Tomasz Samołyk

W Patronite od 26.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 27

Liczba Patronów: 22

Zostań Patronem
654 patronów
11 730 miesięcznie
166 560 łącznie
Jestem konserwatystą bez barw partyjnych. Tworzę materiały filmowe o kulturze, polityce, religii i życiu ogólnym. Moją pasją są zmartwienia celebrytów, sztuka współczesna, paski w TVP oraz dział "deser" na gazeta.pl. Napisałem dwie powieści, ostatnią w wieku 24 lat więc najlepsza książka jest jeszcze przede mną. Studiowałem prawo i nie jestem wege.

O Autorze

Gdybym miał wymienić dziesięć najgorszych rzeczy na świecie, to pierwsze jedenaście miejsc zajmowałaby pycha. Ewentualnie szósta-siódma lokata mogłaby być zarezerwowana na "proszenie ludzi o pieniędze na Patronite" albo kobiety wysypujące drobne na otwarte dłonie kasjerek.
 

Sztuka:

:

Sprawy społeczne:

Życie:

"Publicystyka":


 

Po resztę sortu zapraszam na youtube.com/tomaszsamolyk

 

Pozdrawiam z lekkim zawstydzeniem wyrysowanym na twarzy

Tomasz Samołyk

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Skoczylas
Michał Skoczylas
Próg: 100 zł
Michał Świdzikowski
Michał Świdzikowski
Próg: 5 zł
Arkadiusz Kulbacki
Arkadiusz Kulbacki
Próg: 10 zł
Leszek Machej
Leszek Machej
Próg: 50 zł
Monika Gołaszewska
Monika Gołaszewska
Próg: 10 zł
Mateusz Sieńczewski
Mateusz Sieńczewski
Próg: 10 zł