Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1036

patronów

12850 zł

miesięcznie

105395 zł

łącznie

"Szukamy Ustawek" jest społecznością internetową, która interesuje się tematem ustawionych spotkań w Sporcie.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Aktualizacja (12.9.2017)

 

Jak można dołączyć do Grupy zamkniętej?

 

O to 3 kroki jak to zrobić:

1. Zarejestruj się w Patronite (najlepiej na te same dane jak Twoje konto na Facebooku)
2. Zostań Patronem "Szukamy Ustawek", wspierając Nasz projekt dowolną kwotą (np. 10 zł)
3. Wyślij zaproszenie do dołączenie do Grupy - facebook.com/groups/SzukamyUstawek

W ciągu 24 godzin zostaniesz dodany do Grupy. Patronem zostać można w dowolnym momencie. Na bieżąco monitorujemy nowe zaproszenia do Grupy. Jeśli czekasz na dołączenie zbyt długo to dopiero wtedy proszę napisać wiadomość na adres: pomoc@szukamyustawek.com lub bezpośrednio do "Janka" (administrator Grupy).

 

Cel projektu Szukamy Ustawek

 

Głównym celem jest skuteczne przewidywanie przekrętów bazując na znanych nam narzędziach:

1. W trakcie spotkania na żywo - różnice w kursach / giełda betfair / rynki Azjatyckie

2. Przed spotkaniem - bazowanie na H2H / schematy między drużynami

Celem dodatkowym jest dzielenie się wiedzą w zakresie zakładów bukmacherskich.

 

Jak działa projekt Szukamy Ustawek?

 

Szukamy Ustawek posiada darmowe forum pod adresem szukamyustawek.com oraz Grupe zamkniętą na Facebooku tylko dla Patronów (link). 

 

Na forum każdy może dodać propozycje podejrzanego spotkania przed meczem. Jednak znaczna większość aktywności i działań ma miejsce na Grupie. Dzięki Grupie Facebook'owej dużo szybciej można reagować na wpisy każdego członka Grupy. Dlatego na Grupie znajdują się głównie propozycje spotkań już trwających (na żywo). Forum natomiast to w głównej mierze propozycje przedmeczowe.

 

Co robimy na Grupie zamkniętej?

 

Na Grupie aktualnie jest 5 atywnych wątków. Przedstawię w skrócie co możesz z nich otrzymać.

 

Wątek numer 1 - jest to wątek do dyskusji i zadawania pytań. Pojawiają się też tutaj różne nietypowe informacje, takie jak błędy bukmacherów. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące zakładów bukmacherskich czy sprawy dotyczące Szukamy Ustawek, to jest to miejsce do zadawania pytań. Postaramy się pomóc Tobie w rozwiązania problemu. Grupa skupia wielu zawodowych graczy z bogatą wiedzą, więc jeśli nie admin lub moderator, to na pewno ktoś z nich chętnie posłuży Ci radą.

 

Wątek numer 2 - tutaj tylko eksperci od giełdy i Azji dodają wyszukane propozycje spotkań, które mają wysokie prawdopodobieństwo przekrętu. Warto się od nich uczyć w jaki sposób wykrywają podejrzane mecze.

 

Wątek numer 3 (1 i 2 Liga)- od Września ten wątek podzieliliśmy na dwie Ligi, żeby wyróżnić osoby, które mają najlepsze wyniki. W tym miejscu każdy może spróbować swoich sił w Szukaniu Ustawek. Na początek zapraszamy do dodawania swoich wpisów w 2 Lidze (która też brana jest pod uwagę w nagrodach). Jeśli będziesz miał dobre wyniki to awansujesz do 1 Ligi lub dostaniesz możliwość dodawania swoich wpisów w wątku numer 2. W tym miejscu oprócz opieraniu się na giełdzie i Azji, wykorzystujemy też powiązania H2H - czyli szukamy układów i schematów na podstawie wcześniejszych spotkań.

 

Wątek numer 4 - jest to jedyne miejsce, gdzie pojawiają się typy nie związane z przekrętami. Jak już wspomniałem Grupa skupia wielu zawodowych graczy. Często osoby te mają inne skuteczne strategie ogrania bukmachera, ale nie są one powiązane z przekrętami. W tym miejscu znajdziesz wpisy osób, które potrafią zarobić na bukmacherce nawet setki tysięcy złotych w tydzień.

 

Nagrody dla najlepszych !

