Running Machine

W Patronite od 27.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1401

Liczba Patronów: 1190

Zostań Patronem
7 patronów
140 miesięcznie
3 420 łącznie
"Running Machine", to profil skierowany do entuzjastów biegania, ciekawych granic ludzkich możliwości. Czy można pobiec poniżej 2 minut na kilometr, poniżej 12 min na 5 km czy 25 min na 10 km? Będziemy to sprawdzać wykorzystując najnowszą wiedzę i nowatorskie podejście do treningu biegowego.

O Autorze

Nazywamy się Agata Dziubałka i Jacek Ksiąszkiewicz. Jesteśmy biegaczami i pasjonatami tej dyscypliny sportu. Jacek vel yacool jest trenerem biomechaniki biegu i od lat obserwuje najlepszych zawodników na świecie. Publikuje w internecie artykuły poświęcone biomechanice i technice biegu.

Od 2015 roku cyklicznie jeździmy do Kenii, gdzie pogłębiamy naszą wiedzę na temat naturalnych "Maszyn do Biegania". Zebrane tam materiały poddajemy wnikliwej analizie oraz publikujemy na naszym kanale na yt.

O kenijskich przygodach i treningach piszemy na naszym blogu, a czasem opowiadamy o nich w telewizji.

Dziś najlepszych biegowych techników średnio i długodystansowych trzeba szukać w Afryce Wschodniej. Jak będzie w przyszłości?

"Maszyna do Biegania" to przede wszystkim biomechaniczna wizja specjalizacji i perfekcji ruchu. Cechy fizyczne niezbędne do szybkiego biegania muszą uzupełniać cechy mentalne i otwarty umysł. Łamanie barier czasowych w bieganiu to pasjonujący temat. Najbardziej popularnym projektem jest obecnie sub 2, czyli próba złamania dwóch godzin w maratonie (zakończona powodzeniem). W odległej przeszłości taką popularnością cieszył się bieg na milę i próby złamania 4 minut na tym dystansie.

Ludzi od zawsze fascynowały rekordy w bieganiu. Można powoływać podobne projekty dotyczące innych dystansów takich jak 800 metrów albo 5000 metrów. Można również ustanawiać rekordy w kategoriach wiekowych. Takie wyzwania łączą ludzi we wspólnych poszukiwaniach sposobów na przesuwanie granic własnych możliwości.

Projekt "Running Machine" to zespół specjalistów, których celem jest stworzenie ludzkiej "Maszyny do Biegania" i weryfikacja możliwości w biciu biegowych rekordów. Poza nami w skład teamu wchodzą utalentowani, młodzi sportowcy (m.in. Sebastian Nowicki, Szymon Waskin), fizjoterapeuci, którzy dbają o optymalny aspekt regeneracyjny oraz dietetyk.

Chcąc móc w pełni poświęcić się temu ambitnemu, długofalowemu projektowi potrzebujemy wsparcia finansowego. Pozwoli nam ono na zapewnienie środków do życia nam i naszym zawodnikom, tak aby mogli oni w pełni skupić się na treningu. Zebrane pieniądze przeznaczać będziemy także na opiekę fizjoterapeutyczną i dietetyczną oraz sprzęt sportowy. Dzięki funduszom będziemy mogli kontynuować nasze wyprawy do Kenii, a także wspierać lokalnych kenijskich biegaczy.

Zapraszamy Cię do stania się częścią naszego Projektu.

WESPRZYJ NAS!

NIE TRZYMAJ ZA NAS KCIUKÓW, DOŁÓŻ SIĘ I MIEJ W TYM SWÓJ UDZIAŁ.

Gwarantujemy Ci fantastyczną sportową przygodę!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ryszard Trzebiński
Ryszard Trzebiński
Próg: 50 zł
Marcin Mroskowiak
Marcin Mroskowiak
Próg: 10 zł
Mieczysław Tomczuk
Mieczysław Tomczuk
Próg: 20 zł
Robert Zalewski
Robert Zalewski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Daniel McCaig
Daniel McCaig
Próg: 10 zł