Spotkania na Szlaku

W Patronite od 24.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1536

Liczba Patronów: 1909

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
211 miesięcznie
12 108 łącznie
Larp cykliczny Spotkania na Szlaku osadzony w świecie inspirowanym słowiańską mitologią i opowiadaniami o wiedźminie. Wyróżnia go ciekawa fabuła oraz dbałość o kostiumy, rekwizyty i scenografię. Gra sporo czerpie również z historii średniowiecza.

O Autorze

Witaj wędrowcze!

Spotkania na Szlaku to cykl larpów, osadzonych w świecie inspirowanym opowiadaniami o wiedźminach i mitologią słowiańską. Larp – (ang. live action role playing) – to rodzaj fabularnej gry, w której uczestnicy otrzymują rolę i odgrywają konkretne postaci. Nosi to znamiona teatru improwizowanego, gdzie każdy z uczestników jest równocześnie widzem i aktorem.

 

Jablon z kolegami

 

Brzmi skomplikowanie? A czy w dzieciństwie zdarzało się Tobie  wcielać się w konkretne postaci – rycerza, kowboja, króla, czarodziejki  czy wojowniczki i wspólnie ze znajomymi odgrywać wcześniej umówioną czy choć zarysowaną historię, która pochłaniała Was na wiele godzin? W zabawie tej znaleziony kij stawał się mieczem, trzepak - wieżą zamku, a pudełko po butach – drogocenną szkatułą? Jeśli na te pytania, możesz odpowiedzieć twierdząco, to znaczy, że w swoim życiu grałeś już w larpa. :)

Spotkania na Szlaku to larp otwarty na nowych graczy, także takich, którzy nigdy nie brali udziału w podobnej grze. Warunki są proste - należy chcieć się do nas przyłączyć i potrafić stosować się do zasad  - to wszystko :) Jeśli udało  nam  wzbudzić Waszą ciekawość, to po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową, facebookowy fanpage czy Instagram.

 

Wianki

 

Za organizacją Spotkań na Szlaku stoi nasz zgrany zespół pasjonatów pod egidą Małgorzaty Bizukojć i jej firmy Bizukoma. Każdą grę tworzymy  z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły scenariusza, scenografii i rekwizytów. Chyba wychodzi nam to całkiem nieźle, bo od 2016 roku przygotowaliśmy  ponad 30 gier, w których udział wzięło ponad 450 uczestników. Świadomość, że graczom podobają się nasze larpy napędza nas do dalszego działania.

W normalnych, niepandemicznych, warunkach  co roku organizowaliśmy kilka gier, w których każdorazowo uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Niestety dla nas, jak i dla całej branży eventowej, nastały ciężkie czasy i trudno wiązać koniec z końcem. Bardzo nie chcemy porzucać tego, co kochamy i liczymy, że w niedalekiej przyszłości uda się nam znów spotkać na Szlaku, ale nadziejami nie opłaci się bieżących zobowiązań. Wciąż pracujemy, ale teraz tworzymy głównie projekty do szuflady.

Dlatego zwracamy się do Was – naszych przyjaciół, sympatyków – o wsparcie nas w tym oczekiwaniu na lepsze jutro, byśmy mogli, gdy tylko nastaną lepsze czasy, spotkać się na Szlaku i wspólnie przeżyć kolejną, fantastyczną przygodę. 

Zostaniecie naszymi bohaterami czasu zarazy?

Rzucicie grosza organizatorowi? :)

 

Elf

 

Z góry serdecznie Wam dziękujemy!

Przy okazji zapraszamy Was do naszej Galerii. Znajdziecie tam wiele zdjęć z naszych gier, autorstwa m.in. Bartka Janiczka z Rekografii, które przybliżą Wam ich klimat. 

Mamy nadzieję, że dane nam będzie zobaczyć się na Szlaku!

 

Zespół Spotkań na Szlaku

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Wojciechowski
Michał Wojciechowski
Próg: 21 zł
Zosia Kiestrzyn
Zosia Kiestrzyn
Próg: 102 zł
Mateusz Grygiel
Mateusz Grygiel
Próg: 44 zł
Andrzej Szopa
Andrzej Szopa
Próg: 44 zł
Rekografia
Rekografia
Próg: 13 zł