 

Tutaj mała aktualizacja. Wcześniej wybieraliśmy w Ankiecie na Grupie najlepszych / najbardziej aktywnych / pomocnych Tropicieli Ustawek. Od ostatniego miesiąca zmieniło się to. Teraz dla każdego aktywnego wątku i forum prowadzone są statystyki. Na ich podstawie wybierane są najbardziej wartościowe osoby w danym miesiącu. Każda osoba, może spróbować swoich sił i wziąć udział w walce o pule nagród. 

 Każdy dodany typ jest brany pod uwagę do Rankingu. Żeby wziąć udział w walce o nagrody musisz być aktywny w minimum 8 dniach ! Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na Grupie.

 

Patroni z progów 50+

 

Dla osób, które zdecydowały się wesprzeć projekt większą sumą mamy mały bonus. Jeśli jesteś Patronem 50+ to wyślij do mnie w wiadomości prywatnej swój nick zarejestrowany na forum. Dziękujęmy bardzo serdecznie wszystkim osobom, które zdecydowały się wesprzeć ten projekt znacznie większymi kwotami ! Rekordzistą jest Łukasz W., który w pierwszych 3 miesięcach projektu wspierał Nas kwotą 500 zł !

 

Ok, a teraz, w skrócie Nasza historia, która ma dopiero około roku !

 

Latem 2016 roku, po przeczytaniu książki Declana Hilla "Przekręt", postanowiłem, że założę Fan Page na Facebook'u na temat przekrętów w Sporcie. W przeszłości miałem już mały epizod w prowadzeniu własnego Fan Page'a i bloga. Część z Was na pewno kojarzy mnie jako darmowepewniaki.pl. Po latach przerwy wróciłem dzielić się dalej swoją wiedzą z zakresu zakładów bukmacherskich! Przez lata zawodowej gry, obserwowałem sporą liczbę niecodziennych wahań kursów u bukmacherów. Z początku nie zdawałem sobie sprawy o co tak naprawdę chodzi. Gdy zauważałem wysokie różnice w kursach między bukmacherami to po prostu wykorzystywałem je grając tak zwane surebety. Dopiero z czasem zacząłem łączyć fakty. Większość takich anomalii kursowych kończyła się w taki sposób, że moje zakłady na giełdzie betfair i/lub rynkach Azjatyckich były przegrane. Natomiast zakłady kontrujące "wchodziły" u zwykłych europejskich bukmacherów. "Coś tutaj nie gra" - myślałem i zacząłem głębiej to analizować. W końcu zdałem sobie sprawę, że giełda betfair oraz rynki Azjatyckie często służą osobom powiązanym w przekręt do stawiania „grubszej” kasy na dane zdarzenie. Czemu akurat tam? Ze względu na limity stawki maksymalnej na zakład. Takie "akcje" powodują różnice kursowe między bukmacherami przekraczające czasami nawet poziom 50% ! Serio ! Poniżej możecie zobaczyć przykład z dnia 10.6.2017:

 

To nie jest żaden błąd bukmachera. Była końcówka meczu w juniorach w Brazylii. Kurs na ponad 3.5 bramek w meczu u bukmachera bwin wynosił 5. Natomiast kurs na poniżej 3.5 bramek u bukmachera azjatyckiego Dafabet równy był w tym samym momencie 2.16 ! Mecz zakończył się wynikiem 1-5, a 3 bramki padły po 88 minucie meczu. 

 

Tego typu informację dodawałem na moim Fan Page'u "Mafia Bukmacherska - Korupcja w Sporcie". Dzieliłem się także innymi ciekawymi materiałami dotyczącymi korupcji w Sporcie. Poniżej możesz obejrzeć bardzo ciekawy dokument na temat korupcji w Sporcie (koniecznie polecam, jeśli jeszcze go nie widziałeś!):

 

 

Mijały tygodnie a moja strona na Facebook'u zdobywała dziesiątki nowych fanów. Sporo osób zainteresowała się tym tematem, gdy okazało się, że większość spotkań faktycznie kończyła się takim wynikiem jakim "przewiduje" giełda i/lub Azja. Poniżej przykład próby postawienia ponad 10 tysięcy Euro na giełdzie betfair na to, że gospodarze nie wygrają meczu po zaniżonym kursie - mało popularny i płynny rynek, więc kwota budziła wielkie podejrzenia:

 

 

Na Fan Page'u wyjaśniałem co oznaczają takie wpłaty i jak odczytywać wykresy. Teraz inny przykład, tym razem zbijanych kursów na rynkach w Azji. 88 minuta meczu, a kurs na to, że padnie chociaż jeszcze jeden gol wynosił ledwie 1.38 (oczywiście bramka padła).

