Spotkania na Szlaku

W Patronite od 24.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 898

liczba Patronów: 895

6 patronów
133 zł miesięcznie
266 zł łącznie
Larp cykliczny Spotkania na Szlaku osadzony w świecie inspirowanym słowiańską mitologią i opowiadaniami o wiedźminie. Wyróżnia go ciekawa fabuła oraz dbałość o kostiumy, rekwizyty i scenografię. Gra sporo czerpie również z historii średniowiecza.

O Autorze

Witaj wędrowcze!

Od kilku dobrych lat organizujemy cykliczną grę fabularyzowaną - zwaną przez wtajemniczonych larpem - pod nazwą Spotkania na Szlaku. W sumie było już ich prawie 30! Każda z gier to osobna historia, opowiadająca o życiu zwykłych ludzi w niezwykłym świecie i czasach, gdzie spotkać można jablona, rusałkę czy leszego i przeżyć niesamowitą przygodę.

 

Jablon z kolegami

 

Spotkania na Szlaku to larp tworzony przez ludzi z pasją, zgrany zespół przyjaciół, pod przewodnictwem Małgorzaty Bizukojć zwanej Shumą. Jest to larp otwarty na nowych graczy, także takich, którzy nigdy nie brali udziału w podobnej grze. Warunki są proste - należy chcieć się do nas przyłączyć i potrafić stosować się do zasad  - to wszystko :) Jeśli udało  nam  wzbudzić Waszą ciekawość, to po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową, facebookowy fanpage czy Instagram.

Z jakim pomysłem przychodzimy na Patronite? Potrzebujemy Waszego wsparcia, by Szlaki mogły się dalej dynamicznie rozwijać. Chcielibyśmy zorganizować prawdziwy magazyn dla naszych larpowych rekwizytów, kostiumów i scenografii. To znacznie ułatwi organizację gier i pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, którego zawsze brakuje. 

Shuma ma jeszcze jedno marzenie: "Gdy uda się osiągnąć cele związane z wynajęciem komfortowej przestrzeni magazynowej, otworzą się dla mnie i projektu nowe możliwości - będzie mógł powstać planowany od lat zbiór opowiadań oparty o scenariusze i historie zrodzone na i dla Szlaków. Będzie to taki opus magnum :)"

 

Wianki

 

By zachęcić Was do wsparcia Spotkań na Szlaku, przygotowaliśmy atrakcyjne (mamy nadzieję) upominki dla Patronów, których będziemy nazywać Opiekunami Szlaków. Są to, między innymi, przypinki albo naszywki wysyłane jednorazowo lub co kwartał, aż do skompletowania całej serii, koszulki Szlaków  czy koszulki malowane ręcznie przez BIZUKOMA. Proponujemy Wam również dostęp do facebookowej grupy zrzeszającej Opiekunów . Jej członkowie będą mieli między innymi wpływ na wybór daty kolejnych gier i  jako jedni z pierwszych będą dowiadywać się o wszelkich nowościach dotyczących naszego cyklu. Spodziewać się można również wyjątkowych materiałów - zdjęć, opowiadań, relacji i informacji z frontu niepublikowanych nigdzie indziej.

Inne propozycje są bardziej spersonalizowane - możecie wybrać spośród kilku. Chcecie dostawać pocztówki ze Szlaków za pośrednictwem tradycyjnej poczty? Wybierzcie odpowiedni próg i Pan listonosz przyniesie Wam co kwartał piękną kartę z jednym z klimatycznych zdjęć wprost ze Szlaku wraz z ręcznie spisanymi pozdrowieniami. A może ma być jeszcze ciekawiej i chcielibyście korespondować z jedną z postaci z naszego larpa? To także możliwe! Czyż to nie kuszące propozycje?

 

Elf

 

Tworzenie larpów, to nie tylko organizacja imprezy, ale również setki zapisanych opowiadaniami i opisami stron. Każda historia to osobny rozdział i nowi bohaterowie, którzy powołują ją do życia. Jeśli zechcesz - Shuma napisze opowiadanie o Twojej postaci, którą grywasz w larpy, czy rpg, a jeden z zaprzyjaźnionych artystów wykona ilustrację, która ją przedstawi. Możesz również porwać się na najwyższy próg - wtedy bohater, wzorowany na Twojej osobie, postaci lub pomyśle pojawi się w opowiadaniu, będącym częścią zbioru, autorstwa Shumy, który mamy szansę wydać, dzięki Waszemu wsparciu.

 

Z góry serdecznie Wam dziękujemy!

Koniecznie zajrzyjcie do naszej Galerii! Znajdziecie tam wiele pięknych zdjęć z naszych gier, autorstwa m.in. Bartka Janiczka z Rekografii.

Do zobaczenia na Szlaku!

 

Zespół Spotkań na Szlaku

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni