechcesz z memami Stronnictwa Popularów. Możesz drukować, robić se koszulki, wszystko. Nie to, żebym ścigał kogoś, kto robi powyższe rzeczy i nie daje mi jałmużny, ale ten...
50 zł miesięcznie
O matko! Możesz pozakomercyjnie robić co zechcesz z memami Stronnictwa Popularów. Możesz drukować, robić se koszulki, wszystko. Nie to, żebym ścigał kogoś, kto robi powyższe rzeczy i nie daje mi jałmużny, ale ten...
100 zł miesięcznie
Oxhuj... Możesz pozakomercyjnie robić co zechcesz z memami Stronnictwa Popularów. Możesz drukować, robić se koszulki, wszystko. Nie to, żebym ścigał kogoś, kto robi powyższe rzeczy i nie daje mi jałmużny, ale ten... Dodatkowo, jeśli mam jakiś materiał na dysku w lepszej jakości albo plik z GIMPa i tak dalej, to wyślę ofc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stronnictwo Popularów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Plebejusze wszystkich krajów łączcie się

Towarzyszki i Towarzysze,

zajmuję się produkcją gunwno-memów i gunwno-txt, których głównym celem jest rozsiewnie nieprzychylnych elitom i kapitalizmowi emocji oraz dowartościowywanie lewicowego resentymentu - a od czasu do czasu dzielenie się egzystencjalnymi lękami.  Nic w tym wybitnego, a właściwie jest to wszystko trochę żałosne. Szczerze powiedziawszy sam bym siebie nie zapatronował - są o wiele bardziej wartościowe rzeczy, które można wesprzeć finansowo. Jeśli jednak ktokolwiek zechciałby dokonać miesięcznych wpłat na prowadzony przeze mnie fanpage, będę wdzięczny. 

Gdy dawno temu dowiedziałem się, że wszechświat najprawdopodobniej będzie się rozszerzał w nieskończoność, że w końcu ulegną rozpadowi wszystkie atomy, wszystkie cywilizacje, niezależnie od swojej historii, od motywów, które targały ich twórcami, od starań o przetrwanie oraz budowanie szczęśliwej przyszłości, przestaną istnieć, wszelka pamięć rozproszy się w nicości, popadłem w grzech acedii. Chwyciła mnie za ręce słabość, zmęczenie siadło na moich kolanach. Nie było nade mną boga i duch śmierci przyległ do mojego ciała jak szata. Już nic nie mogłem odpowiedzieć tym, którzy mnie wołali.
Gdy dnia pewnego prawie zadławiłem się własnymi wymiocinami i stanąłem na brzegu krainy bez powrotu, ukazał mi się duch Tyberiusza Garakchusa.  
- Potomku słowiańskich niewolników - zagrzmiał - Powstań! Albowiem nie wszystko stracone!
Opowiedział mi o możliwości farmienia czarnych dziur oraz o tym, że niczego jeszcze nie wiemy o prawdziwym arche i długo jeszcze nie będziemy w stanie zejść na fundamentalny poziom odległości Plancka.
Ale - zaznaczył - nim ludzkość całkowicie swą duszę skieruje ku obecności skali kosmicznej, najpierw musi się uwolnić od swych ludzkich problemów i uwikłań, najpierw konieczna jest polityczna rewolucja oraz całe wieki budowania zautomatyzowanego komunizmu i przeobrażania stosunków społecznych. Powedział mi, że ja też mam do odegrania swoją rolę, co prawda dość marną i niemal bez znaczenia, ale jednak. Kazał mi założyć fanpage'a "Stronnictwo Popularów", co też, lękając się gniewu tak potężnego demona, uczyniłem.
 

 

 

Cele Autora

Godne życie
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 379 zł brakuje
20%
Dzięki 3000 miesięcznie przewiduję wykładniczy przyrost kreatywności i lepsze memuszki dla Was. Taki dochód gwarantowany.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stronnictwo Popularów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Hubert Pacioch
Hubert Pacioch
10 zł
Monika Helak
Monika Helak
5 zł
Karolina Widomska
Karolina Widomska
100 zł
Przemek Arek Staszek
Przemek Arek Staszek
20 zł
Wojciech Kalbarczyk
Wojciech Kalbarczyk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.