 

 

Inny sposób na przewidzenie przekrętu?

 

Pewnego dnia dostałem wiadomość prywatną z linkiem do bloga na którym autor dodaje masę ciekawostek związanych z poszukiwaniem ustawionych meczy. Fani mojej strony także byli pod wrażeniem jego wpisów. Ten obszar wiedzy był dla mnie całkowitą nowością. Wcześniej nie interesowałem się tematyką analizy danych historycznych do wykrycia współpracy między drużynami (np. "3 za 3" czy "łamaki"). Wykrycie takich podejrzanych par wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Fani mojej strony byli zdeterminowani, żeby wspólnymi siłami odszukać takie pary.

 

To dzięki ich inicjatywie powstała Grupa na Facebooku. Stworzyłem taką grupę, jeszcze tego samego dnia. Nazwa Grupy? Hmm... może Szukamy Ustawek!? i tak to właśnie się zaczęło. Na początku mieliśmy spore problemy, żeby ruszyć. Z czasem szło nam coraz lepiej. Jednocześnie projekt Szukamy Ustawek stawał się każdego dnia coraz bardziej popularny. Efektem tego była rosnąca liczba członków Grupy, która w pewnym momencie przekroczyła aż 10 tysięcy osób ! W marcu 2017 roku podjąłem decyzję o rejestracji Naszego projektu na Patronite. Po kilku dniach podjąłem kolejną ważną decyzję. Ponownie posłuchałem "głosu" członków Grupy i postanowiłem, że dostęp do Grupy będą miały od przyszłęgo miesiąca tylko osoby, które doceniają Nasz projekt. Inaczej mówiąc, od 1 Kwietnia dostęp do Grupy mają wyłącznie Patroni. Forum pozostało ogólnodostępne.

Link do forum - www.szukamyustawek.com

Link do Grupywww.facebook.com/groups/SzukamyUstawek

 

Dzięki wielkie za Twój czas !

Pozdrawiam "Janek".

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Szukamy Ustawek
Dziękujemy bardzo serdecznie za każdą kwotę wsparcia !

Głównym celem projektu jest skuteczne przewidywanie przekrętów. Celem dodatkowym jest dzielenie się wiedzą w zakresie zakładów bukmacherskich.

Aby Nasz projekt mógł ciągle się rozwijać wpływy z Patronite dzielone są równomiernie na 3 części:

1. Admin - "Janek" za czas poświęcony na zarządzanie całym projektem, pomoc członkom Grupy w pytaniach dotyczących zakładów, tworzenie Rankingów i dzielenie się swoją wiedzą.

2. Moderator - "Adam Janiak" ("Jon Keller") za czas poświęcony na pomoc w rozwoju i moderowanie Grupy i forum, dzielenie się swoją wiedzą i informacjami związanymi z Ustawionymi Meczami, ciągła aktywność i dodawanie wyszukanych propozycji do strefy dla Patronów z progu 50.

3. Najlepsi członkowie Grupy i Forum. Na zakończenie miesiąca, najlepsze osoby są nagradzane. Wysokość nagrody zależy od ich wyników. Każdy wpis dodany na forum i Grupie w odpowiednim miejscu jest brany do statystyk. Każdy ma szansę zostać nagrodzonym.

Życzę wszystkim powodzenia w Szukaniu Ustawek !

Zostań Patronem

10 zł / miesiąc
patroni: 935
Gracz początkujący

Dopiero rozpocząłeś swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Póki co gubisz się w pojęciach typu "łamak" czy "surebet". Jednak, mimo to decydujesz się wesprzeć projekt "Szukamy Ustawek".

Wielkie dzięki ! Doceniamy każdy gest !

Co otrzymujesz w zamian? Oczywiście ciągły dostęp do Grupy i Forum.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 52
Gracz z doświadczeniem

Interesujesz się bukmacherką od dłuższego czasu. Jednak dopiero po odwiedzeniu naszej grupy, zacząłeś inaczej patrzeć na cały Sport. Chciałbyś podziękować Nam za otwarcie oczu i przekazanie garści wiedzy.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest !

