Tommy Aquario

W Patronite od 24.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 930 łącznie
Tommy Aquario to kanał na YouTube poświęcony szeroko rozumianej akwarystyce.

O Autorze

Witam. Prowadzę od 2015 roku kanał akwarystyczny na YouTube o nazwie Tommy Aquario, który powstał z myślą o akwarystach i dla akwarystów.  Nie ograniczam się do wąskiej  tematyki, moje filmy poruszają  wszystkie zagadnienia związane z akwarystyką  słodkowodną i  morską. Tworzę filmy poradnikowe, omawiam konkretne gatunki ryb, roślin i zwierząt akwarystycznych, testuję sprzęty akwarystyczne, wyrażam swoje opinie, włączam się w różne akcje z dziedziny akwarystyki, propaguję działania związane z ochroną przyrody.  Ponadto odwiedzam różne kraje, a w zasadzie akweny wodne i nagrywam materiały wideo z tych miejsc  w celu pokazywania widzom ciekawych biotopów. Prowadzę także stronę akwarystyczną www.tommyaquario.pl  (link - https://www.tommyaquario.pl), na której publikuję własne  artykuły akwarystyczne.

Aktualnie mój  kanał  znajduje  się  na  liście  10 najpopularniejszych kanałów  o  tematyce  akwarystycznej  na YouTube.  Jest to efekt docenienia prezentowanych przeze mnie treści przez widzów - akwarystów. 

Główny cel mojego kanału to pomoc w zdobywaniu wiedzy nie tylko osobom początkującym w hobby  akwarystycznym, ale także i osobom doświadczonym.  Kanał ma obecnie wyznaczone trzy podstawowe cele:

1.  Wzrost poziomu wiedzy u akwarystów,  a w szczególności edukowanie najmłodszych  akwarystów  (dzieci)

2.  Podnoszenie świadomości ochrony przyrody, zwłaszcza z zakresu ochrony środowiska wodnego 

3.  Budowanie  własnej marki - Tommy Aquario na rynku akwarystyki w Polsce.

Zapraszam do odwiedzenia głównej strony kanału:

https://www.youtube.com/channel/UCwbogxtFOwluZCf0yJ0srQg/featured

A oto kilka przykładowych filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=gO65OUgjZ0g&t=197s

https://www.youtube.com/watch?v=A6gTPF2_N2Y

https://www.youtube.com/watch?v=HCyzJoT062k

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Artur Wolniczak
Artur Wolniczak
Próg: 20 zł
Bartosz Paszewski
Bartosz Paszewski
Próg: 100 zł
Mateusz Błoch
Mateusz Błoch
Próg: 20 zł
Łukasz Jasik
Łukasz Jasik
Próg: 20 zł
Ziemowit Wąs
Ziemowit Wąs
Próg: 100 zł