Skrawki Puszczy | FOTOGRAFIA

W Patronite od 14.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 243

Liczba Patronów: 282

Zostań Patronem
55 patronów
1 725 miesięcznie

WyBorowy rozwój Skrawków Puszczy

3 000 zł

miesięcznie

57%

osiągnięto

1 275 zł

brakuje

"Żeby pasja była pracą" w cudzysłowie, gdyż nie będę tutaj obiecywać regularności vlogowania, a fotografia jest moją pracą. Fotografia - ale nie vlogowanie i tworzenie filmów. Jeżeli jesteś już moim widzem, to zapewne wiesz jak to z tym bywa, jednak zawsze możesz liczyć, że w końcu materiał się pojawi, gdyż bardzo lubię dzielić się z Wami tym, co robię i to dzielenie się jest swoistą pasją i radością.
Obecnie cel ustawiłem na kwotę 3000zł, ale to ile to będzie, zależy tylko od Was.
Środki z tego celu chciałbym przeznaczać na koszty związane z tworzeniem nowych filmów, vlogów i projektów.
Tutaj głównie chodzi o logistykę - planowanie plenerów, koszty wyjazdów, paliwa, noclegów, amortyzacji, a także takie sprawy jak koszty utrzymania i rozwoju kanału np. zakup i utrzymanie licencji, domen itp, a także rozwój (zakup) sprzętu do tworzenia filmów.
Jak pisałem powyżej, to nie obiecuję regularności, jednak wsparcie na pewno pomoże mi tworzyć częściej, tworzyć lepsze materiały i przede wszystkim w ciekawszych, nowych miejscach. Tutaj duże znaczenia ma Wasze zaangażowanie.
Środki z tego celu chciałbym również przeznaczać na licencje nowego oprogramowania oraz zakup muzyki do filmów.

Natomiast jeżeli postanowicie mnie wspierać na takim poziomie, by tworzenie mojego kanału stało się moją pracą, to zapewne tak się stanie - to już w Waszych rękach.
Zostań Patronem