Racjonalista.tv

W Patronite od 25.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3139

Liczba Patronów: 3337

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
3 770 łącznie
RACJONALISTA.TV to kanał informacji i wiedzy o świecie wartości laickich, odkryciach naukowych, medycznych, ewolucji biologicznej i kulturowej, przemianach obyczajowych, religiach, ateizmie, wielokulturowości, feminizmie, ceremoniach humanistycznych, świeckiej edukacji.

O Autorze

Jesteśmy grupą pasjonatów racjonalnego myślenia. Działamy w Polskim Stowarzyszeniu Racjonalistów, największej i najstarszej organizacji świeckiej w Polsce. W 2014 roku założyliśmy tę Telewizję aby móc propagować racjonalny czyli naukowy pogląd na świat. Pokazujemy absurdy religii, krytykujemy pseudonaukę, pseudomedycynę i wykorzystywanie fałszywych ideologii do czerpania korzyści przez wszelkich szamanów, kapłanów, uzdrowicieli, radiestetów, wróżbitów itp.

Nagrywamy wywiad z prof. Janem Hartmanem
To my. Założyciele Racjonalisty TV w 2014.

 

Jacek Tabisz prowadzi wywiad z Kazimierą Szczuką

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Alicja Wolska
Alicja Wolska
Próg: 20 zł
Michał Romarin
Michał Romarin
Próg: 100 zł
Alicja Wolska
Alicja Wolska
Próg: 50 zł
Paweł Wrocław
Paweł Wrocław
Próg: 20 zł
Łukasz Zagórski
Łukasz Zagórski
Próg: 20 zł