Tomasz Samołyk

W Patronite od 26.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 63

liczba Patronów: 48

143 patronów
2 445 zł miesięcznie
38 465 zł łącznie

Skupiam się wyłącznie na tworzeniu filmów

6 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

3 555 zł

brakuje

Każda wydana przez Państwa złotówka to możliwość mojego rozwoju, dlatego serdecznie za nią dziękuję. Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie nigdy nie osiągnę tego progu. Jednak z każdą złotówką kupię sobie więcej czasu, który poświęcę na coraz częściej pojawiające się materiały filmowe.

Taki hipotetyczny i orientacyjny comiesięczny dochód pozwoliłby mi skupić się w 100% na tworzeniu materiałów. Po osiągnięciu tego progu na moim kanale pojawiałyby się 3, a czasem 4 odcinki w tygodniu m.in. przegląd prasy poważnej, kilka cykli o kulturze, filmy o bieżących sprawach + cyklicznie pojawiające się bardziej rozbudowane produkcje-dokumenty, wywiady, audycje live z udziałem Państwa.Raty na sprzęt i koszty bieżące

600 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każda wydana przez Państwa złotówka to możliwość mojego rozwoju, dlatego serdecznie za nią dziękuję. W momencie osiągnięcia tego progu, przestaję dokładać do interesu. Dokładnie tyle wydaję na ratę za sprzęt do filmowania i montowania oraz serwer, materiały do odcinków, płatne dostępy itp.
Zostań Patronem