Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1101

patronów

17695 zł

miesięcznie

44110 zł

łącznie

"Szukamy Ustawek" jest społecznością internetową, która interesuje się tematem ustawionych spotkań w Sporcie.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 5000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Porządek na Grupie i Forum
Od początku powstania Grupy staramy się utrzymywać w miarę porządek. Niestety jest Nas tylko dwóch, a przy liczbie blisko 10 tysięcy członków nie jest to łatwe zadanie. Każda przekazana Nam suma pieniędzy pozwoli odpowiednio zmotywować aktualnego moderatora ("Jon") i administratora ("Janek") do jeszcze bardziej rzetelnego moderowania wszystkich wpisów na Grupie i Forum. Odpowiadanie na pytania członków grupy, wyjaśnianie niezrozumiałych kwestii oraz jednocześnie dodawanie znalezionych podejrzanych spotkań to kolejna dodatkowa praca związana z działaniem grupy i forum.
0%
100%
osiągnięto 88%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 2305 zł
Dalszy rozwój - Szkolenia online
W momencie przekroczenia podanej kwoty, będziemy w stanie w pełni skupić się na tworzeniu dla Was wartościowych treści. Przygotujemy i przeprowadzimy szkolenia w formie webinarów na tematy takie jak:
- Odpowiednie strategie gry w tym zarządzanie budżetem
- Selekcja odpowiednich spotkań
- Wykorzystywanie różnic kursowych w podejrzanych meczach na żywo do zarobku bez ryzyka

Ponadto swój czas będziemy mogli poświęcić na inne zajęcia jak tworzenie poradników, prowadzenie indywidualnego doradztwa, organizowanie konkursów czy tworzenie unikatowych baz danych.

O Autorze

Kilka słów na temat projektu Szukamy Ustawek

 

Latem 2016 roku, po przeczytaniu książki Declana Hilla "Przekręt", postanowiłem, że założę Fan Page na Facebook'u na temat przekrętów w Sporcie. Na swój temat mogę powiedzieć tyle, że jestem zawodowym graczem. Część osób na pewno kojarzy mnie jeszcze z mojego poprzedniego projektu darmowepewniaki.pl. Aktualnie wykorzystuję różnice w kursach bukmacherów do pewnego zarobku. W przeszłości obserwowałem wiele nadzwyczajnych wahań kursów u bukmacherów. Z początku nie zdawałem sobie sprawy o co tutaj tak naprawdę chodzi. Dopiero z czasem zacząłem otwierać szerzej oczy. Postanowiłem, że dzielenie się tą wiedzą może zainteresować resztę graczy. Trafiłem w niszę ! Udało się przyciągnąć do siebie sporą ilość fanów. W międzyczasie zbierałem ciekawe materiały na stronę. Poniżej możesz obejrzeć bardzo ciekawy dokument na temat korupcji w Sporcie (koniecznie polecam, jeśli jeszcze go nie widziałeś):

 

 

Strona na Facebook'u zdobywała nowych fanów. Raz na jakiś czas wrzucałem screen podejrzanego meczu na żywo, w którym pojawiały się niezrozumiałe wpłaty na giełdzie betfair. Przykład (próba postawienia ponad 10 tysięcy Euro na to, że gospodarze nie wygrają meczu - mało popularny i płynny rynek, więc kwota budziła wielkie podejrzenia):

 

 

Wyjaśniałem wiele razy co oznaczają takie wpłaty, jak odczytywać wykresy, nagrałem też video na ten temat. Innym przykładem były zbijane kursy na rynkach w Azji. Przykład (88 minuta meczu, a kurs na to, że padnie chociaż jeszcze jeden gol wynosił ledwie 1.38):

 

 

W pewnym momencie ktoś podrzucił mi link do ciekawego bloga na którym autor dodaje masę ciekawostek związaną z poszukiwaniem ustawionych meczy. Fani mojej strony także byli pod wielkim wrażeniem jego wpisów. Ten obszar wiedzy był dla mnie całkowitą nowością. Wcześniej nie interesowałem się tematyką analizy danych historycznych do wykrycia współpracy między drużynami (np. "3 za 3" czy "łamaki"). Wykrycie takich podejrzanych par wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Fani mojej strony byli zdeterminowani, żeby wspólnymi siłami odszukać takie pary.

Z ich inicjatywy powstała Grupa na Facebooku. Na początku mieliśmy spore problemy, żeby jakoś zacząć. Jednak z czasem szło nam coraz lepiej. Dzisiaj grupa liczy blisko 10 tysięcy osób i rośnie każdego dnia. Od momentu powstania grupy do dziś, "przewinęło" się przez nią wielu moderatorów. Funkcję tą dawałem wyróżniającym się i aktywnym członkom grupy. Niestety większość osób mnie zawiodła. Pozostał tylko "Jon", który pociągnął Grupę do przodu. Oprócz aktywnego zarządzania grupą, Jon ciągle dzieli się swoją ogromną wiedzą w temacie szukania podejrzanych meczy na podstawie danych historycznych. Ja, czyli administrator grupy, bardziej znany jako "Janek", ograniczyłem się do wrzucania podejrzanych meczy w spotkaniach na żywo (bazując na giełdzie betfair i Azji). Takich spotkań jest bardzo niewiele, dlatego moje wpisy pojawiają się bardzo rzadko. W międzyczasie zająłem się też stworzeniem forum, żeby nieco zmniejszyć bałagan na Grupie oraz mieć jakieś alternatywne miejsce do dyskusji.

