TechManiacHD

W Patronite od 11.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2125

Liczba Patronów: 1993

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
65 miesięcznie
2 380 łącznie

Obiektyw Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35 mm f/2.8 II ASPH. POWER O.I.S.

3 958 zł

60%

osiągnięto

1 578 zł

brakuje

Niezbędnym elementem do przejścia na normalną i profesjonalną kamerę jest obiektyw. Wysokiej klasy szkło jest wręcz obowiązkowe do realizacji prawidłowo wyglądających ujęć. Obiektyw z linku poniżej idealnie skomponuje się z kamerą, a jego parametry pozwolą na jasne, wolne od szumów ujęcia wzbogacone o efekt głębi ostrości.

https://bit.ly/2UN97Vs

Aparat Panasonic GH5

6 495 zł

36%

osiągnięto

4 115 zł

brakuje

Od dłuższego czasu marzę o aparacie z prawdziwego zdarzenia. Nagrywanie telefonem w wielu przypadkach jest dość wygodne, ale nie jestem w stanie zrealizować materiałów do końca tak, jak chciałbym aby one wyglądały. Nagrywanie telefonem przy mocnym oświetleniu jest wykonalne, lecz w miejscach ciemniejszych widać niedoskonałości, szumy i ogromną kompresję. Autofokus w moim telefonie (LG V30) jest mocno, mocno niedoskonały co sprawia też, że wiele z nagranych materiałów muszę usuwać i powtarzać.

Aby móc się rozwijać i aby moje materiały mogły przejść na kolejny poziom niezbędna jest przesiadka na bardziej profesjonalny sprzęt. Stąd wybór padł na Panasonic GH5. Sprzęt ten spełniałby wszystkie moje potrzeby produkcyjne.

Link do podejrzenia: https://www.cyfrowe.pl/aparaty/aparat-cyfrowy-panasonic-lumix-gh5.html

Slider do nagrywania ciekawszych ujęć.

1 900 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W tej sekcji zbieramy na nowy i w pełni profesjonalny już slider SliderONE v2. Dzięki niemu można nagrywać profesjonalnie wyglądające ujęcia.

https://bit.ly/2S5qPWs
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Borowiec
Piotr Borowiec
Próg: 35 zł
Rafał Wołk
Rafał Wołk
Próg: 15 zł
Jabol
Jabol
Próg: 15 zł