Wiejskie Inspiracje

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1422

Liczba Patronów: 2020

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
170 miesięcznie
610 łącznie

Praca dla Was

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 830 zł

brakuje

Ten cel jest podstawowy, ale i niezwykle ważny. Dzięki takiej kwocie miesięcznego wsparcia będziemy mogli zająć się tylko publikacjami dla Was, bez potrzeby szukania dodatkowej pracy zarobkowej. Dzięki Waszemu wsparciu zajmiemy się obydwoje wiejskim życiem, ogrodnictwem, kulinariami, remontami na pełen etat, oczywiście ze wszystkie tworząc pełne relacje dla Was. Relacje, ale również poradniki, testy, spotkania z wyjątkowymi ludźmi, przepisy, szorty i inne.

Co otrzymasz?


  • Minimum 3 odcinki tygodniowo na kanałach: Wiejskie Inspiracje i Sam Zrobię

  • Minimum jeden nowy artykuł na blogu

  • Regularne galerie zdjęć z naszego siedliska

Inwestycje dla jakości

8 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

7 830 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam dalej pracować tylko dla Was, publikując regularnie wartościowe treści. Chcielibyśmy dodatkowo przeznaczyć część z tych środków na zakup niezbędnego sprzętu filmowego, który pozwoli nam bez porównania zwiększyć jakość nagrań. Nie mamy na myśli tylko kamery czy mikrofonu, ale również np. drona. Zrealizowalibyśmy również kilka ambitnych produkcji, dorównujących jakością, np. filmom przyrodniczym.

Co otrzymasz?


  • Wciąż ciekawe i wartościowe treści, jednak znacznie wyższej jakości

  • Komfort oglądania i słuchania każdego odcinka na wyższym poziomie

  • Zupełnie nowe, mbitne filmy, które jeszcze bardziej urozmaicą nasze kanały

Cel marzeń

12 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

11 830 zł

brakuje

Ten cel to nasze ogromne marzenie, tak ogromne, że chyba ciężko nam w nie uwierzyć, ale... Ale wiemy z Waszych komentarzy i maili, że ogląda nas wielu wspaniałych, niesamowitych, dobrych i życzliwych ludzi. A to właśnie dzięki takim ludziom, jak WY - wszystko jest możliwe. W końcu wystarczy nawet mała cegiełka, nie mówiąc już o większych, i do tego po prostu wiele osób z Wielkim Sercem - to wystarczy,by zrealizować i ten cel!
Co dzięki niemu uda nam się zrobić?
Przede wszystkim uda nam się kontynuować aranżację ogrodu, może nawet wykopać staw, zrobić altanę, rozwinąć uprawę ekologicznych ziół i znacznie więcej. Moglibyśmy również dokończyć remont budynków gospodarczych, z których część jest w ciężkim stanie... Oczywiście każda, wykonana dzięki Waszemu wsparciu, praca, byłaby wspaniałym tematem na kolejne odcinki i artykuły na nasze blogi i vlogi.

Co otrzymasz?


  • Zupełnie nowe tematy do filmów i artykułów, w super jakości

  • Wciąż planujemy live'y z Wami, czyli spotkania na żywo, a być może nawet transmisje z naszych prac w czasie rzeczywistym

CEL z KOSMOSU

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 830 zł

brakuje

To już nawet nie marzenia. Takie rzeczy nie śniły się nam nawet w najśmielszych snach. Ło matko, co my moglibyśmy zrobić z takimi pieniędzmi? Przede wszystkim nie zmarnowałaby się ani złotówka. Zrealizowalibyśmy wszystkie postanowienia z poprzednich celów, a także stworzylibyśmy miejsca noclegowe / pokoje gościnne dla naszych Patronów. Wtedy można by nas odwiedzać na dłużej, nie tylko na jeden dzień. Wyremontowalibyśmy w tym celu jedno z naszych pomieszczeń, a może postawili zupełnie nowy domek letniskowy... Może wtedy można by urządzić zloty Patronów? Byłoby cudownie...

Co otrzymasz?


  • Kolejne nowe tematy do filmów i artykułów, w super jakości

  • Możliwość odwiedzenia nas na dłużej niż na jeden dzień

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marzena Stolarczyk
Marzena Stolarczyk
Próg: 10 zł
Marcin Bełczącki
Marcin Bełczącki
Próg: 10 zł
Passion Erotic
Passion Erotic
Próg: 150 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Adam Głoginski
Adam Głoginski
Próg: 5 zł
Jacek Kowalczyk
Jacek Kowalczyk
Próg: 10 zł