 

Odnośnie forum - już po pierwszym dniu "padły nam serwery". O ile dobrze pamiętam to w ciągu doby na forum zarejestrowało się ponad tysiąc osób. Konieczny był zakup jakiegoś bardziej profesjonalnego i jednocześnie bardziej kosztownego hostingu. Na całe szczęście uratował Nas Patryk, który udostępnił nam swoją powierzchnię na serwerze i przeniósł wszystko do siebie w ciągu jednej nocy. Oprócz Patryka, wiele osób zaangażowała się w szybką zbiórkę na zapłatę chociaż części kosztów za serwer. Grupa spisała się na medal ! W krótkim czasie osiągnęliśmy cel. Jednak takie rozwiązanie nie będzie trwało wiecznie. Za jakiś czas będzie konieczny zakup własnego hostingu, którego cena do najniższych nie należy. Dlatego, również część pozyskanych z tego projektu pieniędzy zostanie odłożona na tą inwestycję.

 

W przeszłości pojawiało się wiele pomysłów co ciekawe od samych członków Grupy na temat tego, żeby wprowadzić wpisowe i ograniczyć liczbę członków. To pozwoliłoby z pewnością łatwo wyeliminować bałagan na Grupie i jednocześnie wyczyścić ją z osób, które nic do niej nie wnoszą. Jednak póki co sprawdzimy czy pomysł dobrowolnego patronatu wypali i pozwoli na dalszy rozwój społeczności. Dzięki stronie Patronite, będziemy widzieć ile członków oraz kto dokładnie wspiera ten projekt.

 

Póki co dostęp do grupy i forum ma każdy. Dajemy natomiast Wam alternatywę. Osoby, które chciałyby podziękować za dostęp do grupy co wiążę się, np.:

- z nową wiedzą na temat korupcji w Sporcie, łamaków czy giełdy

- nawiązaniem nowych znajomości
- z wygranym kuponem

i tak dalej...

 

... teraz mają możliwość to zrobić i jednocześnie mogą stać się oficjalnym Patronem Szukamy Ustawek !

Aktualizacja 20.3.2017
Za namową członków Grupy, od 1 Kwietnia dostęp do Grupy będą mieli tylko Patroni.

Dostęp na forum pozostanie ogólnodostępny.

Wszystkie pytania związane z Grupą lub Forum proszę kierować na adres: pomoc@szukamyustawek.com

Zostań Patronem

10 zł / miesiąc
patroni: 916
Limit: 0
Gracz początkujący

Dopiero rozpocząłeś swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Póki co gubisz się w pojęciach typu "łamak" czy "surebet". Jednak, mimo to decydujesz się wesprzeć projekt "Szukamy Ustawek".

Wielkie dzięki ! Doceniamy każdy gest !

Co otrzymujesz w zamian? Oczywiście ciągły dostęp do Grupy i Forum.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 54
Limit: 0
Gracz z doświadczeniem

Interesujesz się bukmacherką od dłuższego czasu. Jednak dopiero po odwiedzeniu naszej grupy, zacząłeś inaczej patrzeć na cały Sport. Chciałbyś podziękować Nam za otwarcie oczu i przekazanie garści wiedzy.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest !

Co otrzymujesz w zamian? Kolejne porcje nowej wiedzy i treści dodawane na Grupę i Forum.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 123
Limit: 0
Gracz zawodowy

Jesteś profesjonalistą. Znajdujesz się w grupie graczy, którzy regularnie zarabiają pieniądze na zakładach. Dzięki tej grupie udało Ci się zarobić jeszcze więcej i chciałbyś się w końcu jakoś odwdzięczyć.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest !

W zamian postaramy się dodawać jak najbardziej trafne propozycje podejrzanych meczy.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 5
Limit: 0
Oficjalny Patron projektu Szukamy Ustawek

Mała nagroda indywidualna: na forum szukamyustawek otrzymasz specjalną rangę Oficjalny Patron

Jesteś wiernym i lojalnym członkiem społeczności. Wspierasz ją w każdy możliwy sposób.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 30
Reklama jednorazowa na Grupie

Każdy kto jest zainteresowany dodaniem własnego postu na grupie może to zrobić.

Przed wysłaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu na priv. Reklama będzie musiała zostać zaakceptowana przez administratora. Nie będziemy reklamować stron powiązanych z "przekrętami" ;) Mam tutaj na myśli np. oszustów typerskich czy piramidy finansowe.
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Reklama stała w formie banneru na forum

Oferta skierowana jest do reklamodawców. Banner będzie dodany na stronie głównej forum (po prawej stronie pod regulaminem) i widoczny przez cały miesiąc.

Przed wysłaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu na priv. Reklama będzie musiała zostać zaakceptowana przez administratora. Nie będziemy reklamować stron powiązanych z "przekrętami" ;) Mam tutaj na myśli np. oszustów typerskich czy piramidy finansowe.
Zostań patronem
10000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Główny Sponsor

Firmy zainteresowane poważną współpracą zapraszamy do negocjacji.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz