Avatar użytkownika

Running Machine

2
patronów
40 
miesięcznie
5 750 
łącznie
2
patronów
40 zł 5 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
10 złotych, to równowartość 250 kenijskich szylingów. Za taką kwotę możesz zaprosić dziewczynę na lunch w lokalnej restauracji w Iten.

Każdy Patron z tego pułapu będzie miał comiesięczną możliwość zadać pytanie naszym zawodnikom, dotyczące np treningu.
20 zł miesięcznie
Za 20 zł udajemy się do restauracji na lunch całą rodziną, jemy chapati, managu, sukumę i popijamy świeżo wyciśniętym sokiem z mango.

Odwdzięczając się za Twoje wsparcie prześlemy Ci wysokiej rozdzielczości fotografię zawodnika z jego autografem, gotową do wydruku. Zdjęcie będzie mogło zawisnąć na Twojej ścianie informując innych, że jesteś współtwórcą Maszyny do Biegania. Oczywiście ten próg daje Ci dostęp do przywilejów z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Kwota 50 złotych stanowi równowartość około 12 dolarów, czyli 1200 kenijskich szylingów. Z takim budżetem możemy zaprosić po treningu całą grupę kenijskich biegaczy do knajpy na chai i chapati.

W ramach podziękowania za wsparcie prześlemy Ci cyfrowy certyfikat wsparcia projektu Running Machine. Oczywiście ten próg daje Ci dostęp do przywilejów z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Running Machine w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Running Machine", to projekt poświęcony bieganiu wyczynowemu. Badamy i analizujemy biomechanikę ruchu, szukamy nowatorskich metod treningowych, zachęcamy do dyskusji i współpracy.

Nazywamy się Agata Dziubałka i Jacek Ksiąszkiewicz. Jesteśmy biegaczami i pasjonatami tej dyscypliny sportu. Jacek vel yacool jest trenerem biomechaniki biegu i od lat analizuje najlepszych zawodników na świecie. Publikuje w internecie artykuły poświęcone biomechanice i technice biegu.

Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju sportowego biegaczy. 

Od 2015 roku przez pięć kolejnych lat cyklicznie jeździliśmy do Kenii, gdzie pogłębialiśmy naszą wiedzę o ruchu. Zebrane tam materiały poddajemy wnikliwej analizie oraz publikujemy na naszym kanale na yt.

O kenijskich przygodach opowiadaliśmy w lokalnych mediach.  Piszemy też na naszym blogu

Dziś najlepszych biegowych techników średnio i długodystansowych najczęściej trzeba szukać w Afryce Wschodniej. Jak będzie w przyszłości?

"Maszyna do Biegania" to przede wszystkim biomechaniczna wizja specjalizacji i perfekcji ruchu. Cechy fizyczne niezbędne do szybkiego biegania muszą uzupełniać cechy mentalne i otwarty umysł. Łamanie barier czasowych w bieganiu to pasjonujący temat. Najbardziej popularnym projektem jest obecnie sub 2, czyli próba złamania dwóch godzin w maratonie (zakończona powodzeniem). W odległej przeszłości taką popularnością cieszył się bieg na milę i próby złamania 4 minut na tym dystansie.

Ludzi od zawsze fascynowały rekordy w bieganiu. Można powoływać podobne projekty dotyczące innych dystansów takich jak 800 metrów albo 5000 metrów. Można również ustanawiać rekordy w kategoriach wiekowych. Takie wyzwania łączą ludzi we wspólnych poszukiwaniach sposobów na przesuwanie granic własnych możliwości.

Zapraszamy Cię do stania się częścią naszego Projektu.

 

Cele Autora

Celujemy w rekordy
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 960 zł brakuje
0%
"Maszyna do biegania", to długofalowy projekt na lata. Twoje wsparcie finansowe pozwoli na wsparcie naszych zawodników, aby mogli w pełni skupić się na trenowaniu. Zebrane pieniądze przeznaczać będziemy na opiekę fizjoterapeutyczną i dietetyczną oraz sprzęt sportowy. Dzięki funduszom będziemy mogli kontynuować wyprawy do Kenii, a także wspierać lokalnych kenijskich biegaczy. Będziemy dokumentować i publikować na yt materiały video z treningów, zawodów, warsztatów szkoleniowych. Miej w tym swój udział i zostań naszym Patronem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Running Machine już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mieczysław Tomczuk
Mieczysław Tomczuk
20 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.