Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
594

patronów

8520 zł

miesięcznie

61985 zł

łącznie

"Szukamy Ustawek" jest społecznością internetową, która interesuje się tematem ustawionych spotkań w Sporcie.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Szukamy Ustawek
Dziękujemy bardzo serdecznie za każdą kwotę wsparcia !

Głównym celem projektu jest skuteczne przewidywanie przekrętów.
Celem dodatkowym jest dzielenie się wiedzą w zakresie zakładów bukmacherskich.

Moim osobistym celem odnośnie tego projektu jest jego dalszy rozwój. Dlatego 2/3 wpływów z Patronite przekazuję dalej!

33.3% zebranych środków z Patronite przyznawana jest wyróżniającym się członkom Grupy
33.3% zebranych środków z Patronite to nagroda dla "Jona" za dzielenie się swoją wiedzą w obszarze schematów H2H i za czas poświęcony na codzienne wsparcie członków Grupy i forum
33.3% zebranych środków z Patronite zatrzymuję dla siebie za zarządzanie tym projektem. Póki co moja część leży nieruszona na koncie spółki. Na pewno w przyszłości te pieniądze zostaną mądrze zainwestowane.

Od Września planujemy organizować dla Grupowiczów cykliczne szkolenia online. Więcej szczegółów niebawem...

O Autorze

Aktualizacja (12.6.2017)

 

Minęły blisko 3 miesiące od momentu zarejestrowania społeczności Szukamy Ustawek na stronie Patronite.pl. Dzięki Patronite nasz projekt może się ciągle rozwijać, dziękujęmy ! Trochę się pozmieniało w ostatnim czasie, dlatego postanowiłem zaktualizować opis profilu. Na początku odpowiem na najczęściej pojawiające się pytanie.

 

Jak można dołączyć do Grupy zamkniętej?

 

O to 3 kroki jak to zrobić:

1. Zarejestruj się w Patronite (najlepiej na te same dane jak Twoje konto na Facebooku)
2. Zostań Patronem "Szukamy Ustawek", wspierając Nasz projekt dowolną kwotą (np. 10 zł)
3. Wyślij zaproszenie do dołączenie do Grupy - facebook.com/groups/SzukamyUstawek

W ciągu 24 godzin zostaniesz dodany do Grupy. Patronem zostać można w dowolnym momencie. Na bieżąco monitorujemy nowe zaproszenia do Grupy. Jeśli czekasz na dołączenie zbyt długo to dopiero wtedy proszę napisać wiadomość na adres: pomoc@szukamyustawek.com lub bezpośrednio do "Janka" (administrator Grupy).

 

Cel projektu Szukamy Ustawek

 

Głównym celem jest skuteczne przewidywanie przekrętów bazując na znanych nam narzędziach:

1. W trakcie spotkania na żywo - różnice w kursach / giełda betfair / rynki Azjatyckie

2. Przed spotkaniem - bazowanie na H2H / schematy między drużynami

Celem dodatkowym jest dzielenie się wiedzą w zakresie zakładów bukmacherskich.

 

Jak działa projekt Szukamy Ustawek?

 

Szukamy Ustawek posiada forum pod adresem szukamyustawek.com oraz Grupe zamkniętą na Facebooku (link). 

 

Na forum każdy może dodać propozycje podejrzanego spotkania przed meczem. Jednak znaczna większość aktywności i działań ma miejsce na Grupie. Dzięki Grupie Facebook'owej dużo szybciej można reagować na wpisy każdego członka Grupy.

 

Co robimy na Grupie zamkniętej?

 

Na Grupie aktualnie aktywne są 3 wątki:

 

WĄTEK NUMER 1
 +  =  + 

Miejsce dla wszystkich członków Grupy do:
- luźnej dyskusji
- zadawania pytań
- dodawania typów niezwiązanych z SZUKANIEM USTAWEK
(np. korzystanie z wiedzy sportowej, wykorzystywanie błędów bukmachera, liczenie na gole w końcówkach meczu, tworzenie kuponów, dzielenie się informacjami od pracowników bukmachera)

 

WĄTEK NUMER 2
 +  =  + 
GIEŁDA BETFAIR + AZJA

TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH GRACZY

Cel = wyszukanie PODEJRZANYCH MECZY na podstawie giełdy betfair i/lub rynków Azjatyckich
 

W tym wątku swoje analizy mogą dodawać tylko wybrane osoby, które wcześniej pokazały, że potrafią to robić. Średnio takich propozycji/typów pojawia się kilka na dzień. Większość z nich to propozycje spotkań na żywo. 

 

WĄTEK NUMER 3
 +  = 

Bazowanie na danych H2H, czyli szukanie schematów. Pamiętajcie, nic na siłę ! Tylko konkrety.

