Szukamy Ustawek

W Patronite od 02.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2454

Liczba Patronów: 3142

Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
"Szukamy Ustawek" jest społecznością internetową, która interesuje się tematem "Match Fixingu". Łączy Nas wspólna pasja jaką jest tropienie podejrzanych wyników i wydarzeń w Sporcie.

O Autorze

Opisz do aktualizacji. Aktualnie nie przyjmujemy nowych osób do grupy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartek wag
Bartek wag
Próg: 10 zł
Arkadiusz Nowacki
Arkadiusz Nowacki
Próg: 10 zł
Dariusz Dłużnik
Dariusz Dłużnik
Próg: 10 zł
Adaś Skulimowski
Adaś Skulimowski
Próg: 10 zł
Szymon Jaskulski
Szymon Jaskulski
Próg: 10 zł