Co otrzymujesz w zamian? Kolejne porcje nowej wiedzy i treści dodawane na Grupę i Forum.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 33
Gracz zawodowy

Jesteś profesjonalistą. Znajdujesz się w grupie graczy, którzy regularnie zarabiają pieniądze na zakładach. Dzięki tej grupie udało Ci się zarobić jeszcze więcej i chciałbyś się w końcu jakoś odwdzięczyć.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest !

W zamian postaramy się dodawać jak najbardziej trafne propozycje podejrzanych meczy.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 4
Oficjalny Patron projektu Szukamy Ustawek

Mała nagroda indywidualna: na forum szukamyustawek otrzymasz specjalną rangę Oficjalny Patron

Jesteś wiernym i lojalnym członkiem społeczności. Wspierasz ją w każdy możliwy sposób.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30
Reklama jednorazowa na Grupie

Każdy kto jest zainteresowany dodaniem własnego postu na grupie może to zrobić.

Przed wysłaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu na priv. Reklama będzie musiała zostać zaakceptowana przez administratora. Nie będziemy reklamować stron powiązanych z "przekrętami" ;) Mam tutaj na myśli np. oszustów typerskich czy piramidy finansowe.
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Reklama stała w formie banneru na forum

Oferta skierowana jest do reklamodawców. Banner będzie dodany na stronie głównej forum (po prawej stronie pod regulaminem) i widoczny przez cały miesiąc.

Przed wysłaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu na priv. Reklama będzie musiała zostać zaakceptowana przez administratora. Nie będziemy reklamować stron powiązanych z "przekrętami" ;) Mam tutaj na myśli np. oszustów typerskich czy piramidy finansowe.
Zostań patronem
10000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Główny Sponsor

Firmy zainteresowane poważną współpracą zapraszamy do negocjacji.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Posty

Podsumowanie Września !
autor: Szukamy Ustawek
1 miesiąc temu
Koniec wakacji. Czas wziąć się do roboty. +170 Jednostek we Wrześniu wygenerowane przez 10 najlepszych członków Grupy !
Darmowy!
Brak komentarzy
Wracamy do pracy !
autor: Szukamy Ustawek
3 miesiące temu
Grupa: kurs 24 trafiony Forum: 4 dokładne wyniki trafione na 10 podanych typów (tylko 4 przegrane typy). Łącznie najlepszy członek Grupy dał zarobić +17 jednostek. Najlepszy użytkownik forum dał zarobić +22,7 jednostek. Łącznie to blisko 40 jednostek w 8 dni ! (Maksymalna stawka to 1 jednostka, nie gramy za 10 jednostek).
Darmowy!
Brak komentarzy
Czas na mały urlop !
autor: Szukamy Ustawek
4 miesiące temu
Życzę wszystkim udanych wakacji. W tym poście podaję informacje odnośnie osób do kontaktu w Lipcu.
Darmowy!
Brak komentarzy
Podsumowanie Maja !
autor: Szukamy Ustawek
5 miesięcy temu
1/3 wpływów z Patronite zostało rozdanych dla osób najbardziej zaangażowanych w projekt "Szukamy Ustawek". Dzięki wielkie przede wszystkim osobom, które Nas wspierają ! To dzięki Wam, możemy rozwijać się dalej i robić kolejny krok do przodu ! :)
Darmowy!
Komentarze: 1
Charlie przewidział przekręt w Serie A po kursie ponad 80 ?!
autor: Szukamy Ustawek
7 miesięcy temu
Charlie kilka godzin temu znowu trafił "łamaka". Inter prowadził do przerwy, ale przegrał cały mecz. Mało prawdopodobne? No pewnie. Bukmacherzy dawali mniej niż 2% szans na takie zdarzenie. Jednak Charlie ostatnio ma nosa i znowu udało mu się przewidzieć tak mało prawdopodobny scenariusz. Ustawiony mecz? A może czysty przypadek? Nie odpowiem Wam na to pytanie, ale mogę zaprezentować prawdziwe dowody na przekręty we włoskiej piłce.
Darmowy!
Brak komentarzy
Czyszczenie grupy... Skąd wynika tak duża różnica?
autor: Szukamy Ustawek
7 miesięcy temu
Kolejny dzień i noc selekcji. Chciałbym wyjaśnić Wam różnicę między liczbą członków na Grupie, a liczbą Patronów. Grupa: 897 Patronite: 855 Różnica: 41 osób
Tylko dla patronów!
Komentarze: 7

Wyszukiwarka

Wybierz