Ten wątek to tak naprawdę mała kopia forum dla leniwych osób, które nie mają czasu wejść na forum. Aktywne i pomocne osoby przypominają o najważniejszych spotkaniach w danym dniu.

 

Nagrody dla najlepszych !

 

Raz w miesiącu wybieramy w Ankiecie najlepszych / najbardziej aktywnych / pomocnych Tropicieli Ustawek. Każdy ma szanse zostać nagrodzonym, a także każdy członek Grupy może oddać swój głos w Ankiecie. 1/3 wpływów z Patronite trafia do puli na nagrody. Przykładowo w Maju do rozdania była kwota 4233 złotych (już po opodatkowaniu i odjęciu innych kosztów prowizji). Wyróżnionych zostało 12 osób, a zwycięzca wygrał ponad 900 zł.

 

Patroni z progów 50+

 

Dla osób, które zdecydowały się wesprzeć projekt większą sumą mamy mały bonus. Jeśli jesteś Patronem 50+ to wyślij do mnie w wiadomości prywatnej swój nick zarejestrowany na forum. Dziękujęmy bardzo serdecznie wszystkim osobom, które zdecydowały się wesprzeć ten projekt znacznie większymi kwotami ! Rekordzistą jest Łukasz W., który od 3 miesięcy wspiera Nas kwotą 500 zł !!

 

Ok, a teraz, w skrócie Nasza historia, która ma dopiero niecały rok !

 

Latem 2016 roku, po przeczytaniu książki Declana Hilla "Przekręt", postanowiłem, że założę Fan Page na Facebook'u na temat przekrętów w Sporcie. W przeszłości miałem już mały epizod w prowadzeniu własnego Fan Page'a i bloga. Część z Was na pewno kojarzy mnie jako darmowepewniaki.pl. Po latach przerwy wróciłem dzielić się dalej swoją wiedzą z zakresu zakładów bukmacherskich! Przez lata zawodowej gry, obserwowałem sporą liczbę niecodziennych wahań kursów u bukmacherów. Z początku nie zdawałem sobie sprawy o co tak naprawdę chodzi. Gdy zauważałem wysokie różnice w kursach między bukmacherami to po prostu wykorzystywałem je grając tak zwane surebety. Dopiero z czasem zacząłem łączyć fakty. Większość takich anomalii kursowych kończyła się w taki sposób, że moje zakłady na giełdzie betfair i/lub rynkach Azjatyckich były przegrane. Natomiast zakłady kontrujące "wchodziły" u zwykłych europejskich bukmacherów. "Coś tutaj nie gra" - myślałem i zacząłem głębiej to analizować. W końcu zdałem sobie sprawę, że giełda betfair oraz rynki Azjatyckie często służą osobom powiązanym w przekręt do stawiania „grubszej” kasy na dane zdarzenie. Czemu akurat tam? Ze względu na limity stawki maksymalnej na zakład. Takie "akcje" powodują różnice kursowe między bukmacherami przekraczające czasami nawet poziom 50% ! Serio ! Poniżej możecie zobaczyć aktualny przykład z dnia 10.6.2017:

 

To nie jest żaden błąd bukmachera. Była końcówka meczu w juniorach w Brazylii. Kurs na ponad 3.5 bramek w meczu u bukmachera bwin wynosił 5. Natomiast kurs na poniżej 3.5 bramek u bukmachera azjatyckiego Dafabet równy był w tym samym momencie 2.16 ! Mecz zakończył się wynikiem 1-5, a 3 bramki padły po 88 minucie meczu. 

 

Tego typu informację dodawałem na moim Fan Page'u "Mafia Bukmacherska - Korupcja w Sporcie". Dzieliłem się także innymi ciekawymi materiałami dotyczącymi korupcji w Sporcie. Poniżej możesz obejrzeć bardzo ciekawy dokument na temat korupcji w Sporcie (koniecznie polecam, jeśli jeszcze go nie widziałeś!):

 

 

Mijały tygodnie a moja strona na Facebook'u zdobywała dziesiątki nowych fanów. Sporo osób zainteresowała się tym tematem, gdy okazało się, że większość spotkań faktycznie kończyła się takim wynikiem jakim "przewiduje" giełda i/lub Azja. Poniżej przykład próby postawienia ponad 10 tysięcy Euro na giełdzie betfair na to, że gospodarze nie wygrają meczu po zaniżonym kursie - mało popularny i płynny rynek, więc kwota budziła wielkie podejrzenia:

 

 

Na Fan Page'u wyjaśniałem co oznaczają takie wpłaty i jak odczytywać wykresy. Teraz inny przykład, tym razem zbijanych kursów na rynkach w Azji. 88 minuta meczu, a kurs na to, że padnie chociaż jeszcze jeden gol wynosił ledwie 1.38 (oczywiście bramka padła).

