Avatar użytkownika

Racjonalista.tv

1
patron
10 
miesięcznie
3 870 
łącznie
1
patron
10 zł 3 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie. To dla nas bardzo ważne, bo chcemy wprowadzać nowe narzędzia do produkcji filmowej, a to kosztuje.
Jako podziękowanie wyślemy maila z wyrazami wdzięczności za pomoc w rozwoju naszej TV.
20 zł miesięcznie
Serdeczne dzięki. Przekazywane środki wydamy na sprzęt, a może uda nam się wynająć studio z prawdziwego zdarzenia. A potem oczywiście je wyposażyć.
Oprócz nagrody z progu 10 PLN, Wyślemy w formie załącznika do wydrukowania certyfikat Oficjalnego Sponsora TV Racjonalista.
50 zł miesięcznie
Wielkie DZIĘKUJEMY! Każde wsparcie podniesie jakość przekazu. Atrakcyjny obraz i doskonały dźwięk bardzo ułatwiają dotarcie do szerokiego grona Widzów.
Każdemu Sponsorowi podziękujemy na ekranie w trakcie jednego z filmów. Oczywiście jeżeli na to wyrazicie Państwo zgodę.
Naturalnie nagrody z niższych progów też przysługują.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za dobre serce. Jesteśmy grupą zapaleńców niemogących patrzeć, jak naszą piękną Ojczyznę opanowały siły obskuranctwa i religijnej indoktrynacji prowadzonej przez kapłanów różnych religii, głównie katolickiej. W sojuszu z polityczną władzą państwową cofają nas w ciemne ostępy średniowiecza. Walczymy edukując społeczeństwo pokazując zakłamanie doktrynalne wszystkich religii, a także ich zbrodniczą działalność w dalekiej i bliskiej przeszłości.
Każdemu Darczyńcy z tego progu zaprosimy do elitarnego Klubu Sympatyków TV Racjonalista. Każdy członek będzie miał dostęp do programów przedpremierowych. Przygotujemy też specjalny program na temat zaproponowany według życzenia naszego Sponsora.
Nagrody z niższych progów też oczywiście będą przekazane.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Racjonalista.tv w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

RACJONALISTA.TV to kanał informacji i wiedzy o świecie wartości laickich, odkryciach naukowych, medycznych, ewolucji biologicznej i kulturowej, przemianach obyczajowych, religiach, ateizmie, wielokulturowości, feminizmie, ceremoniach humanistycznych, świeckiej edukacji.

Jesteśmy grupą pasjonatów racjonalnego myślenia. Działamy w Polskim Stowarzyszeniu Racjonalistów, największej i najstarszej organizacji świeckiej w Polsce. W 2014 roku założyliśmy tę Telewizję aby móc propagować racjonalny czyli naukowy pogląd na świat. Pokazujemy absurdy religii, krytykujemy pseudonaukę, pseudomedycynę i wykorzystywanie fałszywych ideologii do czerpania korzyści przez wszelkich szamanów, kapłanów, uzdrowicieli, radiestetów, wróżbitów itp.

Nagrywamy wywiad z prof. Janem Hartmanem
To my. Założyciele Racjonalisty TV w 2014.

 

Jacek Tabisz prowadzi wywiad z Kazimierą Szczuką

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Racjonalista.tv w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Zakup kamery
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 990 zł brakuje
0%
Chcemy zakupić więcej sprzętu do poprawy jakości naszych filmów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Racjonalista.tv już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Szmigielski
Paweł Szmigielski
10 zł
Alicja Wolska
Alicja Wolska
20 zł
Michał Romarin
Michał Romarin
100 zł
Alicja Wolska
Alicja Wolska
50 zł
Paweł Wrocław
Paweł Wrocław
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.