Spotkania na Szlaku

W Patronite od 24.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1531

Liczba Patronów: 2008

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
211 miesięcznie
12 087 łącznie

Utrzymujemy się na powierzchni, możemy spokojnie pracować

1 700 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

1 489 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam skupić się na pracy nad kolejnymi grami. Będziemy mogli przestać martwić się, skąd weźmiemy środki na pokrycie bieżących zobowiązań i zająć się w pełnym wymiarze tym, co potrafimy najlepiej – czyli wymyślaniem dobrych historii i organizowaniem larpów, gdy tylko będzie to znów możliwe. Zechcesz nasz wesprzeć w tym dążeniu?

Możemy kontynuować rozpoczęte modernizacje i wynająć mały magazyn

2 200 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 989 zł

brakuje

Organizacja gier terenowych wiąże się z koniecznością kompletowania i przechowywania wielu przedmiotów, potrzebnych do ich realizacji. Większość z nich gromadzimy w mieszkaniu pomysłodawczyni i organizatorki Spotkań – Małgosi. Osiągnięcie tego celu da możliwość wynajęcia mikro magazynu, który pozwoli uczynić jej dom znów po prostu domem – przestrzenią do mieszkania - bez piętrzących się wokół skrzyń, wiklinowych koszy, pudeł i kartonów pełnych rekwizytów, kostiumów i lateksowych mieczy. Będzie to niewielka komórka, o powierzchni 3-4mkw w obiekcie typu self storage. Nie rozwiąże to wszystkich problemów, ale na pewno wiele ułatwi. :)

Powstanie i wydanie zbioru opowiadań inspirowanych historiami ze Szlaków

4 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 289 zł

brakuje

"Tworzenie larpów, to nie tylko organizacja imprezy, ale również setki zapisanych opowiadaniami stron. Każda historia to osobny rozdział i nowi bohaterowie, którzy powołują ją do życia."
Wszystkie fundusze zebrane ponad kwotę 2200zł wesprą ambitny projekt - to jest napisanie, zredagowanie i wydanie przez Małgosię Bizukojć zbioru opowiadań inspirowanych historiami stanowiącymi fabułę naszych larpów. By mogła to zrobić, musi mieć wolną od codziennych trosk głowę :) Na wydanie książki też potrzebne są fundusze. Czy nie byłoby świetnie, gdyby się udało?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Zosia Kiestrzyn
Zosia Kiestrzyn
Próg: 102 zł
Mateusz Grygiel
Mateusz Grygiel
Próg: 44 zł
Andrzej Szopa
Andrzej Szopa
Próg: 44 zł
Michał Wojciechowski
Michał Wojciechowski
Próg: 21 zł
Rekografia
Rekografia
Próg: 13 zł