 

 

Inny sposób na przewidzenie przekrętu?

 

Pewnego dnia dostałem wiadomość prywatną z linkiem do bloga na którym autor dodaje masę ciekawostek związanych z poszukiwaniem ustawionych meczy. Fani mojej strony także byli pod wrażeniem jego wpisów. Ten obszar wiedzy był dla mnie całkowitą nowością. Wcześniej nie interesowałem się tematyką analizy danych historycznych do wykrycia współpracy między drużynami (np. "3 za 3" czy "łamaki"). Wykrycie takich podejrzanych par wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Fani mojej strony byli zdeterminowani, żeby wspólnymi siłami odszukać takie pary.

 

To dzięki ich inicjatywie powstała Grupa na Facebooku. Stworzyłem taką grupę, jeszcze tego samego dnia. Nazwa Grupy? Hmm... może Szukamy Ustawek!? i tak to właśnie się zaczęło. Na początku mieliśmy spore problemy, żeby ruszyć. Z czasem szło nam coraz lepiej. Jednocześnie projekt Szukamy Ustawek stawał się każdego dnia coraz bardziej popularny. Efektem tego była rosnąca liczba członków Grupy, która w pewnym momencie przekroczyła aż 10 tysięcy osób ! W marcu 2017 roku podjąłem decyzję o rejestracji Naszego projektu na Patronite. Skąd wziąłem ten pomysł ? Pozdrawiam serdecznie Vincentego Docenta - to dzięki dodanemu przez niego filmowi video postanowiłem pójść w jego ślady ! Po kilku dniach podjąłem kolejną ważną decyzję. Ponownie posłuchałem "głosu" członków Grupy i postanowiłem, że dostęp do Grupy będą miały od przyszłęgo miesiąca tylko osoby, które doceniają Nasz projekt. Inaczej mówiąc, od 1 Kwietnia dostęp do Grupy mają wyłącznie Patroni. Forum pozostaje ogólnodostępne.

 

Dzięki wielkie za Twój czas !

Pozdrawiam "Janek".

Zostań Patronem

10 zł / miesiąc
patroni: 506
Gracz początkujący

Dopiero rozpocząłeś swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Póki co gubisz się w pojęciach typu "łamak" czy "surebet". Jednak, mimo to decydujesz się wesprzeć projekt "Szukamy Ustawek".

Wielkie dzięki ! Doceniamy każdy gest !

Co otrzymujesz w zamian? Oczywiście ciągły dostęp do Grupy i Forum.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 31
Gracz z doświadczeniem

Interesujesz się bukmacherką od dłuższego czasu. Jednak dopiero po odwiedzeniu naszej grupy, zacząłeś inaczej patrzeć na cały Sport. Chciałbyś podziękować Nam za otwarcie oczu i przekazanie garści wiedzy.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest !

Co otrzymujesz w zamian? Kolejne porcje nowej wiedzy i treści dodawane na Grupę i Forum.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 48
Gracz zawodowy

Jesteś profesjonalistą. Znajdujesz się w grupie graczy, którzy regularnie zarabiają pieniądze na zakładach. Dzięki tej grupie udało Ci się zarobić jeszcze więcej i chciałbyś się w końcu jakoś odwdzięczyć.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest !

W zamian postaramy się dodawać jak najbardziej trafne propozycje podejrzanych meczy.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Oficjalny Patron projektu Szukamy Ustawek

Mała nagroda indywidualna: na forum szukamyustawek otrzymasz specjalną rangę Oficjalny Patron

Jesteś wiernym i lojalnym członkiem społeczności. Wspierasz ją w każdy możliwy sposób.

Wielkie dzięki, szanujemy bardzo Twój gest!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30
Reklama jednorazowa na Grupie

Każdy kto jest zainteresowany dodaniem własnego postu na grupie może to zrobić.

Przed wysłaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu na priv. Reklama będzie musiała zostać zaakceptowana przez administratora. Nie będziemy reklamować stron powiązanych z "przekrętami" ;) Mam tutaj na myśli np. oszustów typerskich czy piramidy finansowe.
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Reklama stała w formie banneru na forum

Oferta skierowana jest do reklamodawców. Banner będzie dodany na stronie głównej forum (po prawej stronie pod regulaminem) i widoczny przez cały miesiąc.

Przed wysłaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu na priv. Reklama będzie musiała zostać zaakceptowana przez administratora. Nie będziemy reklamować stron powiązanych z "przekrętami" ;) Mam tutaj na myśli np. oszustów typerskich czy piramidy finansowe.
Zostań patronem
10000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Główny Sponsor

Firmy zainteresowane poważną współpracą zapraszamy do negocjacji.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz